Şimdi Ara

HTC, One M8S modelini ülkemizde de satışa sunacağını açıkladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
3.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC, One M8S modelini ülkemizde de satışa sunacağını açıkladı 

HTC geçtiğimiz ayın ilk günlerinde One M8S adını verdiği yeni modelini Avrupa için duyurmuştu. Bu duyurunun ardından şirket ülkemizdeki sosyal medya hesaplarından modelin Türkiye'de de satışa sunulacağını açıkladı.

Cihazı kısaca hatırlatmak gerekirse HTC tasarım olarak HTC One M8'in neredeyse aynısı olan M8S modelinden 0.2mm daha kalın. Kalınlığın artmasına rağmen ağırlık yine 160 gram olarak korunurken cihazın tam boyutları 146.36 x 70.6 x 9.55mm şeklinde. Kalınlık dışında tamamen One M8 modeli gibi görünen cihazda derinlik algılayan ikinci arka kamera da yerini koruyor.

Donanıma bakacak olursak cihazın gücünü son dönemlerin popüler çipsetlerinden Snapdragon 615 (4 adet 1.7GHz Cortex A53  + 4 adet 1.0 GHz Cortex A53) modelinden aldığını görüyoruz. Bunun dışında cihazda 2 GB bellek ve 16 GB depolama alanı bulunurken bu depolama alanını Micro SD kart ile arttırmak da mümkün.

Arka kamera F/2.0 diyagram açıklığına sahip ve 13 MP çözünürlükte iken ön tarafta 5 MP'lik bir kamera tercihe dilmiş. Ayrıca telefon Android 5.0 ile kutusundan çıkıyor ancak Sense 6 arayüzüne sahip. One M9'da gördüğümüz yeni arayüze henüz bu cihazda da yer verilmediğini görüyoruz.

Cihazın Türkiye için satış fiyatı henüz açıklanmadı. HTC Türkiye web sitesinde de henüz listelenmeyen cihazın kısa bir süre içerisinde fiyatı açıklanarak satışının başlanacağını söyleyebiliriz. Kıyaslamak gerekirse cihaz şu an İngiltere'de 380 İngiliz Sterlini (1600 TL) fiyat ile satılıyor. Türkiye fiyatı açıklandığında güncel bilgiyi yine bu sayfadan takip edebilirsiniz.

• 1600TL buna vereceğime 2 tane T60 alır güle güle kullanırım, özellikler aynı.

• 1500-1600 den gırer-htc yıne pahalı olma ozellıgını on planda tutuyor

• Sd400lü telefonu 1400den satıyordu. Bunu ne yapar kim bilir.

• LG G3 dururken buna 1600 tl verilmez

• 1600dan satılırsa alınır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıne ederınden pahalıya satılacak bır htc modelı en az 1700 olur kı sacma,az daha eklenıp z3 alınır cok daha mantıklı

• Orta seviye cihaz, üst seviye fiyat her zamanki gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Orta seviye cihaz, üst seviye fiyat her zamanki gibi.

+1

Alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1600 buna verecegıme 1200 e m4 aqua alırım üstüne kapaksız su gecırmez yapısı var üstelik

• 800 liralık telefon vergi ve dolar yüzünden 1800 lira oluyor ne güzel

• memleket orta seviye 4.5 - 5" çöplüğüne döndü adam gibi donanımlı phablet gönderin artık

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Ederi 799 TL

Bence en fazla 499 tl. Bir donanım haber ölücüsü..

• bir yıldır telefon almak için htc yi bekledim. artık şöyle diyorum. "artık batta siz de kurtulun biz de"...

• Ölücüler T60'a 500 lira veriyordu. Alın size 2000 liralık s615 :)

Editörler baya övmüştü bu cihazı ama ben önceki m8s haberine de yazmıştım. HTC pahalı satar bi işe yaramaz demiştim. Dediğim gibi de oldu. Bunu alacağıma 1300'e Xperia Z2 alırım daha iyi. Bu telefon 1800'den aşağı gelmez.

HTC yine fiyat konusunda saçmalamış. Gerçi geçen sene s400, 1gb rami 1600'e satıyorlardı. O yüzden fazla da şaşırmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

1600 buna verecegıme 1200 e m4 aqua alırım üstüne kapaksız su gecırmez yapısı var üstelik

Hocam Xperia P kullanıcısı olarak söylüyorum, Sony orta segmentte f/p ayarlayamıyor. O yüzden orta seviye Xperia alınmaz.
    1350'ye Z2 var. 1450'ye Sony garantili Z3c var.
    Alt seviyede bir tek Xperia E4 fiyatı beni çok şaşırttı. 500 lira, pil performansı çok iyi. Oyun oynamayanlar için ideal bir telefon.

• yüksek ihtimal 1600den çıkacak

• para verilmez. 1500e sony garantili z2 varken. 800e discovery 2+ varken.1000 e g2 32 gb vaarken

• Klasik htc fiyatlandırmasi

• satmaz bu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.