Şimdi Ara

Iq kutu kullananlar bakabilir mi ? Speedtest

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 mbit üstü alamıyorum mh güncelleme yaptı. Bende hem kablo hem wifi bağlantı var ikisindede 3 ğ görmüyo hep 2.8 civarı abcd seneçeklerinde a olmuyo b oluyo c oluyo deli olucam. Güncelleme gelmeden önce bildiğin hd izlşyordum film paketinide iptal ettirmiştim.

Akk yok benim internette 50mbit internetim var kablolu bile 3 ğ geçmiyo sizde de aynı sorun var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de 4' ü geçtiğini görmedim. Ama a çıkıyor oradaki testte genelde.

• bende 9.38

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    50mbit internetle 3 ü geçmiyo çok ilginç akk yok bende. Kablolu kablosuz aynı var bi sorun ama anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: player2974

50mbit internetle 3 ü geçmiyo çok ilginç akk yok bende. Kablolu kablosuz aynı var bi sorun ama anlamadım

ne oldu merak ettim, meğerse akk limiymişsin?
    yoksa hiç ama hiç normal değilmiş. 50 ve 3 olamaz.
  • Ben kablolu olarak ortalama 4.x mb hız alıyorum, internet bağlantı hızım 8mb e kadar ben bu hızı 5mb sabitlendirdim sıkıntı olmuyor,

NOT.: arkadaşlar bana bi konuda yardımcı olabilir misiniz, hd 9505 kutu var ve evin içinde kablo dolaştırmaktan nefret ediyorum usb Wifi adaptör aldım pc de denedim kablosuz internetde sıkıntı yok ama hd 9505 de 2 adet USB girişi var cihazın arka kısmında hdmi ile yan yana buraya takmadım cihazın yan taraftaki usb girişi ile denedim fakat olmadı içinizde usb Wifi adaptör takıp kullanan varmı? Ayrıca usb girişine uzatıcı bir aparat taksam (usb çoğaltıcı) işe yarar mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cazsever C kullanıcısına yanıt
    Yok yaZılımsalmış. 3 alıyorum hala ama hd görüntü altyazılar falan farkediyor. Sorun yok şimdilik

• benim süperonline fiber 25 mbps hızda

digitürk kutuya tp lin wr 702 n ile bağlanıyorum gayet iyi 2,90 mbps ile 3,8 mbps arasında ve a çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cazsever

quote:

kusura bakma ama ben yine bir şey anlamadım. 10 mbit akk siz sınırsız 99 TL. 50 gb akk li 3mbit ise 30 TL.
    nasıl olacak bu iş. kaderine razı mı geleceksin.
    hala 50 mbit alamıyorum dediğiniz için soruyorum.
    ben de de 50 gb akk 3 mbit var ama 3 mbit ile online sitelerden hd film izlerken çok zorlanıyoru,
    hatta izleyemiyorum desem yalan olmaz.
    bence hala akk li olmayasın diyorum. ne ödediğine bakmak lazım. akk siz 50 mbit sınırsızlar çok ama çok pahalı olmalı.
    20 mbit akk siz sınırsızın 200 TL olduğunu biliyorum. sitesinde yazıyor. 50 mbit in fiatını düşünemiyorum bile.

Güzel kardeşim, bazı bölgelerde akk uygulanmıyor şans meselesi. Dsmart ve superonline daha çok uygulanmayan issler

• quote:

Güzel kardeşim, bazı bölgelerde akk uygulanmıyor şans meselesi. Dsmart ve superonline daha çok uygulanmayan issler

desene be şeker kardeşim. sen akk liymişsin. sana uygulanıyormuş ama sen şanslı olmayı bekliyormuşsun.
    net e ne ödüyorsun onu bir yazsan. konu çözülecek zaten.
    AKK nedir?

AKK, Adil Kullanım Kotası ya da diğer adıyla Adil Kullanım Noktasını ifade eder, kullanıcının veri aktarım limitini aşması halinde bağlantı hızının düşürülmesini sağlayan uygulamadır.

Eğer Adil kullanım noktanızı aşarsanız bir sonraki fatura kesim tarihinize kadar dsl bağlantı hızınız düşürülür. Bağlantı hızınızın kaç mbps'ye düşeceği kullandığınız tarife ile ilgilidir. Aynı şekilde adil kullanım noktanızın kaç GB olduğunu da kullandığınız sevis sağlayıcısının ilgili tarifelerinden bakarak öğrenebilirsiniz.
    Akk hala yok. Dtnin makine yazılımından 3ü geçemiyorum. Genel merkezden yazılım atacaklardı sözde

Edit: aga sen yanlış anladın galiba. Akk falan yok benim internette. Normalde 10-8 alan makinem son güncellemeyle 3 ü geçmiyordu mesele bu. Ama hala hd rahat rahat izliyorım dt yazılımsal dedi. Güncelleme bekliyorım hala. Sorun yok yani internetle ilgili. Akk açıklamasına da gerek yoktu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi player2974 -- 25 Haziran 2015; 4:16:05 >
  • quote:

