Şimdi Ara

NAVİEXTRAS 2013,3 GÜNCELLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    navitech qxv 524 fatura tarihi 11.3.2013 ,naviextras kayıt 30.04 2013 ilk gps bağlantı 27.4 2012.

• Selamlar,

Cihazınızla ilgili bir sorun görünmüyor. Normal şartlarla güncellemelerinizi alabilmelisiniz. Naviextras Toolbox yazılımını tamamen kaldırıp tekrar -yeni sürümü- indirip kurun.

Naviextras Toolbox Download

Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak bir daha deneyiniz.

Sorun devam ederse Navitech (Delco) Firmasına sorununuzu bildiriniz.

Navitech - İletişim

Geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulentdilbaz

GÜNCELLEME
    navitech qxv 524 fatura tarihi 11.3.2013 ,naviextras kayıt 30.04 2013 ilk gps bağlantı 27.4 2012.

Siz cihazı 11.3.2013 te mi aldınız şayet öyleyse 1 yıl önce bu cihaz kullanılmış mı oluyor? İlk bu ömür boyu çıktığında 3 er yıllık paketler halinde verildi muhtemelen cihaz lisansının harita süresi uzatılmamış firmaile iletişim kurun
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

GÜNCELLEME

Siz cihazı 11.3.2013 te mi aldınız şayet öyleyse 1 yıl önce bu cihaz kullanılmış mı oluyor? İlk bu ömür boyu çıktığında 3 er yıllık paketler halinde verildi muhtemelen cihaz lisansının harita süresi uzatılmamış firmaile iletişim kurun
    2013 -> 2012 yazılmış olabilir.
  • Üstadlar ilginize çok teşekkür ederim.

İlk gps bağlantı 2012 yazıyor(Toolbox)

Sizlerin önerileri ışığında

Cihazı dağıtan (Delco) firmaya konuyla ilgili mail attım cevap bekliyorum.
    Naviexstras firmasına lisans klasörünü gönderdim cevap bekliyorum.

Tolbox kaldırıp yeniden kurdum.yedeklemelerden bir önceki duruma geçip tekrar kurup tekrar güncelledim değişen bir şey yok.(2012.3 den 2014.3 kurdu)

lisans klasöründen aktivasyon koduna baktım tarih 1.1.2010 yazıyordu. ????
    Daha önce TMC arıza nedeniyle servise göndermiştim aldığım yedekte aktivasyon kodu 8.5.2013 tarihli idi.

Bakalım sorun çüzülecekmi
  • quote:

Üstadlar ilginize çok teşekkür ederim.

Tolbox kaldırıp yeniden kurdum.yedeklemelerden bir önceki duruma geçip tekrar kurup tekrar güncelledim değişen bir şey yok.(2012.3 den 2014.3 kurdu)

Daha önce TMC arıza nedeniyle servise göndermiştim aldığım yedekte aktivasyon kodu 8.5.2013 tarihli idi.

Hocam firmadan gelen cevabı ( tabiki gelir se) burada paylaşırsanız lütfen beni de haberdar edin. İyi akşamlar.

• quote:

quote:

Üstadlar ilginize çok teşekkür ederim.

Hocam firmadan gelen cevabı ( tabiki gelir se) burada paylaşırsanız lütfen beni de haberdar edin. İyi akşamlar.

Alıntıları Göster
    Ayrıca siz cihazı 2013 te almış sanız bu tarihlere göre bu cihaz bir yıl önce kullanılmış görünmekte.Yukarıda yazdım ilk ömürboyu çıktığında 3 er yıllık paketler halinde verildi sonradan uzatmalar yapıldı siz bu cihaz alış tarihi ile ilk uydu bağlantı tarihini de sorun firmaya

• bulentdilbaz B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler;

Ben de takip ediyor olacağım.
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Sayın DD252Admin

Hassasiyetiniz için teşekkür ederim.
    Cihazı servise göndereceğim.
    Haklı olduğum için beni üzmeyeceklerini düşünüyorum.
    Olumlu veya olumsuz konu hakkında sizi bilgilendireceğim.

İnsanlarımız birbirini üzmesin.Haklarımızın korunduğu uygar yaşam dileğiyle

Saygılar
  • quote:

Sayın DD252Admin

Hassasiyetiniz için teşekkür ederim.
    Cihazı servise göndereceğim.
    Haklı olduğum için beni üzmeyeceklerini düşünüyorum.
    Olumlu veya olumsuz konu hakkında sizi bilgilendireceğim.

