Şimdi Ara

ZLATAN İBRAHİMOVİC (TOTEM) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
3
Favori
7.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 yildizli parcali formayla kadikoyde fenere iki gol atigini gormeyi, katy perryi yakin mesafeden ciplak gormeye yeglerim

Gel be oglum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gel be gell

• saçma sapan hayaller kurup rakip takımlara açık veriyorsunuz. yapmayın şunu

"Aynı komik soruyla bugünde karşılaştım" diyen kulüp yöneticisi, "Bugün de kesinlikle İbrahimoviç'in PSG'de kalacağının altını çiziyorum" dedi.

https://www.ntvspor.net/haber/haber-t/130492/zlatana-gidis-izni-yok
  • hadi inşallah

ZLATAN İBRAHİMOVİC (TOTEM)
  • İbrahimovic valla en sevdiğim oyunculardan.

Zor ama gelebilme ihtimali var.
  • Ibrahimovic benim en sevdigim futbolculardan birisidir, eger sponsor felan olaylari varsa olabilir aslinda. En azindan umarim gelir.
  • Sneijder drogba ikilisi gelirken de umutsuz çok kişi vardı hatta bazi arkadaslar baya dalga geciyordu, sponsor ayarlandiktan sonra gelmemesi icin en ufak sebep yok.

• 12m istiyormuş bizimkiler 10m veriyormuş hey yavrum hey.Paralara bak
  • Kopta gel be ibra

• Zlatan gelmez hayal kurmayın . Adam PSG den ayrılıyorum dese sizden önce 10 tane takım gider kapısına ,İbo hala markalı birisi.Öyle Drogba,Sneijder e falan da benzemez transferi .

Adam yıllardır Messi ,Ronaldodan sonra 3. sırada bir marka .Hala da öyle .Kalkıp Türkiyeye gelmesi için bir nedeni yok .

Bi mucize oldu da geldi diyelim burada barınamaz.Çok aykırı bi adam , kendisi bir takımda fazla barınamıyor ego sorunu olan birisi . GS deki takım arkadaşlarını küçümseyebilir ,TD yi takmaz vs vs . Kalktı koskoca Fransaya laf geçirdi geçenlerde , Türkiye bu adamı kaldıramaz .Kaldı ki kendisi de gelmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

Zlatan gelmez hayal kurmayın . Adam PSG den ayrılıyorum dese sizden önce 10 tane takım gider kapısına ,İbo hala markalı birisi.Öyle Drogba,Sneijder e falan da benzemez transferi .

Adam yıllardır Messi ,Ronaldodan sonra 3. sırada bir marka .Hala da öyle .Kalkıp Türkiyeye gelmesi için bir nedeni yok .

Bi mucize oldu da geldi diyelim burada barınamaz.Çok aykırı bi adam , kendisi bir takımda fazla barınamıyor ego sorunu olan birisi . GS deki takım arkadaşlarını küçümseyebilir ,TD yi takmaz vs vs . Kalktı koskoca Fransaya laf geçirdi geçenlerde , Türkiye bu adamı kaldıramaz .Kaldı ki kendisi de gelmez

Drogba veya sneijdere benzemez derken? Sneijder icin juve (sampiyonlar ligi finali oynayacak olan takim) ve manu devre arasinda transfer teklifleriyle geldi biz satmadik, drogba zaten bizden chelseaye gitti. Ibra neden gelmesin, parayi verdikten sonra gelmeyecek adam yok. Haa egosu konusunda bisey diyemem aynen asiri egosu yuksek bir adam ama o kadar da olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

12m istiyormuş bizimkiler 10m veriyormuş hey yavrum hey.Paralara bak

Fener Cl'den elenince adamın yıllığı çıkıyor daha ne isteriz
  • Lj.23 kullanıcısına yanıt
    Dostum bir seye de tarafsiz bakin.Quaresma, Guti, Sneijder, Drogba, Roberto Carlos bunun gibi adamlar turkiyeye gelebilir.Ama ibrahimovic dunyanin en iyi forvetlerinde ilk 3 e rahat girer.Ve bu adam psgden ayrilacak.Tum takimlari reddedecek ve siz bu adamin parasini tam olarak karsilayabileceksiniz.Ve galatasaraya gelecek.Yanlis anlama kucumsemek falan degil amacim.Ibrahimovic bana kalirsa 4 buyuk ligin disina cikmaz.Ki cikarsa turkiye ligi en son gelecegi yerdir.Gider amerikan liginde oynar en azindan hayati secer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shorunmuuu

