Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
11.399
Cevap
173
Favori
896.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: needacar

quote:

Orijinalden alıntı: Gramatik

kasımda 1.486 tane satılmış. linea 1796.

Hüsran 😄 Toyota bile 3000 satıyor. Birde alanların çoğu firma çalışanlardır. Kimse kimseyi kandırmadan söylesin bakem😄

Neydi ? Yılık 50000 adet satış hedefi mi vardı😄 Firma çalışanları bitince kim alacak bakalım bu fiyatlardan😄 Gelsin filolar şirketler 😄

Süper zeki çocuk..

Otomotiv sektöründe "Ramp-up" diye bişey vardır, bilir misin sen?

Forumdan Kasım ayında Egea siparişi veren neredeyse herkese Aralık teslimi gün veriyorlardı farkında mısın?

Sana daha önce de söylemiştim, ateş olsan cürümün kadar yer yakarsın.. Boş yere yırtınıp durma

Bu arada soracağım soracağım atlıyorum hep, 50 bin hedefini kim vermişti? Ben sadece "en çok satan olacağız" dediklerini hatırlıyorum. 50 bin satacağız dediklerini ne duydum, ne gördüm.. Kaynak göstersene zıpır çocuk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Integrale -- 3 Aralık 2015; 16:48:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Hüsran 😄 Toyota bile 3000 satıyor. Birde alanların çoğu firma çalışanlardır. Kimse kimseyi kandırmadan söylesin bakem😄

Neydi ? Yılık 50000 adet satış hedefi mi vardı😄 Firma çalışanları bitince kim alacak bakalım bu fiyatlardan😄 Gelsin filolar şirketler 😄

Biz alırız Fiat çalışanları yerine bu kadar kafaya takma. Alacak adam çok...

Fiat'ın maliye işleriyle ilgilendiğini de hiç bilmiyordum açıkçası. Yeni mi başladınız işe?

Bu kadar "Satış" derdine düştüğünüz için büyük ihtimalle işe girmiş olmanız lazım. Hangi karşı şirkette çalışıyorsunuz acaba.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

quote:

Hocam bak dün sizin yaptığınız yorumun altına bir yorum yazdım, okumaydıysanız diye buraya tekrar alıntı yapıyorum. Lütfen forumu daha fazla gereksiz yazılarınızla işgal etmeyin.

quote:

Burada hiç kimse, bir başka kişinin bu paraya ne araba alacağını merak etmiyor!!!

Burada yeni çıkan araçla ilgili yorumlar okumaya çalışıyoruz ama gereksiz tipler yüzünden forumda bilgi edinemiyoruz

Araç sahiplerinin tecrübelerini okuyacağımıza yok efendim "bu kadar ödeyeceksem bunu almam şu markayı alırım" diye manasız yorumlar okuyoruz. Git kardeşim istediğin arabayı al, bunu yapmakta özgürsün ama burada safralık yapma.

Bir arabaya 50-75 bin TL ödeyecek kişinin senin aklına ihtiyacı yok, sen o aklı kendine sakla. Buraya gelen insanların sadece araç sahiplerinin veya test edenlerin tecrübelerini okumaya ihtiyacı var.

Yanılıyorsun, buraya gelen vatandaşların bu araçla ilgili her çeşitten, her açıdan, her akıldan çıkmış düşünceyi duymaya hakları var. Fan Topiği değil burası.

Hocam yorumlarınızın hiç kimseye bir faydası yok. Sizin yazdıklarınızın bir kişiye fikir vermesi mümkün değil. Sizin arabayla ilgili bir tecrübeniz yok sadece bu konuda tamamen ön yargılı fikir beyan ediyorsunuz.

Merak ettiğim için soruyorum; mevcut kullandığınız bir aracınız var mı? Markası modeli nedir ve aracı siz kendi kazandığınız parayla mı aldınız?

