Şimdi Ara

Cannibal Holocaust (1980)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben haytimda böyle gercekci bir film izlemedim (yasanmis gercek bir olay)

sanirim sinemda gösterime girmemis yasak bir film,ben kiralayip izledim.keske izlememis mi olsaydim acaba!

izleyenler ne düsünüyor? merak ettim
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bahsettiğin film sanırım.cannibal holocaust.türkçesi biraz karışık.çevirmeye kalkarsak cannibal yamyamlık demek.holocaust'da bir canlıya yönelik yapılan soykırım..ikisini birleştirin işte:)

eğer oysa ben henüz tamamen izleme fırsatı bulamadım.sadece necrophagia diye bir grubun klibinde görüntü olarak kullandığı klibinden izlemiştim.hastalıklı bir filmdi.yamyamlar kadına tcvz ediyorlar,vücudunu parçalyıp yiyorlar sonrada bacak arasından kazığı geçirip ağzından çıkarıyorlardı..yasaklandığını biliyordum.bide bi iki yıl önce şirketin veya filmin offical sitesine girmiştim.film kadar tiksindiriciydi.domuz çığlıklarını fon müziği olarak koymuşlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keltikfrost -- 22 Kasım 2006; 20:36:39 >
  • evet cannibal holocaust

ama senin izlediginle benim izledigimin alakasi yok(yani klip alakasiz)

tek bir adam (yemek icin)

tek bir adam (yenmek icin)

internet araciligiyla tanisip bulusuyorlar,iste film ozaman basliyor.
  • hımm o zaman bahsettiğim klip filmden alakasız.gerçi ben o görüntülerin kullanıldığınada emin değildim.şarkının ismi cannibal holocaust du ve sonunda da a tribute to cannibal holocaust gibi bişeyler yazıyodu. bir aralar dc++'da filmi bulmuştum ama indirememiştim.umarım bi yerlerden bulup izlerim.benimde sormak istediğim bir film var.bi gece yarısı cnbc-e'de izlemiştim.böyle zombiler,canavarlar vs.oynuyordu.karanlıklar ordusu'ydu ismi sanırım.army of darkness.felaket bir filmdi hasta kalmıştım.ama bir türlü bulamadım filmi sen yada başka izleyen birisi var mı bu filmi.eğer izlemediyseniz şiddetle tavsiye ederim.
  • Dediğin film evil dead 3. İlk film korku filmi, 2.si gore tarzı, 3.sü de komedi tarzı daha çok. Ama 3ü de güzel filmdir. Arşivinize katın. Cannibal Holocaust da var bende, güzeldi, hayvanları öldürdükleri sahneler gerçek, kötü etkilemişti zamanında.
  • cannibal holocaust! :) ben de izledim ve arşivimde war. acayip bir film ki bu filmin yönetmeni bu sahnelerin gerçek olmadığını mahkemeye kanıtlamak zorunda kalmış. yani o kadar gerçekçi bir film. çook fazla şiddet içeriyor.

şu yönetmen meselesini nerden biliyorsun derseniz çook araştırdım bu filmi gerçek mi filmde geçenler diye ama maalesef değilmiş ve zavallı yönetmenin de ne kadar uğraştığını öğrenmiş oldum bu merakım sayesinde! araştırma gereği duymuştum çünkü bütün arkadaşlarım bunun gerçek olduğunu iddia ettiler :) gel de araştırma di mi ama! :P
  • sadece vahşet sahnelerinden oluşan gereksiz bir film
  • internette biraz araştırdım bu filmin oyuncuları esrarengiz bir biçimde ortadan kaybolmuş aileleri ile röportaj falan yapmışlar.yönetmen yargılanmış ancak bir şey kanıtlanamamış yani gerçek olabilir.
  • Gereksiz yere efsaneleştirilmiş bir film. Daha öncede konu hakkında tartışılmıştı.

http://forum.donanimhaber.com/m_7781332/mpage_1/key_cannibal%252Cholocoust//tm.htm#7804623
  • psychomax13

verdigin bilgilerden dolayi tesekkürler
  • filmi izlemeyi cok istiyorum ama yok hicbiryerde bulunmuyor
  • torrent sitelerinde arat var.
  • izledim bu filmide yorum yapamayacağım bi de bunun cannibal ferox olanı var galiba.
  • izlemedim bir daha et yiyememekten korkuyorum.offical sitesine girdim ürkütücüydü.
  • nick ime rağmen izlemedim
  • bu arada imza süper düş sokağı sakinleri
  • Eski bir film olmasına karşın türünün ilk örneği (en azından ben öyle biliyorum) ve en güzel örneklerindendir.

Geçtiği ortam ve yönetmen becerisiyle senaryo daha da başarılı bir hale getirilmiştir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.