Dostum bir seye de tarafsiz bakin.Quaresma, Guti, Sneijder, Drogba, Roberto Carlos bunun gibi adamlar turkiyeye gelebilir.Ama ibrahimovic dunyanin en iyi forvetlerinde ilk 3 e rahat girer.Ve bu adam psgden ayrilacak.Tum takimlari reddedecek ve siz bu adamin parasini tam olarak karsilayabileceksiniz.Ve galatasaraya gelecek.Yanlis anlama kucumsemek falan degil amacim.Ibrahimovic bana kalirsa 4 buyuk ligin disina cikmaz.Ki cikarsa turkiye ligi en son gelecegi yerdir.Gider amerikan liginde oynar en azindan hayati secer.

Zlatan şu an bu kadar para kazanmışken çok daha az paraya oynamaz. Büyük kulüplerden ise kimse o kadar fazla para vermez bence Zlatan'a. PSG zengindi, marka değerini arttırmaya ihtiyacı vardı ve aldı. Düşün şimdi ManU, Arsenal, Juve, Bayern, RM alır mı bu adamı? Kesinlikle almaz o kadar para vermez bu yaştaki futbolcuya ismi Ibrahimoviç olsa bile. Daha alt seviye kulüpler ise bu kadar yüksek paraları vermez.

Zlatan artık çok para kazanabileceği ancak bir yandan da gündemde kalabileceği veya hayatını güzel yaşayabileceği bir ülkede oynamak ister. Türkiye belki bir ihtimal bu yüzden. Katar falan imkansız gitmez. PSG'den ayrılırsa çok yüksek ihtimal Amerika'ya gidebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shorunmuuu

Hocam tarafsız bakıyorum ben zaten, paranın yüzü sıcak kaldı ki ibra futbol oynamayı paraya tercih etseydi psgye değil İngiltere liginde herhangi bir takıma giderdi. Drogba yaşlanınca geldi evet ama sneijderi guti Carlos ile aynı kefeye koymamalıyız, ikisi de Türkiye'den sonra hiç iş yapmadı ama sneijder şuan Avrupa'da üst düzey takımlarda çok rahat oynayacak halde iyi bir teklifle o da satılabilir. Drogba ise bizden Chelsea'ye gitti ilerleyen yaşına rağmen. Yani bize gelen yıldızlar futbolu bırakmaya değil oynamaya geldi. Guti Carlos gibi adamlar futbolu bırakmaya geldi ülkemize. Tamam bu sene Beşiktaş Avrupa'da iyiydi bütün Beşiktaş maçlarında oturup milli maç izler gibi izledim tezahürat ettim ama şunu da lütfen herkes kabul etsin Avrupa'da oynayan herhangi bir yıldıza Türkiye'de oynarsanız hangi takımı seçersini diye sorarsanız Galatasaray der, Avrupa'ya ülkemizi tanıtan takım Galatasaray. Yanlış anlama asla küçümsemiyorum keşke Beşiktaş fener de bizim kadar iş yapsa keşke bizde iki Türk takımını Avrupa'da final oynarken görsek ama başarı bir sene iyi oynamayla olmuyor. Velhasıl Beşiktaş fener olsa belki ibra asla gelmez diyebiliriz, konu Galatasaray olunca parasını verirsek gelir çünkü yurtdışında Türkiye denince akla Galatasaray gelir son zamanlarda Beşiktaş fener iş yapmaya başladı.

• Lj.23 kullanıcısına yanıt
    Umarim gelir size ama hic sanmiyorum gelecegini.Belki erkan zengin jimmy durmaz falan araya katsaniz % 5lik ihtimaliniz olur.

• Sneijder-Drogba gibi 3-4 m €ya gelecek bir adam değil. Yönetimin de bir futbolcuya 10m basması söz konusu değil. Drogba totemi gibi konu açıldıktan 2 sene sonra gelebilir ama.

• Şampiyonluk kutlamalarına katılacakmış sürpriz olarak ve 4 yıldızlı formamızı tanıtacakmış

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.