İnsanlarımız birbirini üzmesin.Haklarımızın korunduğu uygar yaşam dileğiyle

Saygılar
    Nav'tech QXV-521 Primo cihazımı şu an toolbox"a bağladım

güncelleme bitti fakat içerik kısmında 3B YApilAR 2015.03
    Haritalar ise 2014.07 yani önceki haritada kalmış ne yapabilirim ?

PC Aracı ile kayıtlı:
    29.05.2013
    İlk GPS konum belirleme:
    27.04.2012
    delco ya da ma'l attim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmustafa06

PC Aracı ile kayıtlı:
    29.05.2013
    İlk GPS konum belirleme:
    27.04.2012
    delco ya da ma'l attim

Alıntıları Göster
    Bülent Bey Merhabalar ;

Cihazınız tarafımıza ulaştı , Recep Bey ile irtibat halinde olduğunuzu öğrendim. Konuyla ilgili IGO ekibimizde bilgilendirildi. Harita tarafında güncelleme sırasında 2015 / 03 güncellemesinde , content içeriğinde map güncellemesi olmuyor ve sebebi araştırılıyor. Kısa zaman içerisinde Recep Bey size dönüş yapacak ve çözüme tabi ki ulaştıracağız. Bu noktada şüpheniz olmasın..

Recep Bey tarafından her gün konuyla ilgili bilgilendirileceksiniz , bende takip ediyor olacağım.

Kolay Gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: mestre

Bülent Bey Merhabalar ;

Cihazınız tarafımıza ulaştı , Recep Bey ile irtibat halinde olduğunuzu öğrendim. Konuyla ilgili IGO ekibimizde bilgilendirildi. Harita tarafında güncelleme sırasında 2015 / 03 güncellemesinde , content içeriğinde map güncellemesi olmuyor ve sebebi araştırılıyor. Kısa zaman içerisinde Recep Bey size dönüş yapacak ve çözüme tabi ki ulaştıracağız. Bu noktada şüpheniz olmasın..

Recep Bey tarafından her gün konuyla ilgili bilgilendirileceksiniz , bende takip ediyor olacağım.

Kolay Gelsin

Alıntıları Göster
    Hasan Bey Merhabalar ;

Harita güncellemesi sırasında problem yaşayan bir başka müşterimiz daha var bu forum içerisinde , kendisinden cihazını servise aldığımız için , o cihaz üzerinde inceleme yapamaya başladık bugün.. Dolayısıyla sizin cihazınızı almamıza gerek yok , bu cihaz üzerinden çözüme ulaşacağız ve size de sunup , sıkıntınızı gidereceğiz.

Konu ile ilgili forumumuzu takip de kalın lütfen , bende sizin bilginizi servis tarafı ile paylaştım. Çözüm sunulduğunda , tarafınız bilgilendirilecektir.

Kolay Gelsin

• quote:

Hasan Bey Merhabalar ;

Harita güncellemesi sırasında problem yaşayan bir başka müşterimiz daha var bu forum içerisinde , kendisinden cihazını servise aldığımız için , o cihaz üzerinde inceleme yapamaya başladık bugün.. Dolayısıyla sizin cihazınızı almamıza gerek yok , bu cihaz üzerinden çözüme ulaşacağız ve size de sunup , sıkıntınızı gidereceğiz.

Konu ile ilgili forumumuzu takip de kalın lütfen , bende sizin bilginizi servis tarafı ile paylaştım. Çözüm sunulduğunda , tarafınız bilgilendirilecektir.

Kolay Gelsin

ilginiz için teşekkür ederim. forumu takip ediyorum

2011 yılından beri navitech kullanıyorum bu 2. cihazım

birçok kez harita güncellemesi yaptım inşaallah kısa sürede çözülür

• quote:

PC Aracı ile kayıtlı:
    29.05.2013
    İlk GPS konum belirleme:
    27.04.2012
    delco ya da ma'l attim

Benzer sorun bende de var. Benim cihazımda Navitech QXV-521 . Güncellemeden sonra haritam hala 2014.10 (güncellemeden önce de böyleydi) gözüküyor. Sadece 3B yapılar güncellendi.
    Cihazı ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ancak en fazla 2 yıl olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabi61

quote:

PC Aracı ile kayıtlı:
    29.05.2013
    İlk GPS konum belirleme:
    27.04.2012
    delco ya da ma'l attim

Benzer sorun bende de var. Benim cihazımda Navitech QXV-521 . Güncellemeden sonra haritam hala 2014.10 (güncellemeden önce de böyleydi) gözüküyor. Sadece 3B yapılar güncellendi.
    Cihazı ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ancak en fazla 2 yıl olmuştur.

