Şimdi Ara

YENi Fiat EGEA (ANA KONU PAYLASIMLAR BURADAN) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
11.387
Cevap
172
Favori
896.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatını uygun bulan arkadaşlardan araçlarını aldıktan sonra inceleme isteriz. Forumda varsa Fiat çalışanı arkadaş onlar alacaklardır ( iyi bir indirimle tabi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HB ve SW versiyonlari ne zaman cikacak onlarıinda resimleri dolasiyor ama bilgi yok orn. bagaj hacmi.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    her modelde ESP nin standart olması Fiatın artisi değil ,
    kanun gereği 2014 eylül ayından beri Türkıyede ESPsiz arac satılamıyor
    hangi markanın aracını alırsanız alın en boş olanında bile ESP standart ,
    yoksa tofaş kesin olarak başlangıç modellerine ESP koymazdı
  • Bugün fiat bayisinde gördüm biraz inceledim. Aracın dış tasarımı güzel, ben buradayım diyor. Özellikle siyahlı jantlar bence çok yakışmış. Sedan olmasının hakkını veriyor, arka tarafta kocaman bir bagajı var.

İçine girmeden kapı kolları dikkatimi çekti, metalik gri renkte ve diğer bazı fiat modellerindeki gibi kalitesiz hissi uyandırmıyor.

Aracın ön yaşam alanı ferah ve geniş. aynı şeyi arka taraf için söyleyemeyeceğim. Arka yolcu koltuğunda 180 boyla rahat oturamadım ve kafam tavana değiyordu. Diz mesafesi ise tam sınırda gibi. 170 civarı boyu olanlar rahat eder 180 ve üzeri için arka tarafta yolculuk etmek rahat olmayabilir.

Aracın şoför kısmı bence en iyi kısmı. Baş ve diz mesafesi iyi ve yüksekliği ayarlanabilir koltuk ile kendiniz için rahat pozisyonu bulabiliyorsunuz. Ön tarafta bana garip gelen şey direksiyonun büyüklüğüydü. Baya büyük bir direksiyonu var aracın.

Malzemesi genel olarak linea ve puntodan daha iyi gibi göründü bana. Ancak segmentindeki diğer araçlara bakıldığında malzeme kalitesini ortalama olarak değerlendirebilirim.

Fiyat olarak 1.6 dizel lounge donanımı 65 civarı gelse bence makul olurdu.

Son olarak çektiğim birkaç resim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 13 Ekim 2015; 5:14:49 >

• Filolara gün doğdu (Fiat'a filolarla gün doğdu)

• inceleme için teşekkür ederiz resmi bilgiler yakında çıkar artık aynı resimlerden tekrar yalnışlıkla yüklemişsin bilgine
  • YSF_023 kullanıcısına yanıt
    Gördüğüm en güzel sedan dodge charger bencede
  • Teknik özellikler :

• Otomatik vites seçeneği olmadan lansman yapmak nasıl bir kafadır?

• Hb ve wagon karoserler mart ayinda tanitilacak. Yurtdisinda tipo ismiyle satacaklar. Avrupada dacia ile rekabet edecekmis...

• quote:

Orijinalden alıntı: extreme_oki

inceleme için teşekkür ederiz resmi bilgiler yakında çıkar artık aynı resimlerden tekrar yalnışlıkla yüklemişsin bilgine

Uyarı için teşekkürler, düzelttim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Otomatik vites seçeneği olmadan lansman yapmak nasıl bir kafadır?

Araçta otomatik vites seçeneği var, üstte sadece kırmızısını çektim ama bayide bir adet de siyah vardı o otomatik vitesti ancak detaylarını soracak vaktim olmadı maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nulla Poena Sine Lege -- 13 Ekim 2015; 5:18:06 >
  • haberelectro kullanıcısına yanıt
    turkiyede dacia'yi rakip ble gormemis
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Otomatik vites seçeneği olmadan lansman yapmak nasıl bir kafadır?

Otomatik vites 2 ay sonra geliyormuş.. Yetişmemiştir hocam, olur böyle şeyler

• Bu araç tutar hoş olmuş tasarımıda gayet güzel ,en önemlisi yakıt konusunda iddialı görünüyorlar.

• Yarı bağımsız arka süspansiyon, burulma kirişli aks mı demek acaba, yoksa güncel doblo benzeri birşey mi?
  • Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Hocam yan dikiz aynalarında sinyal lambası olması elbette şart değil. Son 3-5 yıla kadar böyle bir ayrıntı yoktu ancak yan dikiz aynalarına konan ilave sinyal lambaları göze hoş gelmiyor mu, farklılık yaratmıyor mu?.

Bahsettiğiniz Opel modelinde olmaması diğer arabalar için bir gösterge midir? Opel o modeline koymuyorsa kendi eksikliğidir. Bu mantıkla gündüz ledleride gerekli değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Hocam yan dikiz aynalarında sinyal lambası olması elbette şart değil. Son 3-5 yıla kadar böyle bir ayrıntı yoktu ancak yan dikiz aynalarına konan ilave sinyal lambaları göze hoş gelmiyor mu, farklılık yaratmıyor mu?.

Bahsettiğiniz Opel modelinde olmaması diğer arabalar için bir gösterge midir? Opel o modeline koymuyorsa kendi eksikliğidir. Bu mantıkla gündüz ledleride gerekli değildir.

Göze hoş gelmediği doğrudur hocam o konuda haklısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Göze hoş gelmediği doğrudur hocam o konuda haklısınız.

Aslında ön far çerçevesine gündüz ledi uygulaması, yan dikiz aynalarına sinyal lambası eklenmesi aracın üretimi esnasında çok maliyetli bir şey değil ancak araç albenisi artırmak adına çok önemli.

Belki bir satış politikası olabilir, bilemiyorum. Belki bir iki sene sonra bu modeli makyajlarken bunları ekleyecektir veya 120 hp ve otomatik modele farklılık yaratmak adına bu saydıklarımı koyabilir. Sonuçta bu modeli üretip, satacak kişiler profosyonel kişiler ve elbette bu işi bizden daha iyi biliyorlardır. Biz burada aramızda sohbet ediyoruz sadece.

• Linea nın yenisi
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.