Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.398
Cevap
174
Favori
896.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hareket halindeyken bagaj içerden açılıyor mu diye denedim açılmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gismo

Hareket halindeyken bagaj içerden açılıyor mu diye denedim açılmadı.

Olması gereken bu zaten, diğer arkadaş yavaş gidiyordu sanırım açıldı. Puntolarda da açılmıyor.

• quote:

Hız ne idi? Ben 20 km altında bir hızda denemiştim, açılmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

quote:

Hız ne idi? Ben 20 km altında bir hızda denemiştim, açılmıştı.

20 kmh altında puntolarda da açılıyor. Bunun üzerinde açılmıyor.

• apokhan kullanıcısına yanıt
    Genelde araçta sıkıntı olunca paylaşım bi nebze artıyo tabi bu durum araçların çoğunda mevcut. Egea henüz çok yeni şimdilik göze çarpan elle tutulur bi sıkıntısı da olmadı tabi forumda egea sahibi kaç kişi var bilmiyorum. bide trollerin de laf atacak pek bişeyi kalmadı. adam dandik dedi yani bunun ötesi varmı. hangi aklı başında eleştirmen bi aracı böyle eleştirir. Aracı eleştirmek için bi müddet kullanırsın muadillerini incelersin sonra dersin ki şu şu özellik emsallerine göre yetersiz olmuş yada olmamış gibi. Biz kullanıcılar araçta gördüğümüz olumsuzlukları elimizden geldiğince paylaşıyoruz. kimse forumda egea golften focustan oktaviadan daha iyi demiyo ama fiyatina göre konuşursak onları aratmiyo. Bi tık malzeme kalitesi ve fiat olmasindan ötürü algısı düşük. Yoksa bu araci aldiktan sonra kimsenin o saydığım araçlarda gözü kalmaz emin olun. Paraniz varsa o ayrı highline golf elegance oktavia yada full focus alinabilir. Gerçi bu araçların fulleri 90-100k bunu alsan yine peşini birakmazlar d sınıfı başlangıç fiyatlarina giriş yapmış oluyosunuz
    saygılı ve mantıklı eleştiriler hem kullanıcılarına faydali olur hemde almayi düşünen arkadaslara yol gösterir. Ben aracimdan memnunum ve almayı düşünenlere de fazlasıyla tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Hocam octavi genislik olarak super konfor super ama 120 kmden sonra aynalar islik caliyor. Sacmalik. Fiyati cok yuksek.

Her Güzelin bi kusuru oluyo bizimde kapidan ses geliyo. fiat egea turkiye forumunda daha fazla kullanıcı var ordada baya bi kişi kapidan gelen sesden muzdarip. Servis bikaç kişinin sıkıntısını çözmüş ben henüz gidemedim ama sıkıntısı olan servisle görüşsün.

• yargicc kullanıcısına yanıt
    Kapidan ses derken? Fitillerden mi ses yapiyor hiz yapinca acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: halils2

quote:

Orijinalden alıntı: yargicc

80k yi megane vermek mi. O paraya golf alırım keyfime bakarım.

80k ya golf mü? O paraya 10 daha koyar s60 alır arabaya binerim.

Bu konu nereye kadar gidecek böyle? Herkesin bir bütçesi hesabı kitabı var. Arabayı almak ayrı dert yürütmek ayrı. Kaç kere de aynı konuları konuşsak bitmeyecek galiba.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: halils2

quote:

Orijinalden alinti: yargicc

80k yi megane vermek mi. O paraya golf alirim keyfime bakarim.

80k ya golf mü? O paraya 10 daha koyar s60 alir arabaya binerim.

Bu konu nereye kadar gidecek böyle? Herkesin bir bütçesi hesabi kitabi var. Arabayi almak ayri dert yürütmek ayri. Kaç kere de ayni konulari konussak bitmeyecek galiba.

O paraya golf mü alınır üzerine minicik bir ekleme yaparak 950 000 euro ya ZIRHLI S600 MAYBACH alırım

• apokhan kullanıcısına yanıt
    Bana hoparlörden geliyomus gibi geliyo. Düz yolda gelmiyo, stabil yoldada her zaman gelmiyo bilmiyorum değişik bi durum. Tingirdama tarzı bi ses bendeki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yargicc -- 2 Mayıs 2016; 11:14:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHAN36

quote:

Orijinalden alinti: halils2

quote:

Orijinalden alinti: yargicc

80k yi megane vermek mi. O paraya golf alirim keyfime bakarim.

