Şimdi Ara

The Division'ın Yapımcı Ekibine Ubisoft Stüdyosundan Destek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•       2013'ün E3'ünde duyurulan The Division bugüne kadar pek çok kez ertelendi ve yapımcı ekip değiştirdi. İlk olarak Far Cry 4'ün geliştirilmesine yardım eden Red Storm, The Division ekibine katılmıştı. Daha sonra da Grew Home ve The Crew'ın geliştiricisi Ubisoft Reflections... Şimdi ise The Division'un geliştirilme sürecine yardım etmek üzere yeni bir ekip Massive Entertainment ile ortaklaşa çalışacak.

Bahsettiğimiz bu ekip Assassin's Creed oyunlarının multiplayer modu üzerinde çalışan Ubisoft Annency. Umarız The Division ekibine katılan Ubisoft Annency, oyunun geliştirilme aşamasını hızlandırır ve daha fazla erteleme haberleriyle karşılaşmayız. 

• İşler yolunda gitmiyor belli ki. Ya Watch_Dogs gibi downgrade yiyecek ya da iyi grafiklerle ama kötü optimizasyonla (özellikle PC'ye) gelecek. Online kısmı da problemli çıkabilir..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Büyük ihtimalle bu da Ubisoft un balonlarından birisi olacak, bu kadar stüdyo bir araya geliyor ve hâlâ ortaya birşey konmuyor ise durum bundan ibaret

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu oyun son dönemin en büyük balonu olacak... Demedi demeyin !!!

• Ubisoft bulaşdıysa geçmiş olsun
  • Yine fos bir oyunla karşı karşıyayız arkadaşlar hazırlıklı olun. Siz siz olun ubi oyunları steam'de 15 Tl düşmeden almayın paranıza yazık. :D

• Unity'den o kadar video ve foto paylaşıldı da ne oldu? Paylaşmasınlar yavaş yavaş kaliteli yapsınlar ön yargılı davranmayın, FC4 çok güzeldi mesela. Optimize sorunu yoktu.

• eee downgrade işi kolay değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

Bu oyun son dönemin en büyük balonu olacak... Demedi demeyin !!!

5 ayda bir haberi çıkıyo nasıl büyük balon olucak ?

• onu bunu bırakalım da dlc var mı dlc ?

• Başlamışlar yine salak saçma konuşmaya... Daha oyun çıkmadı oyun. Bir oyuna balon diyebilecek kadar ne yaptınız ? Adamlar çalışıyorlar üzerinde işte üç stüdyo hatta daha fazlasıda yardım ediyor yani bu oyuna değer verip üzerinde uğraşıyorlar. Önyargıyı anlarımda her oyun haberinin altına bu oyun balon, 2015'in balonu. Lan alma oynama o zaman bu kadar basit ? (Savunmam sadece The Division için değil insanların bu genel tutumları artık kabak tadı verdiği için bu yorumu yapıyorum).

• Ya arkadaş şu ''balon olacak yeaaa'' diyen tipler ortada doğru düzgün bir şey olmadan neye göre diyor bunu? Çıkın bir açıklayın lütfen, Ubisoft'un bilmediklerini çıkın anlatın siz iyi biliyorsunuz ya.

• insanlar burada düşüncelerini paylaşamayacak sa senin gibi kardeşlerimizde düşünce özgürlüğüne belirli bir takım siyasiler gibi gem vuracaksa o zaman kapatsınlar internet sitelerini burada herkes istediği fikri özgürce yazar senin buna tahammülün ve insanlara saygın yoksa bu siteden uzak dur.
  • Ubi bunu da patlatırsan !!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

insanlar burada düşüncelerini paylaşamayacak sa senin gibi kardeşlerimizde düşünce özgürlüğüne belirli bir takım siyasiler gibi gem vuracaksa o zaman kapatsınlar internet sitelerini burada herkes istediği fikri özgürce yazar senin buna tahammülün ve insanlara saygın yoksa bu siteden uzak dur.

Kime hitaben söylediğini bilmiyorum fakat şöyle bir gerçek var "insanlar" saygı istiyorlarsa saygı duymayıda bilecekler anladınmı arkadaşım ? Bir emeği denemeden veya oynamadan başkalırının düşünceleriyle "çöp" demek bana göre saçma ve doğru bulmuyorum.Ben burada kimse kendi düşüncesini söyleyemez veya paylaşamaz demiyorum diyememde zaten o zihniyette bir şahıs değilim.Sadece çıkmayan bir oyun hakkında böyle yorumların yapılması her oyun haberinin altında sinirimi bozuyor. Sen olayı farklı bir yere çekmek istiyorsun o başka siyaset örneğindende anlaşılabileceği gibi o yüzden bence ders vermeye çalışmadan önce ders al anladın sana iyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2013 de gösterdiler süper grafiklerle 2016 da artık o grafiklerle çıksa bile normal gelecek çıta yükseliyor git gide witcher çıkacak 9 gün sonra yıl sonunda da grafikleri iyi olan oyunlar gelecek çok erkenden gösterdiler şu adamların bir şeyden çaktıkları yok.

• yıl olmuş 2015 hala ubi den düzgün oyun bekleyen ergenler var.Aynı tipleri forumda w.d konusunda ve diğer ubisoft oyunlarının konularında da görebilirsiniz.Bütün dünya bu nasıl optimizasyon,oyunda bug var çok fazla derken bu ergenciklerimiz ne 1 tane buga rastlarlar ne de optimizasyon sorunuyla karşılaşırlar.He şey açık 4k da 120 fps ile oynar bunlar.
    Siz kabul edin veya etmeyin gayet açık ubisoft çöp bir firmadır.haliyle oyunları da çöptür.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

insanlar burada düşüncelerini paylaşamayacak sa senin gibi kardeşlerimizde düşünce özgürlüğüne belirli bir takım siyasiler gibi gem vuracaksa o zaman kapatsınlar internet sitelerini burada herkes istediği fikri özgürce yazar senin buna tahammülün ve insanlara saygın yoksa bu siteden uzak dur.

Dostum fikir özgürlüğü vardır ama bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup, firmaların insanları markalarına kafana göre b*k atamazsın. Balon diyenler kanıtı varsa sunsun diyorum fikir özgürlüğü var diyorsunuz ama insanların yıllarca çalışıp milyonlarca dolar yatırdığı markalara çamur atmak bu kadar kolay olmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

Bu oyun son dönemin en büyük balonu olacak... Demedi demeyin !!!

Demeyiz merak etme hele ki böyle bir oyun için belli ki sen gameplay videosunu izlememişsin üstüne birde balon mu yaptın güzelim oyunu.

• Eğer oyun patlarsa ve bugla dolu optimizasyon özürlü çıkarsa tahminlerim doğru olacak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.