Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21142115211621172118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bari Denayeri kapa bildireydiniz.

Bügün pazar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onlyone12

Galatasaray ile Tottenham'ın ciddi şekilde ilgilendiği Pato:"Neler olduğu hakkında bilgim yok. Sao Paulo'daki son maçıma mı çıktım? Bilmiyorum. Menajerim ile görüşeceğim." diyerek ayrılık sinyalleri verdi

Hatırladığım kadarıyla Patoya en son 7m euro vermişiz, fakat 10m euro istedikleri için olmamış.Belki alabiliriz ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barney_stinson_awesome

quote:

Orijinalden alıntı: Uykusuz1905

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alperen200

Hocam Kaynağın ne diyor Dursun yarın transfere gidiyormuş.

Dünden beri konuşmadık ama başka bir yerden işin %80 bittiğini yarın son kez konuşulacağını duydum.Beklemek lazım arık zaten 2 gün kaldı,bu arada

@AslanStatistic: TürkFutbol | Cenk Ergün Almanya'da yJakub Blaszczykowski ve Kevin Großkreutz ile görüşmeye başladı. Dortmund kolaylık yapacak.

Lan yeter trollediğin dün hocanın ağlamadığı kaldı Ibra açıklaması yaptı hala daha yazıp durma şuraya

Ben ne yapayım,ben bildiklerimi yazıyorum ama kızacaksanız yazmıyorum artık

dün amacını yazmıştım tekrarlama gereği duymuyorum.

Hocam troll olsam en son şakamı yapar giderdim ama yapmadım.Neyse artık İbra ile ilgili bir şey yazmıyorum kızıyorsunuz çünkü ama diğer haberlere devam.Umarım Cenk Ergün Almanyadan sağ beki alıp gelir

Hacı salla yaa sen devam et..Sonuçta burada transfer dedikoduları yapılıyor..duyumlar konuşulacak tabi...bizim sıkıntımız--kendini (haşa) tanrı yerine koyan bütün dünyayı kendine hayran bırakan maçları başlamadan bitiren bir futbolcunun--gelebilmesi muhtemelken sıfatını sevdiğim başkanın alamaması...her mesajda ibra ismi geçince koçum, milletin aklına bu sıfatsız geliyor ondan sinirleniyorlar..olan bu..sen yazmaya devam et

• quote:

Orijinalden alıntı: salih0028

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Uykusuz1905

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alperen200

Hocam Kaynağın ne diyor Dursun yarın transfere gidiyormuş.

Dünden beri konuşmadık ama başka bir yerden işin %80 bittiğini yarın son kez konuşulacağını duydum.Beklemek lazım arık zaten 2 gün kaldı,bu arada

@AslanStatistic: TürkFutbol | Cenk Ergün Almanya'da yJakub Blaszczykowski ve Kevin Großkreutz ile görüşmeye başladı. Dortmund kolaylık yapacak.

Lan yeter trollediğin dün hocanın ağlamadığı kaldı Ibra açıklaması yaptı hala daha yazıp durma şuraya

Ben ne yapayım,ben bildiklerimi yazıyorum ama kızacaksanız yazmıyorum artık

dün amacını yazmıştım tekrarlama gereği duymuyorum.

Hocam troll olsam en son şakamı yapar giderdim ama yapmadım.Neyse artık İbra ile ilgili bir şey yazmıyorum kızıyorsunuz çünkü ama diğer haberlere devam.Umarım Cenk Ergün Almanyadan sağ beki alıp gelir

Hacı salla yaa sen devam et..Sonuçta burada transfer dedikoduları yapılıyor..duyumlar konuşulacak tabi...bizim sıkıntımız--kendini (haşa) tanrı yerine koyan bütün dünyayı kendine hayran bırakan maçları başlamadan bitiren bir futbolcunun--gelebilmesi muhtemelken sıfatını sevdiğim başkanın alamaması...her mesajda ibra ismi geçince koçum, milletin aklına bu sıfatsız geliyor ondan sinirleniyorlar..olan bu..sen yazmaya devam et

Beyler trollük yaptığımı düşünenlerden özür diliyorum Ben zlatan gelir demiyorum Bence büyük ihtimalle gelmez çok çok zor ama gerçekten trollük yapmak değil amacım.

• Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Torku Konyaspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

4-1 kazanılan Torku Konyaspor galibiyetinin ardından teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu'nun yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar şöyle:

"Oyun çok değişti 90 dakika boyunca. Maça iyi başladık, golü ve pozisyonları da bulduk. Chedjou'nun sakatlığıyla bocalama dönemi yaşadık. Daha sonra rakip geldi üstümüze, bundan sonra yine hakim olduk oyuna. Bu sefer de kırmızı kart ve karttan sonra da inanılmaz mücadele vardı sahada. Gerçek Galatasaray bu, zor zamanlarda bunları başarabilen, zor durumda birlik olup mücadele eden bir ruha sahip. İnşallah bundan sonra da böyle devam edeceğiz"

Eleştiriler konusunda yöneltilen soruya yanıt veren Hamzaoğlu, "Sezonu bitirdik, 3 kupa aldık ama camiamız bunu yaşayamadı, maalesef yaşatmak istemeyenler de oldu. Biz de çanak tuttuk. Şunun tadını çıkaralım, iyi bir takım var, savaşan bir takım var. Biz sahip çıkmazsak bu arkadaşlara, kim sahip çıkacak? Hep eleştiri yapılıyor. Bunu yapanların da yüzde 5, yüzde 10'u geçmediğini de biliyorum. Neler yapmaya çalıştığımızı anlıyor camiamız, farkındayız, olumlu şeyler de geliyor. Lütfen artık oyuncularımıza, takıma sahip çıkalım. Birlik olduğumuz zaman herşeyi yaparız, yine göstereceğiz bunu" yorumunu yaptı.

Transferlerle ilgili gelen soruya ise Hamzaoğlu, "İki günümüz daha var transferde, bakacağız. Transfer yapmasak bile oyuncularıma güveniyorum, hepsini de tebrik ediyorum" yanıtını verdi.

ADAM EFSANE BIR TEKNIK ADAM HER ŞEYİ DOĞRU YORUMLAYAN BİRİ. ÇOK İHTİYACIMIZ VAR BU ADAMA..

• Neredesin Haldun Üstünel nerede ????

• quote:

Orijinalden alıntı: Space engineer

quote:

Bari Denayeri kapa bildireydiniz.

Bügün pazar

Pazar günleri de kap bildirimi oluyor hocam.Ben öyle biliyorum yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Arkadaşlar bugün Denayer açıklanır yada kapa bildirme yapılmıyorsa yarın açıklanır.

Bir transfer daha gelecek Özbek kendisi özel gittiğine göre büyük bir transfer deniliyor ama tabi artık hiç bir umudum kalmadı çünkü cidden çok yalancı bir yönetim var taraftarla dalga geçen

BENDTNER

• Biz Zlatan'ı alsak da almasak da her zaman Galatasaray en büyük takım, camia olacaktır.

Her zaman Galatasaray Türkiye'yi yurt dışında temsil eden en güçlü takım olacaktır. Bizim Sabri'ye de ihtiyacımız var Burak'a da Selçuk'a da.

Türk takımı değil miyiz? Bu sebeple kadromuz da Türk oyuncuları daha çok barındırmalı, alt yapıyı iyi yönetmeli ve önümüzü açmalıyız.

Yoksa Zlatan'ı alsak ne olacak? Adam gelecek, uyum sorunu yaşayacak, belki sakatlanacak belki de zarardan başka bir şey yapmayacak. Bunlar önemli noktalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BOSS

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Torku Konyaspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

4-1 kazanılan Torku Konyaspor galibiyetinin ardından teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu'nun yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar şöyle:

"Oyun çok değişti 90 dakika boyunca. Maça iyi başladık, golü ve pozisyonları da bulduk. Chedjou'nun sakatlığıyla bocalama dönemi yaşadık. Daha sonra rakip geldi üstümüze, bundan sonra yine hakim olduk oyuna. Bu sefer de kırmızı kart ve karttan sonra da inanılmaz mücadele vardı sahada. Gerçek Galatasaray bu, zor zamanlarda bunları başarabilen, zor durumda birlik olup mücadele eden bir ruha sahip. İnşallah bundan sonra da böyle devam edeceğiz"

Eleştiriler konusunda yöneltilen soruya yanıt veren Hamzaoğlu, "Sezonu bitirdik, 3 kupa aldık ama camiamız bunu yaşayamadı, maalesef yaşatmak istemeyenler de oldu. Biz de çanak tuttuk. Şunun tadını çıkaralım, iyi bir takım var, savaşan bir takım var. Biz sahip çıkmazsak bu arkadaşlara, kim sahip çıkacak? Hep eleştiri yapılıyor. Bunu yapanların da yüzde 5, yüzde 10'u geçmediğini de biliyorum. Neler yapmaya çalıştığımızı anlıyor camiamız, farkındayız, olumlu şeyler de geliyor. Lütfen artık oyuncularımıza, takıma sahip çıkalım. Birlik olduğumuz zaman herşeyi yaparız, yine göstereceğiz bunu" yorumunu yaptı.

Transferlerle ilgili gelen soruya ise Hamzaoğlu, "İki günümüz daha var transferde, bakacağız. Transfer yapmasak bile oyuncularıma güveniyorum, hepsini de tebrik ediyorum" yanıtını verdi.

ADAM EFSANE BIR TEKNIK ADAM HER ŞEYİ DOĞRU YORUMLAYAN BİRİ. ÇOK İHTİYACIMIZ VAR BU ADAMA..

