Şimdi Ara

Galatasaray 2015/2016 Sezonu Genel Tartışma ve Transfer Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.246
Cevap
150
Favori
1.217.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaynak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Kaynak ?

totom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağa Glen Johnson gelmeli bence hem solda da çok rahat oynayabiliyor ki farklı rotasyonlar için çok uygun.

Gignac alınmalı (İbra hayali kurmayın boşa)

Melo gidiciyse ki bence gitmemeli yerine Song düşünülebilir,

Konoplyanka zor ala alınamıyorsa da James Milner kesinlikle kaçırılmaması gerekilen bir oyuncu !

Manisa'dan Oğuzhan geri gelmeli ve üstünde durulmalı. Okay'ı alabilirdik ama sanırım Trabzon almış bence iyi iş yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Sağa Glen Johnson gelmeli bence hem solda da çok rahat oynayabiliyor ki farklı rotasyonlar için çok uygun.

Gignac alınmalı (İbra hayali kurmayın boşa)

Melo gidiciyse ki bence gitmemeli yerine Song düşünülebilir,

Konoplyanka zor ala alınamıyorsa da James Milner kesinlikle kaçırılmaması gerekilen bir oyuncu !

Manisa'dan Oğuzhan geri gelmeli ve üstünde durulmalı. Okay'ı alabilirdik ama sanırım Trabzon almış bence iyi iş yapmış.

James Milner'ı yar etmezler bize. Adam İngiliz zaten, hiç işi olmaz buralarda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dani Alves yazıp durmayın olm adam PSG ile ön sözleşme imzalamadı mı

Galiba eski kafalı adamım, Podolski - Boateng - Pereira duyumları bile orgazm etkisi yarattı

Melo gitmeden Boateng gelmez diye düşünüyorum, malum Selçuk'la 3 yıllık sözleşme imzaladık geçen yıl. Yıllığı da o civara yakın diye biliyorum. Gidip de yabancı düşünmezler bence.
  • ''Sneijder eşyalarını toplamaya başladı'' muhabbeti ne la
  • Arsenal ‘must pay £15m to sign Galatasaray ‘keeper Fernando Muslera in the summer transfer window’

Arsenal must part with at least £15million if they are to persuade Galatasaray to sell Fernando Muslera.

With both David Ospina and Wojciech Szczesny failing to convince between the posts this season, it is no secret the Gunners are in the hunt for a new goalkeeper, with Chelsea shot-stopper Petr Cech high on boss Arsene Wenger’s wish list.

However, reports now suggest the north London side will turn their attentions to 28-year-old Muslera should they fail in their attempts to land the Blues legend.

It is understood Turkish giants Galatasaray have accepted the Uruguay international will leave the club at the end of the campaign, but stubborn chiefs are unlikely to be budged on their asking price for the former Lazio man.

kanak:metro.co.uk
  • Galatasaray'ın geçen yıl talip olup alamadığı İspanyol defans oyuncusu Alvaro Dominguez, bu sabah İstanbul'a geldi.

http://amkspor.sozcu.com.tr/2015/05/29/yildiz-futbolcu-istanbulda-420903/
  • Umarım elimizde patlamayan transferler olur.Resmi olarak açıklanmadı ama poldoski çok kaliteli bir oyuncu alırsak işimize çok yarar.Gignac hep takip eden birisiyim o kesin geliyor galiba.Burağı yedek kulubesine monteler bu adam.Sağ bek için dani alves duyumları var ama hem çok zor hemde psg fazla para verip alır illaki.Orta sahaya nedense ben hiç adam gerek duymuyorum tek sorun selçuk ama hamit sakatlık işlerini hallederse ortasaha da sorun kalmaz bence.stoper olarakta vlaar ı forumca çok önerdik o da gelirse şampiyonluk kutlamalarımız hazır olsun.

Birde kesin olarak gruptan çıkarız clde yarı final şansımız bile olur böyle bir kadroyla.

muslera
    sabri semih-chedjou telles
    melo-hamit
    sneijder
    yasin -gignac-poldoski
  • Melo gitme sinyali veriyordu zaten ftw1905 abimize göre de Inter yolcusuymuş.
  • Melo gidici heralde ya. Twitterda klübü, futbolcuları falan unfollow etmiş. Para kazanıcaksak mantıksız sayılmaz. Artık yavaşlamaya başlamıştı, 2 sene önceki Melo yok. Yolu açık olsun. Her zaman Galatasaray efsanesi olarak kalacaktır. Gittiği yer de yabancı değil, Mancini Hocam'la iyi işler başarırlar inşallah.
  • Melo gidiyor
  • Melo aslında artık eskisi gibi oynamıyordu ama gene de onun boşluğunu doldurmak zor olacak. Mantıklı olan 25 yaş civarında fiziği kuvvetli enerjik ve tercihen siyahi bir ön libero bulmak ama bizimkiler gider yaşlı ve kasaplıktan başka özelliği olmayan De Jong u alır gelirler
  • melonun yerine alternatif bulmak zor olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roman_Gladius

Galatasaray'ın geçen yıl talip olup alamadığı İspanyol defans oyuncusu Alvaro Dominguez, bu sabah İstanbul'a geldi.

http://amkspor.sozcu.com.tr/2015/05/29/yildiz-futbolcu-istanbulda-420903/

Twitterda fenerbahcenin haberini yapan bi sayfada görüşülüyor diye görmüştüm ama dogruluk payı ne bilmiyorum. Güzel oyuncu.
  • Melo'nun alternatifi kim acaba ? Merter'i falan almayız inşallah
  • Hamza Hamzaoğlu "Fernandao, Serdar Aziz, Ozan Tufan, Bilal Kısa, Güray Vural ve Gökhan Değirmenci" transferlerini istiyor.

(NTV Spor)

Fernandao fenere gitti artık o bitti.. Ozan'ı keşke alabilsek çok istiyorum bu çocugu.Güray Vural Bursaspor'la anlaşmış deniliyordu bence gelmesi gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Difensore

Melo gidici heralde ya. Twitterda klübü, futbolcuları falan unfollow etmiş. Para kazanıcaksak mantıksız sayılmaz. Artık yavaşlamaya başlamıştı, 2 sene önceki Melo yok. Yolu açık olsun. Her zaman Galatasaray efsanesi olarak kalacaktır. Gittiği yer de yabancı değil, Mancini Hocam'la iyi işler başarırlar inşallah.

1 sene daha oynayabilirdi bence, adam hala maçı değiştirecek müdahaleler yapabiliyor, çok çok zeki oyuncu.Gidiyorsa da canı sağolsun, kimse unutmayacak sahadaki mücadelesini, kavgasını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

Hamza Hamzaoğlu "Fernandao, Serdar Aziz, Ozan Tufan, Bilal Kısa, Güray Vural ve Gökhan Değirmenci" transferlerini istiyor.

(NTV Spor)

Fernandao fenere gitti artık o bitti.. Ozan'ı keşke alabilsek çok istiyorum bu çocugu.Güray Vural Bursaspor'la anlaşmış deniliyordu bence gelmesi gereksiz.

Yabancı sınırının kalktığını söylememişler herhalde
  • Meloyu çok seviyorum ama gitmek isterse yapacak bir şey yok. Yerinin dolmayacağını da düşünmüyorum yani ilk sene ki Melo olsa dolduramayız derdim ama biraz performans düşmesi var son zamanlarda da. Mbia,Song gibi adamlar alınabiliyorsa gitsin özellikle Song
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.