Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.399
Cevap
174
Favori
897.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merak etmeyin linea fiyatına satılmaz .
  • Canlı canlı gördüm bunu.Örtülü halini.Gerçekten çok güzel gidiyordu araba.60-70 e satılan arabalar gibi.
  • Talep olduğu sürece linea üretilecekmiş.Doblo gibi bundada Türk mühendisleri çok etkin eski lineanın tasarımında etkinlikleri bu kadar yoktu inş. güvenlik testlerine sokabilecekleri araç yapmışdırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linea üretilecekse bu aracın ismi Marea olsa bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

yeni bi tasarım olmayacak fiat çatısı altındaki bi modelin fiata uyarlanması olacak yani,anlaşıldı

Hocam her yerde tamamen yeni bir Araç olacak Fiat ın yeni yüzünü temsil edecek diyor viaggio veya Dart türevi olmadığı resmi kaynaklarda yazıyor siz hala uyarlama yazıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Demedi demeyin bu araç tr de yok satar. Fiyatıda başlat 50binden. Daha aşağısı da olacağını sanmam. Yemede yanında yat. Fiyatın politikası bellidir. İsimlere fazla takılmaz. Çünkü onun müşteri kitlesi bellidir. Fiat ı seviyorum arkadaş. Kim ne derse desin. Hiç değilse bütçeye uygun araçlar çıkarmasını biliyor.

Katılıyorum , otoshowda sergilendikten sonra ilgi çok daha artacak. Son serilerde yaptığı gibi yine bir opening edition paketi ile popstar paketinin üzerine 5000 tl hediye paket ile full aracı çok uygun fiyata satacaklardır.

• İçi aynen hafif ticari arabalara benziyor

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şaban Oğlu Şaban -- 12 Mayıs 2015; 21:26:25 >

• Şaban Oğlu Şaban kullanıcısına yanıt
    Bence gayet güzel olmuş, direksiyon Jeep in galiba ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Direksiyon güzel kalite duruyo geri kalanda böyledir umarım.pegout 301 den güzel olacağı kesin.

• Malzeme kalitesi artarsa çok daha fazla satar bu araç
  • İç tasarımı gördükten sonra biraz olsun meraklar giderilmiş oldu.. Öyle compact c sınıfı standartlarında bir araç olmayacağını öngörebilmek zor değil. Linea'nın yeni kasası diyebiliriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

İç tasarımı gördükten sonra biraz olsun meraklar giderilmiş oldu.. Öyle compact c sınıfı standartlarında bir araç olmayacağını öngörebilmek zor değil. Linea'nın yeni kasası diyebiliriz..

Benim de her platformda söylemeye çalıştığım şey bu işte :)

Araç Linea'nın yeni kasası, yola öyle çıkıldı.. Artık Fiat adına yine Linea mı der, yoksa başka birşey mi bilmem ama konumlama olarak Linea'nın birebir aynısı: B+..
  • İçi benim çok hoşuma gitti. Malzemelet de iyiyse gideri var.

Direksiyon Fiat 500x gibi.

Sase felan da b-wide mış. Sedan alçaltılmış 500x işte.

• Ön konsol accent era nın konsolunun modernleştirilmiş hali gibi duruyor.
  • Yeni benzinli motor seçeneğide olursa iyi olur, yine saçma bir isim olmasa bari.

• Teker aralığını nihayet genişletmişler. Araç güzel görünüyor.

• C segmenti sedan arabalar fulence gibi olmaya başladı.. sanki..
  • quote:

Fiat’ın Yeni Kompakt Sedan modeli İstanbul Autoshow 2015’te!

Fiat’ın Yeni Kompakt Sedan modelinin
    dünya prömiyeri İstanbul Autoshow 2015’te gerçekleşecek.

Fiat’ın merakla beklenen yeni kompakt sedan modelinin ön gösterimi, 22-31 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Autoshow’da gerçekleşecek.

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Stil Merkezi ve FCA’in en büyük Ar-Ge merkezlerinden biri olan Tofaş tarafından geliştirilen yeni Sedan, konfor, teknoloji, geniş iç hacim ve verimliliğin etkileyici bir birleşimini sunacak. Tüm bu özellikleri görkemli İtalyan tasarımı ile taçlandıran yeni model özgün ve güçlü sedan çizgilerini başarılı bir mühendislik projesiyle harmanlıyor. Sedan konseptinde geliştirilen bu yepyeni araç, geniş iç hacim sunmanın yanı sıra şık stili ile göz dolduracak.

Fiat’ın yeni sedan modeli, Dünya Klasında Üretim alanında kazandığı Altın Madalya ile başarısını tescilleyerek dünyanın en iyi otomotiv üretim tesislerinden biri arasında yerini alan, Tofaş’ın Bursa fabrikasında üretilecek.

Yeni modelin satışına Kasım 2015’te Türkiye’den başlanacak; sonrasında EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi’nde yer alan 40 ülkede devam edilecek.

Yeni model, bölgede varlığını güçlendirmek isteyen Fiat markası için anahtar niteliğinde stratejik bir rol üstleniyor. Otomobilin mükemmel konforu, geniş bagaj hacmi, eksiksiz motor gamı ve etkileyici stili sayesinde Fiat, kompakt sedan sınıfındaki liderliğini daha da güçlendirecek.​

http://www.tofas.com.tr/tr/Hakkinda/Pages/Haberler/Fiat%C4%B1nYeniKompaktSedanModeli%C4%B0stanbulAutoshow2015te.aspx

• "Fiat’ın yeni sedan modeli, Dünya Klasında Üretim alanında kazandığı Altın Madalya ile başarısını tescilleyerek dünyanın en iyi otomotiv üretim tesislerinden biri arasında yerini alan, Tofaş’ın Bursa fabrikasında üretilecek. " diyor. Demekki avrupanın en iyi fabrikalarından biri türkiyede, ben grur duyarım, avrupalıda kaliteli aracı burada ürettiriyorsa ben neden hala yurt dışında üretilmiş aracı tercih edeyim.
    Ayrıca astrası olan biri kuzenim biri yakın arkadaşım iki kişi farklı zamanlarda benim bravoyu kullanınca 2 ay içinde arabalarını satıp bravo aldılar, bence bravo astradan daha kaliteli iç tasarım malzeme kalitesine sahip. İsteyen olursa mail adreslerini verebilirim. Lğtfen bravoyu Kullanmayan kimse fiatın arabalarını kötülemesin, linea tek başına ölçü olmamalı. Herkese sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadece_erhan -- 16 Mayıs 2015; 0:05:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak edenler icin :)

http://www.alvolante.it/news/fiat-aegea-2015-341231/foto#fiat-aegea-2015_2_0

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.