Şimdi Ara

fm 15 yenilmez taktik!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu taktikle hangi takımda oynarsanız oynayın. maç performansı 3 katına cıkıyor. bu taktiği yabancı forumlarda dolaşırken buldum denedim çok memnun kaldım.

indirme linki:
    http://bc.vc/D2Qql0

• hileli.
  • ne anladık oyundan
  • Deneyen oldu mu fazla verim alamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

ne anladık oyundan

aynen
  • Bakmadım ama bad possesion vardı korner taktiği.
    3 lü defans beksiz oyun sağlam bir pas dağıtan defansif orta saha ile oyunu domine edebilirdiniz.Hem hilelik bir şeyi de yoktu bence.
  • mustafamurat7594 M kullanıcısına yanıt
    Hangi programla açayım bunu ? Pdf tipi bir sey mi bu ?

• Bunu nereye atıyoruz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Flash

Eğer .fmf ya da .tac uzantılı bir dosyaysa belgelerim-sports interactive-football Manager 2015-tactics içine atacaksın. Oyunda da taktik ekranında, taktiklerinden birinin üzerine tıklayıp kayıtlı taktiklerden o dosyayı seçeceksin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noel Gallagher kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iwasmadeforthis -- 19 Ağustos 2015; 10:29:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

quote:

Eğer .fmf ya da .tac uzantılı bir dosyaysa belgelerim-sports interactive-football Manager 2015-tactics içine atacaksın. Oyunda da taktik ekranında, taktiklerinden birinin üzerine tıklayıp kayıtlı taktiklerden o dosyayı seçeceksin

taktiğin içine de atsam oyunda taktiklerde sadece kendi taktiğim görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: okaliptus71

quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

quote:

taktiğin içine de atsam oyunda taktiklerde sadece kendi taktiğim görünüyor

Oyunda yine taktiğinin üzerine tıkladığında açılan bölümde taktiği aktar seçeneğinden istediğin dosyayı seçip oyuna aktarman gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Denedim ama denizli ile ilk macimda yenildim.

• evet 13 maç denedim gayet etkili bi taktik. antremanları 2 hafta hücum 1 hafta takım uyumu olarak yaptırdım maç esnasında geriye düşsekte talimatlara hiç dokunmadım sadece oyuncular taktiğe odaklanın gibi komut veriyordum ara ara 13 maçta hiç yenilmedim bu arada sivasta denedim ligi açık ara domine eden fb yi 1-0 yendim ts ile berabere kaldım eskişehir ile berabere kaldım gs ile maç yaparken 4-0 dan 4 -4 4 golüde korner taktiğiyle attım maçı beraber bitirdim.

not taktikten hemen verim beklemeyin uyum arttıkça 4 5 hafta sonra takımın yapısı çok değişiyor. iyi pas yapan ve takım oyunu olan bi dos lazım ve hızlanabilen iki kanatla ayrıca korner taktiğinde şutu çekecek adamın uzaktan şutlarda etkili olması lazım korner taktiğinde bütün golleri aynı adam atıyor şuan adını unuttum :) yarın editleyip daha iyi bilgi veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okaliptus71 -- 20 Ağustos 2015; 1:57:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okaliptus71

evet 13 maç denedim gayet etkili bi taktik. antremanları 2 hafta hücum 1 hafta takım uyumu olarak yaptırdım maç esnasında geriye düşsekte talimatlara hiç dokunmadım sadece oyuncular taktiğe odaklanın gibi komut veriyordum ara ara 13 maçta hiç yenilmedim bu arada sivasta denedim ligi açık ara domine eden fb yi 1-0 yendim ts ile berabere kaldım eskişehir ile berabere kaldım gs ile maç yaparken 4-0 dan 4 -4 4 golüde korner taktiğiyle attım maçı beraber bitirdim.

not taktikten hemen verim beklemeyin uyum arttıkça 4 5 hafta sonra takımın yapısı çok değişiyor. iyi pas yapan ve takım oyunu olan bi dos lazım ve hızlanabilen iki kanatla ayrıca korner taktiğinde şutu çekecek adamın uzaktan şutlarda etkili olması lazım korner taktiğinde bütün golleri aynı adam atıyor şuan adını unuttum :) yarın editleyip daha iyi bilgi veririm.

Korner taktiğini atabilir misiniz hocam?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.