Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.245
Cevap
150
Favori
1.217.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14031404140514061407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarim bu aksam hayirli bir sekilde 4-5 yeriz interden , kazayla yenersek yonetim transfer felan yapmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gomezden pahalı diye vazgeçen yönetim, Ibrayı getirirse taraftarın gücü olur bu

• Zlatan'a numara verilmez,Zlatan numara seçer.
  • Denge dengeoglu konustu.kaleciyle stoper alcaz sadece diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

Zlatan @ Milan oran 1.75 @ Unibet
    hadi dağılalım. Bir bildikleri var demekki.

uefa kupasını aldığımız sene de 300.000 oran veriyorlardı galatasarayın kupayı almasına

50 idi

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

kop gel be
     Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bu resimde Hüsnü Komiser'in oğlu Tekin'e benzemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lee Harvey Oswald

Akıl mantık alıyor mu sızın.
    Hocamız denge diyor bu dengeyi bozacak ilk isim ibradır.

Bırak Galatasarayı, Fenerbahçe ve Beşiktaş dahil tüm Türkiye ligi, Türkiye devleti, kardeş vatan Azerbaycan ve tüm Türki devletlerin dengesi alt üst olur. Yine gündeme Galatasaray oturur cl kuraları çekilirken herkes Sneijdern, Podolskinin, İbranın takımını konuşur. Buralar yıkılır, es i yor

• quote:

Orijinalden alıntı: payam1999

İbrahimoviç gelirse adama verilebilecek numaralar dolu. 9 Umut, 10 Sneijder, 11 Podolski. Umut'u gönderselerde 9'u İbra'ya versek bari.

Ibrahimovic, Galatasaray'a gelsin de gerekirse 1 numarayı giyer hocam.
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    bu yönetimin ne yapmaya çalıştığını anlamak mümkün değil zaten. neye güveniyorlar anlamıyorum. bana takım kötü giderse bütün ihale hamza hocaya kalacakmış gibi geliyor.
  • Ibrayı geçtim ama akşam ki maç için cidden heyecanlıyım. Diğer hazırlık Maçlarını izlemedim bu sefer izleyip Takımın ne derece ÇÖP halde OLDUĞUNU görmek istiyorum.

Sabri, Yekta ve Çetesi inşallah oynar hayırlı bir Mağlubiyet alırız.

• Hala ibra diyenler var, arkadaşlar bu yönetim ibrayi bırakın sağ bek almayı bile düşünmüyor, melo giderse onun yerine adam alacakları bile kesin değil. Cl hedefleri zaten yok ki bu yönetimin ,bi an hamza hocayla gruptan çıktığımızı hayal edin (edemedi)

• Geliyorrrr

• Avrupa'da İbra'lı Podolski'li Sneijder'li takım olarak anılmak istiyoruz kura çekimlerinde en ilgi çekici 3 5 takımdan biri oluruz.

İngiliz spiker maça başlamadan what a team Galatasaray desin
  • Ibra'nın gelmesini ben bile isterim ama sizin yönetim çok vizyonsuz. Hoca desen o da öyle. Takımın yarısı da çöp ve Ibra'nın yanında sırıtacak oyuncular dolu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • system44 kullanıcısına yanıt
    Yapılan transferleri bilmiyordum. Şimdi iyice umutlandım
  • İbra gelmeyecek, gelmeyecek, gelmeyecek.

• Gelirse türkiye spor yorumcuları saçma saçma konuşacak yine nasıl olsa ortalğı kızıştırmak için arbede yaratmak için rayting için konuşan çokyorumcu var
  • TsuBaran kullanıcısına yanıt
    herzaman böyle değilmi takımda zaten yıldızlar var diyor türkiye içindeki yıldızlar bizde evet ama dışarda ne oluyor o yıldızlar hangi biri bir ses getiyor hangi birinden barça selçugun peşinde yada gol makinesi burak reali radarına girdi diye eğer galatasaray yönetimi başarı istiyorsa biraz parayı kıycak sonra avurupada başarı yapıcak sonra paracıklar gelsin. takım tam diyolar takviyeye gerek yok diyolar sonra başarısız sonuçlardan sonra direk hamza hocaya bakılcak istifa edecek yeni bir teknik direktor 4-5 maç kaybedilcek sonra herzamanki gibi daha takıma alışamadı dicek varmı boyle bir durum kaç senedir boyle oluyor.Sabriye yüzde yüz zam geliyor ne faydası var galatasarayın cocugu diyolar galatasarayın gercek cocugu arda turandır vede şuan nerede bakın işte
  • madem bir şey yok..yönetim niye yalanlamıyor haberleri..trabzonspor için şakadan bi konuşmayı bile trabzon yalanladı zlatanı alamayiz diye...fner surekli yalanliyor kendi hakkindaki haberleri keza bsiktasta aynı..bizimkiler niye yalanlamiyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi söyleyin buda mı tesadüf??
     Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• 
Sayfa: önceki 14031404140514061407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.