Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.392
Cevap
172
Favori
896.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle şunu soylim 1.6 olucaksa lounge olmali alinca iyiki lounge almışım dersiniz zaten.
    Güzel bi kiyaslama olsa bi iki kelime yazardimda 1.6 mj nin yaninda tüplü corolla da noliy foruma bi dünya şunucu bunucu geldide tüplü corolla ilk defa telafuz edildi. Ama şu da var dışarda egeaya 70 bin verilirmi diye sorarsaniz ki sorduklariniz emin olun egeayi birakin sürmeyi dokunmamislardir bile derlerki onu alacağına bunu bunu alacağına şunu al derler. Mantıklı olan alacağınız araci kullananlara sormak olacaktır. biz bu aracin reklamini yapmiyoruz sizin veya bi başkasının egea almasinin bize hiçbi faydasida olmaz yani. Ama şunu söyleyeyim daha önce apokhan nickli arkadasa toledo ve rapid için dediğim gibi benzinli corolla alirsaniz akliniz egeada kalicak üstelik çok güçlü bi motor seçeneği ile ama egea alirsaniz corolla için aynısı olmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hadi artik ciksin su hb modeli :)
    Sabirsizlikla bekliyorum valla, umarim beklentilerimizi karsilar ve sedan kasa ile fiyat acisindan cok fark olmaz

• 49 bine bana da corolla bulun alayım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

49 bine bana da corolla bulun alayım hocam.

Benzinlisi 53 bin 0km

• elmariacci kullanıcısına yanıt
    Ayrıca ben 49 bin demedim.Bu parayı verecegime corolla alırım dedim

• Hocam bu forumdan golfculer geçti siz fazla yormayin kendinizi.

• 53 bin ile arasında 4 bin lira fark var az mı 4 bin lira. 4 bin lira yardımda bulunun söz corolla alacam.
  • yargicc kullanıcısına yanıt
    Iyi öyle olsun.Zevkler renkler tartışılmaz, bende fikrimi söyledim.

• Bu arada 2 gün önce hesap açılmış. Mesaj sayısını arttırmak için bayağı uğraşmışsınız. Lütfen bu konuyu kirletmeyin.
  • elmariacci kullanıcısına yanıt
    Sırf 4 bin lira için bu araba alınmaz diye düşünüyorum.Bu aracı tercih edenlerin bir bildiği vardir ama tekrar soyleyeyim ben olsam corolla alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Öğretmen37

Sırf 4 bin lira için bu araba alınmaz diye düşünüyorum.Bu aracı tercih edenlerin bir bildiği vardir ama tekrar soyleyeyim ben olsam corolla alırdım

Bundan bize ne?

• Integrale I kullanıcısına yanıt
    Iyiki fikrimizi soyledik.

• Bu fikrinizi bence "karar veremedim, Egea mı alsam Corolla mı?" diyen birine denk gelirseniz ona söyleyin..

Tercihini çoktaaaan Egea'dan yana kullanmış insanlara Söylemek fazlasıyla antipatik ;)

• Herkes bütçesine ve zevklerine uygun olanı alıyor. Bu arada Eniştem de corolla var 2014 altı alçak olduğundan sürttüğü bir kasis var ara sokakta o yolu kullanamıyoruz. Egea ile aynı yoldan geçtim bir sürtme olmadı. Küçük bir detay

• Dün trim sesi için yine gittim servise. Ses orta direk arkasından geliyormuş. Emniyet kemerinin oraları hatta koltuğu döşemeciye söktürecekler. Cumartesi için gün verdiler. Ne yapayım? O parçaların sökülmesi zor mu? Sonradan daha büyük sorunlara yol açar mı? Çok kararsızım.

Sanırım cevap verecek yok. Sizin arabanızda da böyle küçük sesler var mı. Bir kaç gündür torpidonun oralardan da ses geliyor. Boşalttım torpidoyu ama yine geliyor. Çok canım sıkılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    1.6 multijet motor çok mu canlı yapmayın allah aşkına bizzat merak ettim gittim denedim 120 bg 320 tork sadece kagıt üstünde daha öncede yazdım motorun alt devirleri çok cansız bildigin ölü devirlenme istegi çok dengesiz 1000- 2000 çok tepkisiz sonra birden coşuyor lineer bi hızlanma sunmuyor klasik 1.3 linea alt devir ölülügü aynı şekilde devam ediyor açıkçası motor pek tat vermedi bana
  • Integrale I kullanıcısına yanıt
    Benim ilk attığım yorumun altına bir yorum geldi.Orada da arkadaşa çevresi tarafından corolla alması söylenmiş.Bende fikrimi söyledim yoksa tanımadığım insanların ne aldığı,ne alacağı çok da umrumda değil.

• YSF_023 kullanıcısına yanıt
    +1 bende merak ettim arkadaş hangi araca göre kıyas yapmış.

• Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    hocam corollanın adı var ama kalite öyle çok iyi değil. eniştemde auris var. alma bak forumlarda çok trim sesi yapıyor diye şikayetler var dedim. gitti aldı. serviste direksiyondan gelen sesi bulamadılar değişmeyen parça kalmadı. istanbuldan mühendis geldi o da bulamadı. garanti bitince bu sorun kronik dediler. şimdi dava açmaya hazırlanıyor. Neyse sonra yeni kasa corolla almaya karar verdi. test sürüşüne gitti. Gene dedi sen haklısın 5 para etmez konsoldan gelen sesler ve yalıtımı çok kötü. üstelik araç daha 5bin km gibiydi. Hocam millete bakma sen. şuan dodge jeep crysleri de fiat üretiyor(ferrari ve maseratti,lancia da dahil) şahsen subap erimesi yapacak olan bir arabaya okadar para vermezdim. egea gayet iyi ve yeterli. ha gönül isterdi ki octavia ya binek
  • erdalnihal E kullanıcısına yanıt
    hocam merak etmeyin o tarz ses son kasa passatta bile var. hele hele toledo ve rapitlerde. bağlantı noktaları sert plastiklerden oluştuğu için ısı farkından dolayı ses yapıyor. bende 2012 fabia var. ön camdaki şase nosu soğuk havalarda acaip gacur gucur ses yapıyordu.klimayı açıp ısıtınca ses gidiyordu. tabi tespit edinceye kadar kafa ütüledi. sonra o parçayı bastırdım buldum. gittim bi iyisinden japon yapıştırıcısı aldım kenarlarına sıktım veeeeeee ses falan yok!

servise gidiniz. onlar çözüm bulur. sprey sıkıyolar
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.