Alıntıları Göster
    Merhaba Sabi61 ;

Güncelleme tarafında oluşan bir sorundan kaynaklanıyor ve şu anda üzerinde çalışıyoruz. Bu hafta sonuna kadar çözüm sunmuş olacağız.

Kolay Gelsin

• quote:

Bülent Bey Merhabalar ;

Cihazı Delco Elektronik Navitech firmasına , Aras kargo ile karşı ödemeli , Şahin Bey dikkatine gönderin. Cihazın kontrolleri yapılsın ve size detaylı bir rapor çıkartılsın. Konu ile ilgili , cihaz alındığında gerekli incelemeler yapılarak , telefon ile size ulaşılacak ve gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

İmkansız Bey , biz müşterilerimiz ve sıkıntılarıyla ilgileniyor ve en hızlı şekilde sorunlarına ve sorularına cevap veriyoruz. Siz kendinizi yormayın bu kadar , gerek yok.. Konunun muhattabının cevap vermesini ısrarla istemişsiniz , burakın konunun muhattapları ilgilensin , siz neden yoruyorsunuz kendiniz bukadar ...

Kolay Gelsin

Buyrun Bakın yazmayayım yazmayayım diyorum sonrasında beni ezbere konuşmak ve bilgisizlikle suöluyorsun.

Aynı dert bende de var ve ben bunu bu şekilde yazmak istemiyordum ki diğer konuda ezbere,bilgisizce konuşuyorsun söylemleri için yazıyorum...

Bu cihazı belki hatırlarsın 664 mhz diye sattığınız ama nedense 522 mhz çıkan ve biz bunu buralarda dile getirdiğimiz sizlerden cevap gelmeyen cihaz.:)(bu konuya bence sen hiç girme bilgin yetmeye bilir.)

Bu cihaza da harita güncellemesi alamıyorum neden alamıyorum cihazın üctets,z harita güncellemesi 3'er yıllık paket ve paket süresi dolmuş siz bunu neden se uzatmamışsınız.Belki ingilizceniz vardır benim yok ben bilene sordum görselde ne yazıyor?Basarsoft_Three_Year_Free Bunu türkçe meali şöyle 3 yıl ücretsiz Bu de demek oluyorki ücretsiz dediğiniz güncelleme 3 er yıllık paket.bu sebeple karşınızdaki insanı bilgisizlikle ve ezbercilikle suçlamadan önce onu iyi dinleyin sonra küçük düşmeyi,n..Bu sebeple bu konuya yazmak hakkım değil mi?
    Kısaca erbere konuşmuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 18 Mayıs 2015; 14:28:38 >

• quote:

quote:

Bülent Bey Merhabalar ;

Cihazı Delco Elektronik Navitech firmasına , Aras kargo ile karşı ödemeli , Şahin Bey dikkatine gönderin. Cihazın kontrolleri yapılsın ve size detaylı bir rapor çıkartılsın. Konu ile ilgili , cihaz alındığında gerekli incelemeler yapılarak , telefon ile size ulaşılacak ve gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

İmkansız Bey , biz müşterilerimiz ve sıkıntılarıyla ilgileniyor ve en hızlı şekilde sorunlarına ve sorularına cevap veriyoruz. Siz kendinizi yormayın bu kadar , gerek yok.. Konunun muhattabının cevap vermesini ısrarla istemişsiniz , burakın konunun muhattapları ilgilensin , siz neden yoruyorsunuz kendiniz bukadar ...

Kolay Gelsin

Buyrun Bakın yazmayayım yazmayayım diyorum sonrasında beni ezbere konuşmak ve bilgisizlikle suöluyorsun.

Aynı dert bende de var ve ben bunu bu şekilde yazmak istemiyordum ki diğer konuda ezbere,bilgisizce konuşuyorsun söylemleri için yazıyorum...

Bu cihazı belki hatırlarsın 664 mhz diye sattığınız ama nedense 522 mhz çıkan ve biz bunu buralarda dile getirdiğimiz sizlerden cevap gelmeyen cihaz.:)(bu konuya bence sen hiç girme bilgin yetmeye bilir.)

