Şimdi Ara

1 Gb İPOD aldım ama mp3 video yukleyemıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar 1 gb ipod aldım Ama malesef usb kablosu ile bağlantı yaptıktan sonra sistemin içerisine girdikten sonra mp3 dosyalarını atmama ragmen hıc bır dosya gozukmuyor.

bu arada ıpod ama gercek deıl yanı sahte ama 1e1 olanlarından

• quote:

Orjinalden alıntı: 1906nedir

Ya arkadaşlar 1 gb ipod aldım Ama malesef usb kablosu ile bağlantı yaptıktan sonra sistemin içerisine girdikten sonra mp3 dosyalarını atmama ragmen hıc bır dosya gozukmuyor.

bu arada ıpod ama gercek deıl yanı sahte ama 1e1 olanlarından

şunlara ipod demekten vazgeçin artık ya...ipod mp3 player demek değildir...bu kadar zor mu bunu anlamak¿

• yardımcı olmayacak topıgımı gereksız seylerle kırletme hocam. ıpod yada deıl ıste sıkıntımız var sonucta
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1906nedir

yardımcı olmayacak topıgımı gereksız seylerle kırletme hocam. ıpod yada deıl ıste sıkıntımız var sonucta

arkadaşım sen oraya ipod yazarsan millet orjinal ipod olarak anlayacaktır...ama ipod görünümlü mp3player ya da sahte ipod yazarsan daha iyi olur yardım bulman açısından...aslında sana yardımcı oluyorum ben...bilmem anlatabildimmi¿

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alequendil -- 22 Kasım 2006; 20:08:45 >
  • ben şahsen orjinal iPod olarak algıladım..
  • yaq ne farkeder? orjınalmı dıılmı dıemı soruyo adam alalalal soru ne sız takmıssınız orj mı dıılmı dıye
  • quote:

Orjinalden alıntı: LimeWaRe

yaq ne farkeder? orjınalmı dıılmı dıemı soruyo adam alalalal soru ne sız takmıssınız orj mı dıılmı dıye

arkadaşım orjinali ile sahtesinin çok bi alakası olmadığından sorunların çözümü de farklı oluyor...ayrıca forumda genel olarak böyle bi kullanma ısrarı var ve bazı bilmeyen arkadaşlarımız da gerek alışveriş yaparken gerekse soru sorarken karıştırabiliyorlar...bu kadar zor değil yani sahte ipod yazmak...kaldı ki soran kişinin de yararına olacaktır böyle bir durum!
  • haklısın kardes hepınız haklısınız. sahte ıpod aldıgıma bın pısman oldum acıkcası mp3 attım kullanıyorum dınlıyorum ama ıcımdekı bu huzrsuzluk benı kahrettı. hıc zevk almaz oldum bu aletten ya kıracagım yada kıracagım bunu sanırım
  • benimde başımda var bu bela benimki aldığımda 4gb idi sonra kendi cdsini kurdum bi format atıyım dedim sonra 103mb kaldı 20şarkıdan fazla atamıyorum nereye gitti o 4gb bulamıyorum kafayı yicem hiç bi bilgisi olan varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: fiesta1903

benimde başımda var bu bela benimki aldığımda 4gb idi sonra kendi cdsini kurdum bi format atıyım dedim sonra 103mb kaldı 20şarkıdan fazla atamıyorum nereye gitti o 4gb bulamıyorum kafayı yicem hiç bi bilgisi olan varmı

hacked memory denilen olaydan..adamlar hafızayı fazla gösteriyo hatta pc ye bağlayınca win bile öyle görüyo ama herşey formattan sonra belli oluyo..geçmiş olsun..e-bay den falanmı aldın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EliNTeR -- 23 Kasım 2006; 19:48:24 >
  • ya aslında yöneticiler bunu bi başlık altına alsalar bu konudan sıkıntı çeken çok insan var ... eğer yönetici arkadaşlar müsaitseler bu konuya bir el atsınlar onlara zahmet...
  • arkadaşlar hep söyledim yine söylüyorum...almayın şunlardan yaw...hem paranıza yazık hemde sinirlerinize...türlü türlü sorun peydah oluyor bu cihazlarda o yüzden hiç bulaşmayın...bulaşmış olanlara da geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alequendil

arkadaşlar hep söyledim yine söylüyorum...almayın şunlardan yaw...hem paranıza yazık hemde sinirlerinize...türlü türlü sorun peydah oluyor bu cihazlarda o yüzden hiç bulaşmayın...bulaşmış olanlara da geçmiş olsun

Çok güzel bir yaklaşım olmus. Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wand

quote:

Orjinalden alıntı: Alequendil

arkadaşlar hep söyledim yine söylüyorum...almayın şunlardan yaw...hem paranıza yazık hemde sinirlerinize...türlü türlü sorun peydah oluyor bu cihazlarda o yüzden hiç bulaşmayın...bulaşmış olanlara da geçmiş olsun

Çok güzel bir yaklaşım olmus. Teşekkürler.

saolasın arkadaşım...aklın yolu bir yani!!!

• bunların üzerine ipod yazip piyasaya süren zihinsizler paralarınızı yiyip yatıyo valla biraz akıl mantık olsa alınmaz yaww
  • +1
  • ya abi hadi mali olarak gücün bunu almaya yetiyor peki bunu alırken deneme olarakta satıcının yanında atın bikaç bişeyler ne olur sanki...
  • çok haklısın kardeşim kafayı da biraz kullanmak lazım di mi ama?
  • neyse herkes yorumu bıraqsın arkadastada war bak kabloyu takdığında işte cıkarılabilir disk ı gibi bişi goruncek sonraordan dosyaları goruntule gibi bişi olacak oradanda içine ne atacaksan surukle olur biter
  • adam o nu denemiştir muhtemelen ve bence problem cihazda olmalı ee
    orijinal farkı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.