80k ya golf mü? O paraya 10 daha koyar s60 alir arabaya binerim.

Bu konu nereye kadar gidecek böyle? Herkesin bir bütçesi hesabi kitabi var. Arabayi almak ayri dert yürütmek ayri. Kaç kere de ayni konulari konussak bitmeyecek galiba.

O paraya golf mü alınır üzerine minicik bir ekleme yaparak 950 000 euro ya ZIRHLI S600 MAYBACH alırım

Aslinda onu bunu alirim tavsiyesi mantıklı yapilsa yine faydali olur. Bide göreceli bi kavram. Kimi toyotanin hondanin sağlamlığıni sever (ne kadar sağlam şahsen bilmiyorum ama öyle bi algi var) kimi vw nin iç malzemesini sever kimi focusun yol tutuşunu sever falan yani kiyaslarken aslinda hangi aracin diğerinden nasil bi farki olduğu ortaya çıkar.
    Ama gel gelelim egeada böyle bi durum yok onu bunu alırım durumu işlemiyo. Tüm firmalar 24 yada 30 bini fazisiz vermiyo çünkü. Fiatin böyle bi avantaji var. Geçen hb formunda golfsever bi arkadaşa sert bi şekilde sordum. Dedimki söyle bakalim bay çok bilmiş benim 44k peşin taksitle aldığım 1.6 dizel 120 hp parasina golfun hangi motor seçeneğini faiz orani ile birlikte kaça alabiliriz diye cevap yazabilen olmadı.

• quote:

Bana hoparlörden geliyomus gibi geliyo. Düz yolda gelmiyo, stabil yoldada her zaman gelmiyo bilmiyorum değişik bi durum. Tingirdama tarzı bi ses bendeki.

Hocam o halledilir. Ama aynalarin islik calmasinin cozumu yok.octavia konusunda da cok dert olmus

• quote:

Kapı sınırlayıcı var iki menteşe arasında
    onu kontrol et kapı açıkken görünen parça. elinle oynatmaya çalış bazen pimi takarken içerisindeki burcu koymayı unuta biliyorlar.
    farklı bir araçta başıma gelmişte. Belki öyle birşey olmuş olabilir.
  • Şuan almayı düşündüğüm araçlardan biri egea bakalım nasip kısmet.

Daha önce hyundai getz 1.4
    honda civic hb 1.8 140 hp
    opel insignia cosmo 1.6 180 hp
    opel mokka cosmo 1.4 140 hp
    opel astra cosmo j 1.3 95 hp
    Ev aldığımdan dolayı ( olmayanlarada Allah nasip eder inşallah ) düşük fiyatlı araçlara dönmek zorunda kaldım
    opel tigra 1.6
    bmw 525 2.5 190 hp
    Şuan kullandığım hyundai i20 1.4 otmtk 2012 y.k

iyice inceleyip ona göre alacağım sedan araç şart bana aile kalabalıklaşacak hb artık kullanamam.
    Ayrıca kısa sürede araçlardan sıkıldığım için ikinci elide iyi olması gerekiyor.
  • yargicc kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen Led farlar yeni motor seçenekleri makyaj ile gelecek sedana diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitmediniz gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: bronkoskopcu

Bitmediniz gitti

Bitmemelerine alıştık hocam. dandik diyene bile cevap yazdim ama bu arkadaş seviyeyi çok düşürdü. Böylelerini ciddiye alanda yok zaten.

• Benim Egea ya Şahin diyen zihniyetin arabasına bakar mısınız !!!

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=114192779

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sakın yanlış anlamayın ama şu son forumda konusu bile olan egea kazası hakkında ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 2 Mayıs 2016; 15:04:10 >
  • Adam zaten cevabı cuk diye vermiş

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=116544297

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Beyler sakın yanlış anlamayın ama şu son forumda konusu bile olan egea kazası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yalnış anlamayın da.siz bu kazalar hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Siz cevap verin ondan sonra bizler cevap veririz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.