Şimdi Ara

Avea'dan telefon aldım sanırım hata yaptım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şu zamana kadar yaptığım en büyük aptallığı yapmış bulunmaktayım lg g3 16gb modelini ayda 84 tl taksit ile 24 ay sözleşme ile 2 gün önce aldım .Aveadan memnunum şu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım fakat ÇOK SAĞLAM geçirdiler Türkselde 32 GB lg g3 24 ay sözleşme ile 74 tl ile 16 gb ben 84 tl den aldım . SORUM şu; Ben bu sözleşmeden 7 gün içinde cayma hakkım varmı acaba ? Teşekkürler. Bilgi verirseniz sevinirim BENİM için çok önemli ona göre pazartesi halledeceğim. TELEFONU iade edip sözleşmeden vazgeçmek istiyorum.

• Hocam merhaba kaç dönem faturanız çıkmıştı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada maalesef cihazı geri iade edemezsiniz normal satış mağazasından alsaydınız edebilirdiniz belki

• Daha yeni aldım ürünü 3 senedir avea müşterisiyim. Olurmu öle şey ya cayma hakkım yokmu şimdi benim
  • gorkem0707 kullanıcısına yanıt
    Malesef keşke daha iyi bir şey alsaymissiniz

• Aveada kullandığın tarifeye göre ödeme fiyatı değişir cayma bedelini ödersen bedavadan Avea'ya para kaptırmak istiyorsan iade edersin

*124# YAP oRADAN TAAHHÜTLERİmi tıkla sana ne kadar ödeyeceğin çıkar
  • sole diyim arkadaslar telefon yani hat olarak herhangi bir taahut vs kalmadi 1 senelik anlasma bitti . turkselde lg g3 32 gb 74 tl ya biz 16gb 84 tl ye aldik sadece cihaz zimbirtisi kaldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g3 iyi degilmi ? ben begendim de emme su 24 ay uyuz oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarife farkını hesaba katıyormusun?...Düşük tarife yüksek telefon fiyatı, yüksek tarife düşük telefon fiyatı...
  • 32 GB 3 Gb ram lisini alsaydınız keşke madem böyle bir işe kalkıştınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.