Daha öncede şu markayı şu kadar bırakıyorlar diye yazı yazmıştınız. Tesadüf ki o hafta sonu bir yakınımız için bizde fiyat araştırıyorduk ama bizim showrooma giderek ciddi alıcı olmamızla bile alamadığımız fiyatları buraya yazdınız ama verdiğiniz bilgiler tamemen gerçek dışıydı, bu yolla buraya gelenleri de yanılttınız, yanlış bilgi verdiniz.

Bu sayfaları okuyan ve bu aracı satın almayı planlayan kişilerin bu arabayı alanların veya test sürüşü yapanların yorumlarına ihtiyacı var.

Size bir şey diyeyim; bu arabayı alacak kişinin cebinden en kötü 50 bin lira çıkacak. Cebinden 50 bin lira çıkacak kişinin sizin tamamen ön yargılı fikirlerinize ihtiyacı yok.

Profilinize bakıp hakkınızda fikir edineyim dedim ama profilizi gizlemişsiniz.

Kimseyi yanılttığım yok. Daha önce astra 1.6 manuel ve 1.6 sport dizel hb fiyatları ile Şkoda Octavia style 1.6 dizel manuel fiyatları paylaştım. Bu araçları forumdan bu fiyatlara alan veya teklif alıpta yer ismi bile belirten arkadaşlar var. Hiç biri sallamasyon değil.
    Ayrıca Aracı kendi paramla sıfır alıyorum. Kendi ailemin alınteri. Bir ara kayınpeder 10000 TL destek çıkmıştı😄 Hakkını yememek lazım.

Edit: okuyanlar anlayacaklardır. Ben fiyatını karşılaştırmalı olarak eleştiriyorum. Bu aracı gidip inceleyebilirdim, çokta istiyordum ama fiyatı gerçekçi değil. Siz benim bunu yapmama engel olmaya çalışıyorsunuz.

Bakın dediniz ki 50000 TL parası olanını benim fikrime ihtiyacı yokmuş, bırakın insanlar benim yalanlarımı yakalasınlar, bunun savunduğunuz araca daha bir pozitiflatkısı olur değil mi? İnsanlar gidip araştırırlar, bu fiyatlar alınmış gerçek midir? Ben hemen almayı planlıyorum bu parayı veririm derler. O kadar akılları vardır siz Egea nın derdine düşün. Allanıp pullanmaya çok ihtiyacı var👍

Dilin kemigi yok ki...

Soylediginiz fiyatlar nedense hep mis li gecmis zaman yani duyulan gecmis zaman eki... O yuzden bir skoda bayisi 2015 model octavia yi 15.000 tl indirimle satmazzzzz satamazzzzzz. Genetigine ters. Sizin yorumlariniz nedense 20 yas alti genclerin yorumlari gibi. O seviyede... Celebic hocamin da dedigi gibi. Kimse seni ciddiye almaz...

• yenersonmez kullanıcısına yanıt
    Aksesuarlar yakışmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

quote:

quote:

Süper zeki çocuk..

Forumdan Kasım ayında Egea siparişi veren neredeyse herkese Aralık teslimi gün veriyorlardı farkında mısın?

Sana daha önce de söylemiştim, ateş olsan cürümün kadar yer yakarsın.. Boş yere yırtınıp durma

Bu arada soracağım soracağım atlıyorum hep, 50 bin hedefini kim vermişti? Ben sadece "en çok satan olacağız" dediklerini hatırlıyorum. 50 bin satacağız dediklerini ne duydum, ne gördüm.. Kaynak göstersene zıpır çocuk..

Bak burada
    http://www.hurriyet.com.tr/fiat-chrysler-ceo-su-marchionne-bursa-da-ege-yi-denedi-ve-ovguler-yagdirdi-30063653

Burada da var
    :http://www.hurriyet.com.tr/fiat-chrysler-ceo-su-marchionne-bursa-da-ege-yi-denedi-ve-ovguler-yagdirdi-30063653
    Bu fiyatlardan sa ta ma ya cak. Hadi bye ST ler. Bir de bana satış temsilcisi edemezler mi😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

quote:

quote:

Süper zeki çocuk..