Bu cihaza da harita güncellemesi alamıyorum neden alamıyorum cihazın üctets,z harita güncellemesi 3'er yıllık paket ve paket süresi dolmuş siz bunu neden se uzatmamışsınız.Belki ingilizceniz vardır benim yok ben bilene sordum görselde ne yazıyor?Basarsoft_Three_Year_Free Bunu türkçe meali şöyle 3 yıl ücretsiz Bu de demek oluyorki ücretsiz dediğiniz güncelleme 3 er yıllık paket.bu sebeple karşınızdaki insanı bilgisizlikle ve ezbercilikle suçlamadan önce onu iyi dinleyin sonra küçük düşmeyi,n..Bu sebeple bu konuya yazmak hakkım değil mi?
    Kısaca erbere konuşmuyorum :)

Alıntıları Göster
    Sevgili imkansız , konudan bayağı sapmış , eski konulara girmiş gördüm sizi ve üzüldüm açıkçası.. Bu noktadan sonra , sizin manasız ve anlamsız karalamalarınıza , bilinçsiz ve hatta konu dışına çıkmış yorumlarınıza cevap vermeyeceğim. Forumu okuyan arkadaşlarımızın , sadece karalama ve egonuzu ön plana çıkartmak amaçlı başka forumlarda geçen problemleri burada dile getirmeniz sonucu , konudan sapmanızın anlamsızlığını farkına varacaklardır.

Daha öncede söylediğim gibi , müşterilerimize teknik bilgi vermeye çalışan , teknik destek ve yönlendirme yapmak için burada olan bir kişiyim. Manasız , anlamsız sorularınıza , konudan konuya zıplamalarınıza , terbiyesiz üslubunuza , seviyesizliğinize daha fazla inemeyeceğimiz için , size daha fazla cevap vermeyeceğiz.

Bu noktada size harcayacağımız boşa geçecek zamanı , müşterilerimizin soru ve sorunlarına harcayacağız.

Bizi takip etmeye devam edin ve sebebi belli olan yazılarınızı gönül rahatlığıyla dile getirin

Kolay Gelsin
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Sevgili imkansız , konudan bayağı sapmış , eski konulara girmiş gördüm sizi ve üzüldüm açıkçası.. Bu noktadan sonra , sizin manasız ve anlamsız karalamalarınıza , bilinçsiz ve hatta konu dışına çıkmış yorumlarınıza cevap vermeyeceğim. Forumu okuyan arkadaşlarımızın , sadece karalama ve egonuzu ön plana çıkartmak amaçlı başka forumlarda geçen problemleri burada dile getirmeniz sonucu , konudan sapmanızın anlamsızlığını farkına varacaklardır.

Daha öncede söylediğim gibi , müşterilerimize teknik bilgi vermeye çalışan , teknik destek ve yönlendirme yapmak için burada olan bir kişiyim. Manasız , anlamsız sorularınıza , konudan konuya zıplamalarınıza , terbiyesiz üslubunuza , seviyesizliğinize daha fazla inemeyeceğimiz için , size daha fazla cevap vermeyeceğiz.

Bu noktada size harcayacağımız boşa geçecek zamanı , müşterilerimizin soru ve sorunlarına harcayacağız.

Bizi takip etmeye devam edin ve sebebi belli olan yazılarınızı gönül rahatlığıyla dile getirin

Kolay Gelsin

Alıntıları Göster
    Sevgili İmkansız ,

Bu arada problem olduğunu dile getirdiğiniz cihazı , servisimize gönderirseniz , inceler , sorununu çözer , tarafınıza göndeririz.

Kolay Gelsin

• quote:

Sevgili İmkansız ,

Bu arada problem olduğunu dile getirdiğiniz cihazı , servisimize gönderirseniz , inceler , sorununu çözer , tarafınıza göndeririz.

Kolay Gelsin

Alıntıları Göster
    Bu arada konular kasıtlı olarak dağıtıldığı , farklı konulara atlanıp , sayfalarca resim kullanıldığı , bir şekilde provakasyon yapıldığı için belirtmek isterim.

Toplamda 3 kişide ortaya çıkan güncelleme problemimiz için şu anda server üzerinde çözüm uygulanıyor , kısa zaman içerisinde Bülent Bey'in makinası çözülmüş olarak geri gönderilecek , diğer iki kişinin cihazlarıda naviextras üzerinden güncellenebilir hale gelecektir.

Bilgilerinize..

• quote:

Sevgili İmkansız ,

Kolay Gelsin

Cihaz servisten bugün geldi malesef güncellendi diyor ama harita eski. Siz arkadaşların sorununu çözün bizimki de çözülür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 18 Mayıs 2015; 18:19:28 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.