Akk hala yok. Dtnin makine yazılımından 3ü geçemiyorum. Genel merkezden yazılım atacaklardı sözde

Edit: aga sen yanlış anladın galiba. Akk falan yok benim internette. Normalde 10-8 alan makinem son güncellemeyle 3 ü geçmiyordu mesele bu. Ama hala hd rahat rahat izliyorım dt yazılımsal dedi. Güncelleme bekliyorım hala. Sorun yok yani internetle ilgili. Akk açıklamasına da gerek yoktu :)

kardeş,

şu internet tarifeni ve ne ödediğini bir yazsan da bi rahatlasak.
    eğer tarifen 50 mbit akk siz ise 10-8 alman yine doğru değil. sen akk lisin.
    ben o kısmına takıldım. Hızın niye tarifenle orantılı değil.
    yoksa hd yayın rahat rahat izleyip izlememe kısmını anlıyorum.
    çünkü bende IQ kullanıyorum. 3 yetmez 8 yeter biliyoruz zaten.

• quote:

quote:

quote:

kusura bakma ama ben yine bir şey anlamadım. 10 mbit akk siz sınırsız 99 TL. 50 gb akk li 3mbit ise 30 TL.
    nasıl olacak bu iş. kaderine razı mı geleceksin.
    hala 50 mbit alamıyorum dediğiniz için soruyorum.
    ben de de 50 gb akk 3 mbit var ama 3 mbit ile online sitelerden hd film izlerken çok zorlanıyoru,
    hatta izleyemiyorum desem yalan olmaz.
    bence hala akk li olmayasın diyorum. ne ödediğine bakmak lazım. akk siz 50 mbit sınırsızlar çok ama çok pahalı olmalı.
    20 mbit akk siz sınırsızın 200 TL olduğunu biliyorum. sitesinde yazıyor. 50 mbit in fiatını düşünemiyorum bile.

slm aşağıdaki kampanya ya bakın 10 mbps sınırsız akksiz e 99 tl vereceğime 25 mbps hıza akksiz 99 tl veririm eğer binanızda süperonline fiber varsa

25 Mbps Limitsiz AKK'sız Fiber İnternet Ayda 99 TL

http://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/akksiz-super-paket-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 25 Haziran 2015; 9:22:48 >

Tutuldum sana birader.

Diyorum ki, dt de yazımsal hata var o yüzden 3 alıyorum. Akk yok anlamıyo musun yok. adam gelmiş akk açıklaması yapıyor.

Sincap sen kime ne anlatıyorsun. Burda ben digitürk yazılımından bahsediyorum bu tutulmuş internete. 169 tl 50mbit al öğrendin.

He bu arada; dt kutudaki işletim sistemiyle pc işletim sistemi bir değil. Yani kutudan 50 mbit bekleme. Atıyorum 25 mbit kullanan kutudan 8 mbit alır. Benimde normal şartlarda 20-15 arası almam lazım. Ama zaten alıyorum sadece yazılımsal hata yüzünden 3-4 arası kalıyo ama yayın yine hd gibi sıkıto yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi player2974 -- 25 Haziran 2015; 17:04:38 >
  • quote:

Tutuldum sana birader.

Diyorum ki, dt de yazımsal hata var o yüzden 3 alıyorum. Akk yok anlamıyo musun yok. adam gelmiş akk açıklaması yapıyor.

Sincap sen kime ne anlatıyorsun. Burda ben digitürk yazılımından bahsediyorum bu tutulmuş internete. 169 tl 50mbit al öğrendin.

He bu arada; dt kutudaki işletim sistemiyle pc işletim sistemi bir değil. Yani kutudan 50 mbit bekleme. Atıyorum 25 mbit kullanan kutudan 8 mbit alır. Benimde normal şartlarda 20-15 arası almam lazım. Ama zaten alıyorum sadece yazılımsal hata yüzünden 3-4 arası kalıyo ama yayın yine hd gibi sıkıto yok

"169 tl 50mbit al öğrendin" dediğin anda konu kapandı.

yanlış anlamışım. kusura bakma.
    keşke biraz daha kibar olsaydın.
    sanırım yaşın ile alakalı bir durum.
    belki de çocuğum yaşındasındır.
    forum işlerinin kötü tarafı da bu işte.
    çok faydalı paylaşımlar da oluyor ama böyle sıkıntıları da var.
    "Tutuldum sana birader" gibi kahve ağzı örneğinde olduğu gibi.

13 yaşındaki sincap gibi bana akk tanımı yapmışsın. Kusura bakma sinirlenmişim af ola. İyi geceler

• quote:

13 yaşındaki sincap gibi bana akk tanımı yapmışsın. Kusura bakma sinirlenmişim af ola. İyi geceler

sende kusura bakma. iyi geceler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.