Şimdi Ara

HIZ DÜŞÜRÜLMe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle selamlar arkadaşlar süperonline kullanıyorum 70 tl ödüyorum 8 mbit internetim var sınırsız 2 ay öncesine kadar hiç bir sorunum yokken her speed test den dowloand 6.5 upload 2.1 veya 1.5 gibi sonuçlar alıyordum her neyse 2 ay önce gta 5 aldım psn den bunu 2 günde indirdim sorunsuz bi şekilde 1 ay sonra far cry 4 aldım 25 gb falan oyun oyun 5 gündür inmedi bende speed test yapmak geldi aklıma direk speed test yaptım ve internet hızım 1 den yukarı çıkmıyordu direk süperonlineyi aradım bana 8mbit olan hızımı 1mbit e sabitlendiğini söyledi bende nasıl olur falan dedim düzelticez 24 saat içinde dedi bende teşekkür ederek iyi günler dedim.Ertesi gün direk speed test yaptım iyidi direk far cry ı indirdim 1 ay oldu ve 2 gün önce gene internetim yavaşladı dün gene aradım şuan saat 12 buna göre dün hızımı 0.5 mbit e sabitlendiğini söyledi bu sefer adama biraz bağırdım benim yapabilcek birşeyim yok dedi adam falan neyse beyler bu neden oluyordur birde ping i yükselmeyen dowloand ı iyi olan bi internet sağlayıcısı varmı ? izmir örnekköyde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim. (Yazım hataları için kusura bakmayın)

• Benimde 3 gündür saat akşamüstü 4 5 den sonra bağlantı gidiyor. Gece yarısı geliyor. M.h aradim bir kac bölgede bir süre böyle devam edecek dedi.

35 lira odemesem bir dk. durmam ama işte uygun fiyat var diye bir şey diyemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  HIZ DÜŞÜRÜLMe

fiber optik olsa bu olurdu... yada yakın...

sendeki olay telekom sabotajı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuyu0kazici -- 12 Mayıs 2015; 12:28:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.