Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.245
Cevap
150
Favori
1.217.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14001401140214031404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerh

quote:

Orijinalden alıntı: Suriye

Galatasaray gerek ismi gerek kalitesi ile üstün bir takımdır. Türkiyede ki hiç bir takımda GSde olan disiplin özveri kalite ve yetenek kimsede yoktur bu sebeple oyuncuya ihtiyacımız yok

Bak işte. Şampiyonlar Ligi'ne sıfır çekmeye mi gidiyoruz?

Bak bakıyım bu listeye. Senin gibilerin mantığıyla hareket edecek olsaydık ''Juve geçen sene finale çıktı. Aynı kadroyla devam etmeli aynı başarıyı yakalar'' dememiz lazımdı. Ama adamlar 88 milyon € transfer yapmış.
     Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Ancak şu var, lyon, psv, benfica vs. vs. gibi listede bizim bütçemize ve gücümüze yakın takımların ciddi oyuncu satışları var. Önemli paralar kazanıyorlar. Sattığına göre çok daha uygun harcamalar yapıyorlar. En kötü ihtimal sattğı oyuncudan kazandığı parayı harcıyor. Fazlasını aşmıyorlar. Sizin verdiğiniz tabloya oyuncu satışından elde edilen gelirlerde eklenmeli.

Demek istediğim bizdeki gibi transfer işi dünyada yok. Yani böyle bir ticaret kafası olamaz. Biz her yıl satmadan hep oyuncu alıyoruz. 40'a yakın oyuncu olmuş kadroda, hala oyuncu transferi peşindeyiz. Fener yine öyle. Beşiktaş yine öyle. Adamlar 18 milyon euro oyuncu sattı. Hepsini harcama peşindeler.

Juventus 88 milyon harcadı eyvallah ancak 68,5 milyonda oyuncu sattı.

Psv 18 milyon euro harcadı, 50 milyon euro da oyuncu sattı.

Benfica 9 milyon euro harcamış, 90 milyon euro oyuncu satışından kazanmış.

Lyon 5 kazanmış, 5 harcamış......

• Rasim Zaimoğlu @rasimzaimoglu 24 sn.25 saniye önce
    GS Yönetimine sesleniyorum; 25 Milyon taraftar Şampiyonlar liginde başarı bekliyor. Bu da İbrahimoviç'le olur. Bitirin artık !
  • İbra diye diye çürüdük be... Gel egosunu sevdiğiminin. Ulan param yetse sponsor olacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan bi tane mantilki dusuneniniz yok adam in kazanci ortada fransada yuzde75 lik vergi dilimi olmasina ragmen psg nin verdigi para ortada turkiyede savas var adam dunyanin en guzel sehirlerinden birinde yasiyor niye gelsin? Milan yillik 8m euro vermis gitmemis cimbomami gelecek sabiriyle mi oynayacak gecin o ayaklari gidinde adam akkilli yedek kaleci iki tane stoper bitane sag bek adam ikitane penalti yaptrdi 3 snf topculara kaliteli bi sag acik ortaya libero forvete kisa boylu pire gibi bi adam alin ama nerde sen git sabriye 2ml euro ver nerde yonetim bunun neresinde kamp bitmis sen transfer yapacan daha piyasada topcu kalmamis sen oyuncu bulacan daha buedan.tum.gs kardeslerime sesleniyorum.bu takimdan hic bisey beklemeyelim 4 yeriz biz alisigiz ucmayin akilli olun

• Galatasaray yönetimini bir ben mi destekliyorum

• Dash1905 D kullanıcısına yanıt
    desene tüm paralar çöpe gitti neyse hayırlısı olsun..

Herşey GALATASARAY için
  • qkhnk Q kullanıcısına yanıt
    Senelik değil 2 senelik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

Rasim Zaimoğlu @rasimzaimoglu 24 sn.25 saniye önce
    GS Yönetimine sesleniyorum; 25 Milyon taraftar Şampiyonlar liginde başarı bekliyor. Bu da İbrahimoviç'le olur. Bitirin artık !

Şampiyonlar liginde başarı bir iboyla ah olur!
  • Beyler benim Ibra konusunda anlamadığım tek olay neden Psg bonservissiz bırakacakmış algısı var?

• psirik kullanıcısına yanıt
    Ayrıca onlar şampiyonlar liginden ve kendi liginden bizim gibi komik gelirler almıyorlar, çok yüksek yayın gelirleri var liglerinde ve avrupada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paul Scholes

Beyler benim Ibra konusunda anlamadığım tek olay neden Psg bonservissiz bırakacakmış algısı var?

Good point

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Beyler benim Ibra konusunda anlamadığım tek olay neden Psg bonservissiz bırakacakmış algısı var?

Olmayacak bir transferin hayalini kuruyorlar işte bilinç sıfır yönetim bizim taraftarın gazını nasıl alınacağını çok iyi biliyor 2 gün sonra çok uğraştık ama alamadık diye açıklama yaparlar
  • quote:

İsveç basınına göre Psg 6 milyon euro bonservis alacakmış. İbra yıllık 11 milyon euro, en iyi teklifi biz vermişiz, perşembe sağlık kontroline girebilirmiş.

Son olarak sen kendini niye banlamadın.
  • Mehmet Özcan: Menajerler Inter'den Hernanes'i Galatasaray'a önerdi. Satın alma opsiyonuyla kiralanması söz konusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

İsveç basınına göre Psg 6 milyon euro bonservis alacakmış. İbra yıllık 11 milyon euro, en iyi teklifi biz vermişiz, perşembe sağlık kontroline girebilirmiş.

Fenerbahçe forumunda banladım, çok uzaklaşmak istemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

Mehmet Özcan: Menajerler Inter'den Hernanes'i Galatasaray'a önerdi. Satın alma opsiyonuyla kiralanması söz konusu.

Muhteşem olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Fenerbahçe forumunda banladım, çok uzaklaşmak istemedim.

İstediğin forumdan banlanma olayı varmı

• Hamitte sakatlanmis oh mis

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

İbra diye diye çürüdük be... Gel egosunu sevdiğiminin. Ulan param yetse sponsor olacam.

Türkiye 'deki tüm Galatasaray taraftarları (çoluk çocuk da dahil) 1'er TL bağış yapsa İbrahimovic bedavaya gelir.Sakız parası bile degil valla demin benim oğlana yazlık yerde 3 liraya bir kutu sakız aldım.

• 
Sayfa: önceki 14001401140214031404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.