Şimdi Ara

Galaxy Note 2 için lollipop güncellemesi tüm ülkelerde yayınlanmayabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy Note 2 için lollipop güncellemesi tüm ülkelerde yayınlanmayabilir 

Samsung'un 2012 yılında çıkardığı ve hala büyük bir kullanıcı kitlesine sahip Galaxy Note II akıllı telefonu için daha önce Lollipop güncellemesi yayınlanacağı açıklanmıştı. Ancak sonrasında gelen bazı açıklamalar kafaları karıştırdı. 

Son olarak Basra Körfezi ülkelerine hizmet veren Samsung Gulf bölümü cihazın güncelleme almayacağını açıklamıştı, ancak çok geçmeden Samsung İspanya'dan tam tersi yönde bir açıklama gelmişti. İki farklı açıklama kafaları karıştırırken yeni bir açıklama ile duruma bir nebze de olsa açıklık getirildi.

İlk başta Note II modelinin iki farklı versiyonu (GT-N7100 - GT-N7105) olduğu için farklı pazarlarda güncelleme alabileceği konuşuluyordu. Ancak Samsung Danimarka iki modele de güncelleme geleceğini ancak farklı tarihlerde olabileceğini açıkladı. Bu durumda güncelleme alacak Note II cihazlarının modellere göre değil pazarlara göre ayrılacağı konuşuluyor.

Ülkemiz için güncelleme konusunda herhangi bir açıklama bulunmuyor. Note II modeli çıktığı dönemde ülkemizde de sıkça tercih edilen bir model olmuştu. Bu noktada güncellemenin ülkemizde de yayınlanmasını bekleyebiliriz.

• gelirse her ikisine de gelir biraz geç olur büyük ihtimalle

• Note 2'ye güncelleme vermezse çok ayıp eder samsung
    Zaten android 5.0.2 romlarını isteyen cihazına kurabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askerden dönene kadar versinler işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka ülkeye çıksın mühim değil hallederiz, yeter ki n7100'e gelsin Sony alt üst çerçeveleri inceltene kadar Note 2'ye devam. Olmadı Microsoft veya Apple'a kayarız artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeker Hapı -- 9 Mayıs 2015; 17:20:38 >
  • Biz de indirir odinle kurariz. Zaten 2012de cikan cihaz garantisi bitmistir. Net

• Daha önce de yazdım madem verecekler 5.1 versinler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle Tembel Samsung Türkiye ekibinin yayınlamayacağı kesin :D Zaten Garantisi bitti istediğim ROMU yüklerim artık :D
    Son güncelleme sorunluydu eminim lolipop'u daha da sorunlu bir halde verecekler ve bir daha güncelleme almayacak.
    Uzun vade için (18+ ay ) Samsung alan çok büyük hata yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 9 Mayıs 2015; 18:43:36 >
  • Umarım güncelleme gelir.
  • hayırlısı.
  • 4.4 ile ne yapamadiysak artık. Herkes biliyor artık ne yapması gerektiğini. Ziyan yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Özellikle Tembel Samsung Türkiye ekibinin yayınlamayacağı kesin :D Zaten Garantisi bitti istediğim ROMU yüklerim artık :D
    Son güncelleme sorunluydu eminim lolipop'u daha da sorunlu bir halde verecekler ve bir daha güncelleme almayacak.

Android 4.1.2 olsun bugun içine kurduğun hangi uygulamayi desteklemiyor. En basiti sen platform degissin istiyorsun ancak birşeyi unutuyorsun bu telefonlara eski platformlarda dahi uygulamalar çatır çatır yazılıyor ve android farkını burda belli ediyor. Açıkçası platform degissede ağırlasmaya başlasa o cihaz elinde kasmaya yalpalamaya başlasa bu defa neden guncelleme verdiniz allah belanizi bilmem ne... :) yani sizlere daha ne denirki. Telefonu güncelleyip içine etmektense bırakın hic gelmesin daha iyi. Seneyede iphone 5ler ağırlaşır. Uygulama çıkmaz onlarda patlar gider note 2 hariç. Note 2 belkide htc hd2 gibi efsane olma yolunda gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: silver0021

quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Özellikle Tembel Samsung Türkiye ekibinin yayınlamayacağı kesin :D Zaten Garantisi bitti istediğim ROMU yüklerim artık :D

Android 4.1.2 olsun bugun içine kurduğun hangi uygulamayi desteklemiyor. En basiti sen platform degissin istiyorsun ancak birşeyi unutuyorsun bu telefonlara eski platformlarda dahi uygulamalar çatır çatır yazılıyor ve android farkını burda belli ediyor. Açıkçası platform degissede ağırlasmaya başlasa o cihaz elinde kasmaya yalpalamaya başlasa bu defa neden guncelleme verdiniz allah belanizi bilmem ne... :) yani sizlere daha ne denirki. Telefonu güncelleyip içine etmektense bırakın hic gelmesin daha iyi. Seneyede iphone 5ler ağırlaşır. Uygulama çıkmaz onlarda patlar gider note 2 hariç. Note 2 belkide htc hd2 gibi efsane olma yolunda gidiyor.

Bir klasik söz edeceğim: Yav he he.
  • Verirlerse tel efsane olur vermezlerse gene de görevini hakkıyla yapmış sayılır, gerçekten kapitalizme yenik düşmeyen cihazlardan birtanesi kullanıcılarını mutlu etti hep.
  • N7100 e ciksin kuralim aynen

1650 tl ye almıştım garantili + kasko yaptirmistim o zaman cepkaski bir halt sanarak,

Garanti icin verdiğim ekstra paraya acıyorum sadece 3 sene oldu arkadas telefon bozulsa kassa da yenisini alsam diyorum yok, babami kafalayip note4 aldirip bunu eline vereyim diyorum bu sefer de kiyamiyorm o kadar alıştım ki muptelasi oldum ?? kenar soyulmasi disinda tek bir falsosu olmadi cihazin bugüne kadar, note serisi evladiyelik yatırım arkadaşlar kim ne derse desin

Bana apple demeyin totomla gulerim fiyati dusmuyormus ulan sanki ceyrek altin alip yatirim yapiyorlar :)

• bana güncelleme geldi 1390 mb lık.

• Arkadaşlar müjde !

Lollipop , Fas, Danimarka , Portekiz ülkelerine gelecek, samsung onayladı.

Hadi gene iyisiniz.
  • samsung büyük, global bir şirket.

samsung bile eski amiral gemisini unutabiliyorken, diğer firmalar da ondan ilham alıp telefonlarına desteği kesiyor.

güncelleme konusunda hala daha apple ın yanına yaklaşabilen yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Arkadaşlar müjde !

Lollipop , Fas, Danimarka , Portekiz ülkelerine gelecek, samsung onayladı.

Hadi gene iyisiniz.

Exynos lara gelecek dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Want to

Exynos lara gelecek dimi

Evet zaten ben böyle konuşuyorsam hep international telefonlara konuşurum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.