Şimdi Ara

Blindspot (2015-?) | NBC | 3.Sezon başladı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
480
Cevap
16
Favori
13.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi her bölüm üstüne katarak devam ediyor.

Limitless için klasik FBI polisiye dizisi oldu çıktı tarzı eleştiriler yapıyoruz. Blindspot senaristleri ve yönetmeni sanki bu eleştirilerden kendilerine ders çıkarıyormuş gibi. Eğer bir dizi FBI,CIA temalı ama farklı bir konuya sahip olacaksa işte bu şekilde olmalı.

• Bölüm güzeldi. Ancak Baykuş meselesi çok oldu bitti geldi sanki. Arkasından daha fazla şeyler olabilirdi. Rusları gördük ancak onlarda bir cacık çıkmadı.

İlk baştaki sevişme sahnesinde ulan 6 bölüm oldu hemen dayadınız sevişmeyi dedim ancak başka bir eleman daha çıktı. Sakallı elemanıda öldüren buydu ya da aynı ekiptelerdi bilmiyoruz artık.

Patterson ve sevgilisinin çok değişik bir ilişkileri var. Nasıl tarif edilir bilmiyorum :D

Bölümle ilgili tek üzüldüğüm olay Kurt, kardeşi ve babasının olduğu sahneydi. Kurt'un babasının oynayan adamı en az 6-7 dizide hep kötü adam olarak gördüm ve nefre ediyordum bayağı. Ağlamaya başlayınca sanki kendi babammış gibi üzüldüm adama, çok acıklı ağladı vicdansız. Umarım olaylar onunla ilgili çıkmaz.

• Klasik FBI dizisidir diye fazla beklentim yoktu ama dizi kendini aştı. Her bölüm aksiyon doluydu, 6. Bölümde biraz ara verdiler. Dizinin bölüm sayısının çok olması da sevindirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATEŞ -- 27 Ekim 2015; 23:14:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt

FBI dizisi demek bu dizi için pek doğru olmaz çünkü olaylar Limitless gibi cinayet vb. basit olaylar değil daha karışık ve önemli olaylar. Her bölüm ciddi tehlikelerle yüzleşiyorlar aslında. Bir taraftan dövmeler bir taraftan ekiptekilerin gizli işleri derken bayağı olay oluyor.

Edit: Aklıma takıldı depodaki adam en başta 911'i aramak yerine direk yangını niye söndürmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 28 Ekim 2015; 1:35:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

FBI dizisi demek bu dizi için pek doğru olmaz çünkü olaylar Limitless gibi cinayet vb. basit olaylar değil daha karışık ve önemli olaylar. Her bölüm ciddi tehlikelerle yüzleşiyorlar aslında. Bir taraftan dövmeler bir taraftan ekiptekilerin gizli işleri derken bayağı olay oluyor.

Edit: Aklıma takıldı depodaki adam en başta 911'i aramak yerine direk yangını niye söndürmedi

Bende onu diyorum zaten bu diziye FBI yada polisiye dizi diyemeyiz. Dizinin teması FBI ama asla bir polisiye dizi değil. Fringe gibi yani. Fringe'te de ana karakter FBI ajanıydı ama hiçbir zaman polisiye dizi izliyormuşuz gibi hissetmedik. Blindspot'ta böyle.

Peki ya Limitless? Baktılar filmi çok ilgi çekti biz bunu birde polisiye dizi yapalım demişler. Filmi güzeldi, çok beğenildi ama konusu basit ve klişeydi. Dizi senaryosu yazarken filmin üzerine hiçbir şey eklememişler. Öyle ki Bradley Cooper'ı bile pilot bölümde reklam olsun diye koymuşlar sonrasında 1sn bile göremedik.

İki dizi de tür olarak Gizem dizisi ama malesef bu konuda Limitless odak noktasını gizem yerine polisiyeye çevirmiş durumda. Blindspot, Limitless'e ders niteliğinde bir dizi olmuş resmen. Limitless senaristleri, Blindspot dizisinden çok ciddi ders almalılar eğer diziyi toparlamak istiyorlarsa.

• Kurt Weller bu bölümde de size biraz yakışıklı gelmedi mi? Bu dizide oyuncular genelde yakışıklı veya güzel oluyorlar mutlaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Mcp -- 28 Ekim 2015; 22:45:56 >
  • Person of interest'in bitecek olmasıyla bu dizi benim açımdan boşluğu biraz doldurur gibi. Şimdilik iyi gidiyor ama efsane değil tabi.
  • Dizi çok hoşuma gitti . Bunda tabi kızın gözlerinin de önemi büyük

• Dizi iyice yükseliyor
    Dövmelerin olayı artık iyice belli oldu.
    Kurt Daylight'ı da öğrendi şimdi ortalık iyice karışacak.

İzlerken dikkatimi çeken birkaç kare
    Kurt ne yaptın kendine

Jane de bölüm boyunca sürekli değişik yüz ifadeleri takındı, ne yapsa yakışıyor kadına

Fragman

Haftaya dananın kuyruğu kopacak

• Benim anlamadığım biz mi FBI'ı çok büyütüyoruz gözümüzde.
    Adamı buldukları anda uydu telefonunu açıp helikopter isterler diye bekledim. Adamlar helikoptere götürebilmek için binbir alengirli yol yapmışlar. Telefon hadi bize çekmiyorda FBI'a nasıl çekmez. Adamlar jammer kullanmadı birşey yapmadı. Güzelim dizide çok basit düşünüyorlar. Yoksa güzel giden diziyi soğutuyorlar insandan. Geçen bölümde buna benzer bişeyler olmuştu. Sırf bölüm ilerlesin diye Kurtlar Vadisi edasına giriyorlar.
  • yavaştan ana konuya giriyorlar gibi, güzel olacak.
  • Bu sene The Last Ship ile birlikte izlerken en keyif aldığım dizi. Her bölüm üstüne koya koya gitmeye devam ediyor.

Bir sonraki bölüm dananın kuyruğu kopacak.

Bu DayLight ne imiş öğrenelim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 6 Kasım 2015; 2:03:42 >
  • Dizi belli bir düzene girmeye başladı, 2. sezon bence müthiş olacak.

• Daylight bizim Machine çıktı Northernlight, olmuş Daylight.
    Bölüm güzeldi, Weller'ın şaka yaptığı yere koptum
    Baştaki antrenman da güzeldi, FBI ajanı güzel hatunlar moda olmaya başlıyor artık

Son olarak Directed by Michael Bay

• Son olarak niye güldünüz?

• Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Hava yastığı patlama efekti gibi durmuş ondan güldüm.
  • Güzel bölümdü.
    Polis memurunun flash bombası atması garipti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lu£ -- 11 Kasım 2015; 12:44:42 >
  • sezonun şu ana kadarki en iyi bölümüydü bence.
  • Zapatada taş gibi kız gerçekten.
    Dizi güzel ilerliyor ama haladaha şu mayfairini olayını anlamadım arkadaş çok karışık furmadan flashbackleri gösteriyorlar. Zapata şimdi ayvayı tamamen yedi illaki kurtulur.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.