Şimdi Ara

Nokia 603 bilirkişi raporu sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telfonu 13 eylül 2014 de servise gönderdim. 11 ekim 2014 de geri geldi. Faturalı gönderdiğim halde faturasız diyerek onarmadan birde üstüne para isteyerek geri gönderdiler. Bilirkişi 9 ekimde cihazın geldiğini bu yüzden 20 iş gününün geçmediğini söyledi. Fakat bana haber verme tarihininde 11 i olduğunu oda söylüyor. Cihazın garantisi bitti. Boşa bekleme dedi. Başka bir bilirkişinin incelemesini isteyeceğim.
    11 inde bana haber verildi ve bu tarih geçerli sayılmıyor muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Size cihazi verirken bir belge vermedi mi?

Orada ne yaziyorsa o gecerlidir

• quote:

Orijinalden alıntı: bilade

Size cihazi verirken bir belge vermedi mi?

Orada ne yaziyorsa o gecerlidir

11 ekimde cihazı teslim aldım. Cihazdan faydalanamama sürem 22 iş günü yapıyor.

4 ekim kurban bayramına denk geliyor o günleri saymadım.

Verdiğim günden itibaren 11 ekim 22 iş günü yapmakta. Bana gönderilen sms belgesini de sundum ki şöyle bir durumda var.

Servis kağıdında cihazda mekanik parçaların değiştirileceği yazılı olmasına rağmen bilirkişi bu yazıların standart olduğunu söylüyor ki zaten orada da hatalı konuşuyor. Diyorum servisi aradım adamlarda cihazda mekanik parça değişecek dediler hatta para biçtiler. Biçtikleri fiyatta yazılı kağıtta. Fakat adam inatla yok o standart mesaj dedi.
    Hey Allahım sen sabır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximilanos -- 11 Mayıs 2015; 9:04:12 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.