Doğru 11 i çıkarsa ona burdan laf çıkmaz düzgün 11 çıksın kaybedelim yine laf çıkmaz arkasında oluruz ama çıkıp saçma sapan açıklamalar yapması 2 aylık hazırlık döneminde denemedim fanteziyi ligde denemeye başlaması bizi delirtiyor kadroda Yasin Sinan var sağda oynayacak hatta vitaminsiz ve bay göbekte var sağda oynayabilir ama yine çıkıp umutu yazıyor kadroya şino sola podolski sağa geçiyor biz buna karşıyız düzgün kadro çıkarsa gıkımız çıkmaz ama nerdee umut bu takımdan gittiği gün bir devrimin başlangıcı olacaktır

• Dzemali'nin maaşının %70ini biz ödeyeceksek niye kiraladık anasını satayım zaten kiralama ücreti de almamışlardır.
  •  Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

3 KUPA TEK ŞAMPİYON! @AslanStatistic 1 sa.1 saat önce

FFP denetimindeki İnter, Wolfsburg'un yıldızı Ivan Perisic'i 18 milyon euro karşılığında renklerine bağladı. Melo'ya gelince paraları yok

Bu çingenelere Melo değil günah bile verilmez.Gs'ye gelince 1-2 hesabı yap başkalarına milyonlar saç.

Karşılarında öyle rezil bir yönetim var ki adamlar maaşınada gs bizim için öder diye düşünmüşlerdir...
  • dzemailinin yazılan şartlarda kiralanması tam bir skandal
  • Mal bizim yönetim ya tam bir mal Ya koy Dzemaliyi Selçukun yerine dene,oynat adamı ya da Melo böyle triplere falan devam ederken koy oynasın bu adam işte ama yok biz gittik Jem Karacan Bilal gibi adamları alarak bu adamı daha da soğuttuk arka plana attık.Yani kuş kadar beyin yok şu takımın transfer komitesinde
  • Ne var bu kadar burak da arkadaşım anlamıyorum ki . Yemin ederim ailevi sorunlarım olmasa futbolculuğu asla bırakmazdım ve şuan galatasaray da hiç bir menfaatte bulunmadan top oynardım . Bana şimdi bile teklif gelse daha iyi oynarım . Biz bu takım için kar kış deplasman demeden peşinden gitmiş taraftarız. Bırakında gerçekleri ortaya koyalım . Tüküreyim öyle krala . Savunduğunuz mevzu ne onuda anlamıyorum. Ronaldoyla yarışıyormuş ne oldu geçti mi ronaldo yu ? O adamın bu ortasaha ile ronaldoyu dahi geçmesi gerekirdi . NOKTA pas atan SELÇUK SNEİJDER MELO dan bahsediyoruz be . Bunun yanında podolski , yasin , hamit gibi pas yapacak adamlarda dahil . Ama ne umut da ne burak da bir halt yok. !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Mal bizim yönetim ya tam bir mal Ya koy Dzemaliyi Selçukun yerine dene,oynat adamı ya da Melo böyle triplere falan devam ederken koy oynasın bu adam işte ama yok biz gittik Jem Karacan Bilal gibi adamları alarak bu adamı daha da soğuttuk arka plana attık.Yani kuş kadar beyin yok şu takımın transfer komitesinde

Düşün JPK'yi almasan adamı takımda tutabiliyorsun. (600 bin daha versek maaşının %100ünü vermiş oluyorduk, JPK'ye vereceğin maaşı buna verirdin) Yine Bilal da gereksiz bir transfer olduğunu Real maçında ortaya koydu. İkisi olacağına Dzemali kadroda olsa daha iyiydi benim gözümde.

• quote:

Dzemali'nin maaşının %70ini biz ödeyeceksek niye kiraladık anasını satayım zaten kiralama ücreti de almamışlardır.

Rezalet gerçekten. Tek iyi tarafı % 30 daha az zarardayız.

Hamza istemiyormuş. Jem ile Bilal alacağıma Dzemaili dursun yedekte. Hem eğer kampa alınsaydı şu Melo'dan daha iyi oynardı.

Mantıklı açıklaması ne merak ediyorum gerçekten?

Kadro planlaması, yapılanması, oynatılan oyun falan bu Hamza'nın tamamen rezillik. Herşey rastgele. Oluruna bırakılmış.
  • Campbell 7 istemişler 2.5m vermişiz bizimkiler iyice olucu oldu iyi bir pazarlıkla 4-5 m alırız inş

(Dedikodu)

• quote:

Orijinalden alıntı: Agulec40

Campbell 7 istemişler 2.5m vermişiz bizimkiler iyice olucu oldu iyi bir pazarlıkla 4-5 m alırız inş

(Dedikodu)

3e 4e alırsak iyi olur , fazlası etmez zaten.

• 
Sayfa: önceki 21142115211621172118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.