Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.401
Cevap
174
Favori
897.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YSF_023

Asla diye bir şey yok.Vitrindeki aracın jantlarını isterseniz tabiki değiştirmezler.Siz paradan haber verin.Jant zaten aksesuar olarak ayrı satılıyor.Verirsiniz farkını alırsınız 17" jant,bayi de sizin arabadan çıkan 16" jantı yedek parça olarak yine satar.Bayi açısından hiçbir sıkıntı yok yani.

Farkını almayı kabul etmediler. Ben de öyle teklif ettim yine eymediler. Olmuyor. Dememesi bedava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

Bunu Euro Ncap'a sormak lazım..

Belki de Egea sedanın Avrupa'daki potansiyeli sınırlı olduğu için teste almak gibi bir niyetleri yoktur?

Fiat a mail atmıştım 1 gun sonra aradılar hb kasanın Euroncap testi yapılacakmış haziran demişti galiba daha önce yazmıştım konuya.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Ya kardeş kopamadın Egea forumundan. Sat Golf'ü alalım sana da bi Egea, gözün araba görsün. Hem forumuda da boşuna takip etmemiş olursun...😂😂

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Evet aslında başka sorularım da vardı ama aceleyle çıkmam gerekince öylece bitirdim Aslında diğer sorum şuydu; bana verilen garanti belgesinde egea için 3 yıl diyor. Bu kısmı anlamadım. 5 yıl için ek birşey yapmak gerekiyor mu?
    Krom paketleri ve LPG ile ilgili sorularım da vardı ama malum kapıdan gelen ses ile ilgili servise gideceğim. Onlardan bilgi alıp paylaşayım burada dedim.

• 1,6 dizel sedan egea ile hb egea arasında ne kadar fiyat farkı olur. Yorumlarınızı bekliyorum.

• erdalnihal E kullanıcısına yanıt
    Düzenli bi şekilde yıllık bakımları serviste yapıldığı taktirde garantisi beş sene olur diye uyardilar beni bayiide hocam.

• Şöyle hb modelini sedandan 3.000 tl veya 5.000 tl ucuza satsalar. Ne güzel olur.
    Gerçi benim ki biraz uçuk hayal oldu heralde.

• Astra sedanın Ncap sonucu varmıkide Egea sedanınkinin olmaması tuhaf olsun. Üst mesajda belirtmiş arkadaşlar hb ile olacak diye.

HB fiyatı sedanın üstünde olabilir, led,mercek,tablet vs gibi ekstraları var.

• Bu gu siyah egea gordum. İndignianin yanina park etmis ve onden bakinva kalip olarak bi fark yoktu. Genislik olarak. Ve siyah bu arabada super gidiyor. Tam agir araba gibi . bir de o on izgaralardaki krom yapi tam ortaya cikiyor siyahta. Alirsam kesinlikle siyah olur.

• Arkadaşlar 1.6 multijet egenin 1000 km doldurduğunda bakıma götürecekmiyiz.periyodik bakımı 20.000km değilmi sormayı unuttum.şimdiden teşekkürler
  • Evet son hb görüntüler internete düşmüş
    araç güzel olacak gibi

https://youtu.be/a3QGN5bz3RE

• quote:

Orijinalden alıntı: irf1603

Arkadaşlar 1.6 multijet egenin 1000 km doldurduğunda bakıma götürecekmiyiz.periyodik bakımı 20.000km değilmi sormayı unuttum.şimdiden teşekkürler

1000 km sonra gelin dedilerse bakım için değil kontrol için demişlerdir.

• Bugün kapıdaki trim sesi için gittim servise. Ses camdan geliyormuş. Cam tam kapalıyken ses var. Biraz indirince ses kesiliyor. Kapı döşemesinin sökülmesine gerek yok dediler. İçim rahatladı gerçekten. Birşey sıktılar ses kesildi. Yarın yine kontrol edecekler. Bir de Urban donanımda krom paket 375 TL dediler. 9 taksit yapıyorlarmış.

• 1 yıl yerine 1,5 yıl sonra 20 bin km. bakımına götürsek bir sıkıntı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

1 yıl yerine 1,5 yıl sonra 20 bin km. bakımına götürsek bir sıkıntı olur mu?

Bence olur. Ama servise sorsanız daha net cevap alırsınız.
    Peki niye böyle bir şey düşündünüz?

• quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

1 yıl yerine 1,5 yıl sonra 20 bin km. bakımına götürsek bir sıkıntı olur mu?

Bence olur. Ama servise sorsanız daha net cevap alırsınız.
    Peki niye böyle bir şey düşündünüz?

Ben egea ile 20 bin km yi ancak 1,5 - 2 yılda tamamlayabilirim.
    Her 20bin km de 2 defa servise girmek yerine; 1,5 - 2 yılda bir servise girmek daha ekonomik olur diye düşünmekteyim. (SADECE TEORİK OLARAK)

• irf1603 kullanıcısına yanıt
    benide 4000 kmde ücretsiz sıvı kontrolune çağırdılar. onun dışında arkadaşlar yazmışlar zaten periyodik bakım sürecini.
  • Araba benzinli ise hiç birşey olmaz. İçim rahat etsin dersen sanayide 1.yılın sonunda yağı bosaltip yenisini koydurabilirsin.

• ciko44 C kullanıcısına yanıt
    bende şöyle düşünüyorum bilmiyorum ne derler. şöyleki mesela biz bu arabayı ocak 2016 da teslim aldık. ocak 2017 değilde haziran-temmuz 2017 de götürsem nasıl olur. sonuçta yıl bazında bi yıl sonunda götürmüş oluyorum. daha sonrada haziran-temmuz 2018 değilde kasım aralık 2018 de götürsem. tutup kardeşim 4-5 ay geçirmişsin demezler heralde, derlermiki
  • yargicc kullanıcısına yanıt
    Ben Fiat olsam kesin geç kaldınız derdim hocam. İyi ki ben Fiat değilim

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.