Bak burada
    http://www.hurriyet.com.tr/fiat-chrysler-ceo-su-marchionne-bursa-da-ege-yi-denedi-ve-ovguler-yagdirdi-30063653

Burada da var
    :http://www.hurriyet.com.tr/fiat-chrysler-ceo-su-marchionne-bursa-da-ege-yi-denedi-ve-ovguler-yagdirdi-30063653
    Bu fiyatlardan sa ta ma ya cak. Hadi bye ST ler. Bir de bana satış temsilcisi edemezler mi😂

Eeee nerde burada yıllık 50 bin hedef?

Kendi yalanlarına ancak kendin inanıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Integrale -- 3 Aralık 2015; 20:44:47 >

• Bu aracın 1.4 versiyonunun test videosu yok mu?
    İnternette baya bi aradım hep dizel motorların testi var benzinli motorun testini bulamadım

• yok satar
  • needacar kullanıcısına yanıt
    Hüsran mı o 1480 ama kafadan 2500 den fazladır bizim burada daha araç teslim edilmeye başlanmadı bile asıl satış miktarı ocakta gözükecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Bu aracın 1.4 versiyonunun test videosu yok mu?
    İnternette baya bi aradım hep dizel motorların testi var benzinli motorun testini bulamadım

Hocam bayilerde genellikle 1.6 lounge test aracı vardı. Başta ben olmak üzere ocak ayı itibariyle 1.4 urban araçlarımiza kavusacagiz inşallah. Bu tarihten sonra detaylı test sizlerle paylasilacaktir.

• Abiler 1.4 urban otomatik seçeneği var mı yav ? Yoksa otomatik ne zaman gelir

• YSF_023 kullanıcısına yanıt
    Yatar ozaman o iş gene 2.ele kaldık. 1.4 urban otomatik 50ye kapatılsaydi alırdım da otomatiğe d ekstra 5 10 koyar bunlar

• quote:

Özürlü musun arkadaşım. 6 yılda 580000 adet üretilecek ve 200000 i ihraç edilecek diyor. 380000÷6= 63000. 50000 binden bile fazlaymis.

Al bir kaynak daha :

http://www.aksam.com.tr/otomobil/1-milyar-s-yatirdigi-egeden-10-milyar-euro-kazanacak/haber-435623

Sayin mesut cevik. Bu tur sahislarin gereksiz yorumlari ve hakaretleri neticesinde forum kalitesi dusmekte. Lutfen hakaret eden bu sahsa gerekeni yapiniz!

• quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

quote:

Orijinalden alıntı: M.ERTEN

Bu aracın 1.4 versiyonunun test videosu yok mu?

Hocam bayilerde genellikle 1.6 lounge test aracı vardı. Başta ben olmak üzere ocak ayı itibariyle 1.4 urban araçlarımiza kavusacagiz inşallah. Bu tarihten sonra detaylı test sizlerle paylasilacaktir.

Simdiden hayırlı uğurlu olsun.
    Kim bilir nasıl heyecan vardır şimdi sizde.
    Allah herkese o heyecanı yasatsin ins.
    Aracı aldıktan sonra detaylı incelemenizi bekliyoruz o zaman.

• 1.6 motor fabrika çıkışı LPG'li olacak sanırım.

Bu araç performans isteyenler için tam bir hüsran oldu.
  • 1.6 motorla performans 1.6 turbo supercharger olursa başka
  • 1.4 170bg arabaya biniyorum 1.6 ile neden daha fazla performans olmasın? :) ama arabanın genel hedefi aile arabası+geniş bagaj olduğu için performans ikinci planda normaldir.
  • Egea ya performanslı motor koysalar bu sefer de diyecekler ki "vay arkadaş bu cok yakıyor !"

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jülyet 1.4 170bg Ortalama Yakıt Tüketimi: 5,2 lt/100 km (TCT)
    Hadi yaksın yaksın 7-8 arası yaksın. O güç için normal. Fiat'ta her şeyin bir çözümü vardır.
  • Bayi bana LPG yyi serviste garantisi bozulmadan 2700 TL ye taktirabilecegimi söyledi landirenzo markaymis sizce nasıl fiyatı makul mu

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.