Şimdi Ara

Hayatı Iskalamayın ve 101 Dua - Sanal Kitap Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar linkte verdiğim ve videolu tanıtımını yaptığım kitap GooglePlayden satın alıp okuyabilirsiniz yada örneğine sahip olup göz gezdirip yazar arkadaşımıza destek olabilirsiniz..

" Eğer az şükrederseniz hayatınız az değişir.

Eğer şükrü her gün bolca kullanırsanız, hayatınız inanılmaz ölçüde ve hayal bile edemeyeceğiniz biçimlerde değişir.

"Kulum sana vermiş olduğum nimetlerin kıymetini bilirsen nimetlerini çoğaltırım. Yükseltirim. Büyütürüm. Bilmezsen elinden alırım."Nimete hakkıyla şükretmek, bereketebereket katar.

Hiçbir şeyi kuldan değil, Allah’tan istemek, bereket kapısını sürekli açık tutmaktır. "

Youtube Video Linki :https://www.youtube.com/watch?v=221JgkOs6GE
    Google Play Linki :https://play.google.com/store/books/...d=EU8ZBwAAQBAJ

• çöp
  • La Haine kullanıcısına yanıt
    Çöp demenin sebebini sorabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilhop

Çöp demenin sebebini sorabilir miyim ?

çöp olduğu için.
    Çöp olan kısmını söyle de birlikte konuşalım yanlışlarını söyleyelim eğer dini bir şey anlatıyor diye çöp diyorsan fazla konuşmaya gerek kalmaz seninle

NOT: ARKADAŞLAR BU TASAVVUF OLAYINA ÇOK DİKKAT EDELİM . MÜSLÜMAN AYETE UYMALI "EMRİ BİL MARUF NEHYİ ANİL MÜNKER" İYİLİĞİ EMRET KÖTÜLÜKTEN NEHYET . ÇEVREMİZİ UYARMALIYIZ . BÖYLE TEK BAŞIMIZA DAĞA ÇİMENE ÇEKİLİRSEK ÇEVREMİZİ KİM UYARACAK? DAHA SONRA ZULME KİM KARŞI ÇIKACAK ? TASAVVUF YOLU YANLIŞ YOLDUR BU DA BİLİNSİN İSTERİM.
  • bencede çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilhop

Çöp olan kısmını söyle de birlikte konuşalım yanlışlarını söyleyelim eğer dini bir şey anlatıyor diye çöp diyorsan fazla konuşmaya gerek kalmaz seninle

NOT: ARKADAŞLAR BU TASAVVUF OLAYINA ÇOK DİKKAT EDELİM . MÜSLÜMAN AYETE UYMALI "EMRİ BİL MARUF NEHYİ ANİL MÜNKER" İYİLİĞİ EMRET KÖTÜLÜKTEN NEHYET . ÇEVREMİZİ UYARMALIYIZ . BÖYLE TEK BAŞIMIZA DAĞA ÇİMENE ÇEKİLİRSEK ÇEVREMİZİ KİM UYARACAK? DAHA SONRA ZULME KİM KARŞI ÇIKACAK ? TASAVVUF YOLU YANLIŞ YOLDUR BU DA BİLİNSİN İSTERİM.

İstediğimi derim. Herkes bir eseri beğenmek zorunda mı? Ayrıca dini bir şey anlatıyor demişsin. Her dini olayı anlatan kitaba bir Dostoyevski eseri gözüyle bakmasanız sizde? Ayrıca bana burada laf yapıyorsun kendin dini içeriği olan Allah de Ötesini Bırak kitabını yerden yere vurdun. O da dini kitap sen ona çöp demekten beter ettin. Deve kuşuna "uç" demişler. "Ben deveyim" demiş. "O zaman koş" demişler. "Ben kuşum" demiş. Herkes işine geldiği gibi.

Ben kitabın ayete ters düştüğünü söyledim. Bu kitap da düşüyorsa söylerim . Çöp demekten beterini hakediyor o kitap çünkü . Dostoyevski gözüyle bakmıyorum, zaten 1 kitabını okumadım onun . Ben dinimi iyi niyetli , doğru bir şekilde anlatan kitaplara önemli değer veririm .
  • çöp
  • Elimizdekilere şükretmiyorsak eğer, insanları eleştirip yargılarken, trafikten, kuyruk beklemekten, gecikmekten, devletten şikayet ederken şükürden uzaklaşıyoruz demektir. Olumsuzluklardan sürekli bahseder hale geldiğimizde de elimizdekilere şükretmekten uzaklaşmış oluruz. Böylece önümüze, şükrümüz karşılığında çıkacak nimetlerin önünü kesmiş oluruz. İkisini de deneyebilirsiniz.
    Göreceksiniz ki elinizdekilerin şükrünü eda etmeyi başardığınız sürece hayatınız yüce yaradanın bolluk ve bereket yağmuruna dönüşmüş. Olumsuzlukların, dolayısıyla şükürsüzlüğün peşinde olduğunuzda ise hayatınızdaki sıkıntıların A dan Z ye biri bitmeden diğeri başlayarak tüm yaşamınızı kuşattığını doya doya yaşarsınız.. Hangisini istersiniz ?
    www.101dua.com a teşekkürler

• Dostoyevskiden bihaber adam gelmis dua diyor tasavvuf diyor 50yasinda sakali uzatanin etegini opuyor. Allah dincilerden de dinci zirvalarindan da korusun bu ulusu. Ha kisiselgelisim kitabi ha kekolarin yazdigi dinci kitaplari. Turkce ne guzel dil -ci ekini kullaninca işi yapanin satici oldugu dahi anlasiliyor. Trilyon yil gecmis hala populer dinci kitabi okuyorlar ya sinirlerim firliyor arkadas.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemiyette pistim kullanıcısına yanıt
    İnan bizim anlatmak istediklerimiz ve tanıtım yaptıklarımız senin 5 para etmez ciğerinden daha temiz ve ahlaklıdır..Sana şükretmeyi öğretmeyenleri sorgulaman gerekirken sen burda ciğerindeki pis kokudan esinlenerek benim yazdığım sayfamı kirletiyorsun..Senin gibi beyni boş insanlar sadece boşboş konuşup zaman tüketir..Bize herşeye şükretmeyi boş konuşan ve seni kötüleyen insanlardan uzak durmayı öğrettiler.Selametle kal
  • Çöp diye mesaj atanların başka bölümlerdeki mesajlarına bir bakın. Gülüp geçilecek insanlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.