Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
11.401
Cevap
174
Favori
897.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 70900 full otomatik olanın fiyatıysa fena değil pazarlıkla 68'e alınır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Fiat bu fiyatları asla rastgele belirlemez. Kesinlikle Detaylı bir çalışma yapılmış.

2. 1,4 95 hp lik Motoru Sıfır km aldığım Grande Punto'da 2 sene kullandım . Bu da 6 vitesliyse eğer inanılmaz az yakıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik şanzıman 2016nın yarısında gelecekmiş
  • Millet fiyatları konuşuyor ama sitesine baktım daha fiyatlar açıklanmamış. Nereden baktınız fiyatlara?

• quote:

Orijinalden alıntı: sariasker

işte aracın motor - donanım seçenekleri ve tam olmasa da fiyatı
    yorumları şimdi görelim...

ölu doğmus 5 para etmez. Bu nedenle euroyu dusurmeye calışıyorlar demekki

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ONURTO

Fiyatlar pazartesi açıklanıyormuş. Periscope'a kısa bir incelemesi düşmüş, ben genel olarak beğendim ama "tok kapı" cıları tatmin etmeyeceği belli Fiyatları merakla bekliyorum.

https://www.periscope.tv/w/1vAxRZmpVzDxl

Link için teşekkürler.

Fiyatları bende çok merakla bekliyorum. İncelemeyi yapan gazeteci ilk etapta bütün motor seçeneklerinin satışa çıkmayacağı söylüyor. Ben özellikle 120 beygirlik ve otomatik modelin fiyatını merak ediyorum. ( 65-70 bin lira arasında olacağını umuyorum )

Fiyat tahminim tutmuş

* Urban modeli: 67.400
    * Lounge modeli: 70.900

***********Satış Fiyat******* Tavsiye edilen fiyat
    * Urban modeli: 67.400 -------------- 62000
    * Lounge modeli: 70.900 ------------- 65000

Şimdi oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 9 Ekim 2015; 10:17:31 >

• İlk aşamada otomatik vites yok belli ki.
    Peki donanım tablosu var mı ? Yoksa Fiat'ın sitesine girip herhangi bir arabanın Urban / Lounge donanıma baksak aynı mıdır sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

1. Fiat bu fiyatları asla rastgele belirlemez. Kesinlikle Detaylı bir çalışma yapılmış.

2. 1,4 95 hp lik Motoru Sıfır km aldığım Grande Punto'da 2 sene kullandım . Bu da 6 vitesliyse eğer inanılmaz az yakıyor.

+1

Haklısın, Koç bir adım atıyorsa bunu bilinçsizce yapmaz.

Arkadaşlar daha bir şey görmeden "bu iş olmaz, bu fiyata satamaz veya ölü doğmuş" demek pek doğru bir yaklaşım değil. Koç grubu bunun için çok büyük araştırma yapmıştır. Üretip satacağı modelin kaça ve ne kadar satacağını araştırma yaparak öngörebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: needacar

quote:

quote:

quote:

Fiyatlar pazartesi açıklanıyormuş. Periscope'a kısa bir incelemesi düşmüş, ben genel olarak beğendim ama "tok kapı" cıları tatmin etmeyeceği belli Fiyatları merakla bekliyorum.

Link için teşekkürler.

Fiyatları bende çok merakla bekliyorum. İncelemeyi yapan gazeteci ilk etapta bütün motor seçeneklerinin satışa çıkmayacağı söylüyor. Ben özellikle 120 beygirlik ve otomatik modelin fiyatını merak ediyorum. ( 65-70 bin lira arasında olacağını umuyorum )

Fiyat tahminim tutmuş

Şimdi oldu..

Özellikle 120 beygirlik otomatik dizelin fiyatını merak ediyorum. ( en üst modeli 70 olursa iyi olur )

• Fiyatlar bana da yüksek geldi açıkçası(linea nın fiyatları ne mertebede onu bilmiyorum) Türkiye de üretilen bir araç için daha uygun fiyatlar bekliyordum.
  • fiyatlar bu segmentte ki diğer rakipleriyle kıyaslayınca normal görünüyor.. linea dan daha yüksek fiyatla piyasaya gireceği zaten belliydi..

style donanımlı focus 1.6 dizel sedan 79.000
    icon donanımlı fluence 1.5 dizel 81.500 tl görünüyor.

bu fiyatlara bakınca egea'nın çıkış fiyatının daha aşağı olması beklenemezdi zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtnaim

fiyatlar bu segmentte ki diğer rakipleriyle kıyaslayınca normal görünüyor.. linea dan daha yüksek fiyatla piyasaya gireceği zaten belliydi..

style donanımlı focus 1.6 dizel sedan 79.000
    icon donanımlı fluence 1.5 dizel 81.500 tl görünüyor.

bu fiyatlara bakınca egea'nın çıkış fiyatının daha aşağı olması beklenemezdi zaten...

Öylede, bu sayfada yerli üretim deyince herkes 30-35 bin olsun istiyor.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    beğenmeyen hyundai accent blue alır.. 1.6 dizel prime donanımlısı 66.000 tl
  • Accent'in fiyatı 51.000'den başlıyorken bu fiyatlar gayet uygun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Integrale -- 9 Ekim 2015; 13:43:19 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Link için teşekkürler.

Fiyat tahminim tutmuş

Şimdi oldu..

Bu nedir hocam?
    Asıl fiyatları bunlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

quote:

quote:

quote:

quote:

Link için teşekkürler.

Fiyat tahminim tutmuş

Şimdi oldu..

Bu nedir hocam?
    Asıl fiyatları bunlar mı?

Gönül fiyatları👍

• fiyatların kaynağı nedir ona göre konuşalım lütfen
  • Ful dizel otm versiyon 65in üstünde satılırsa iş yapmaz bence, bir fiat b sedan için çok yüksek fiyat. O paralara jettalar, golfler, octavialar alıyor millet. Yani bilmiyorum "dizel motor koydum fiyata çaktım +15bin mantığı" nereye kadar zorlanacak bu ülkede. Sanki hava almaz ortamlarda özel yetişmiş astronotlar yapıyor dizel motorları amma abarttılar ya, şu milletin yumuşak karnı olan yakıt pahalılığından dolayı dizel talebinden utanmazca faydalanıyor bütün firmalar yıllardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Ful dizel otm versiyon 65in üstünde satılırsa iş yapmaz bence, bir fiat b sedan için çok yüksek fiyat. O paralara jettalar, golfler, octavialar alıyor millet. Yani bilmiyorum "dizel motor koydum fiyata çaktım +15bin mantığı" nereye kadar zorlanacak bu ülkede. Sanki hava almaz ortamlarda özel yetişmiş astronotlar yapıyor dizel motorları amma abarttılar ya, şu milletin yumuşak karnı olan yakıt pahalılığından dolayı dizel talebinden utanmazca faydalanıyor bütün firmalar yıllardır.

Hocam 120 beygir multijet otomatik model 70K'ya kadar normaldir. Üstelik bu modellerin donanımları yüksek olacağından 70K'yı hak eder.

İnşallah daha düşük fiyattan çıkarda ben haksız çıkayım razıyım.

• YSF_023 kullanıcısına yanıt
    Dizel olması yetmiyor sadece, bir bütün araba olarak değerlendirmek de önemli. Sonuçta dizeli seçecek olanların bir kısmı da adam gibi turbolu benzinli motor vermiyor diye düşünecek olanlardır. Elinizde 70bininiz olsun tutup golf, focus, jetta, octavia, astra mı aklınıza gelir egea mı?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.