Şimdi Ara

Naxxramas Vs Blackrock Mountain

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 29.12.2016)
Giriş
  • Yeni başlayan oyuncular bu iki expansion arasında öncelik olarak hangisi almaları hususunda sorular yöneltiyor. Her ne kadar kendimizce bir takım yorum ve değerlendirmelerle, wing bazında öncelikler sunarak ve yönelinen destelere göre bu soruları kişisel olarak cevaplandırıyor olsak da daha objektif, istatistiksel ve expansion'ların genelini kapsayan bir sonuç alabilmek adına bu karşılaştırmayı anketle arşivlemek istedim.

Katılımcı arkadaşlar, oy vermenin akabinde seçtikleri expansion'ın artılarını ve nedenlerini de bu konu altında paylaşıp, diğer oyuncularla tartışabilir.

• Blackrock bence. İlk wing'den çok işe yarar kartlar veriyor gold ile alanlar için bu büyük bir avantaj. Verdiği kartlar ile de Casual oyunda gayet rahat oyunlar çıkartıyorsunuz. Naxx ise biraz daha sona doğru açılıyor. Bu açıdan ilk önce Blackrock bence.
  • Naxxramasa verdim oyumu. Nedenlerine gelince brm de öne çıkan tek kart emperor o da ilk wingde. Naxx satın alınıp brm yi yavaş yavaş goldla açmak yeni oyuncular için daha avantajlı olur. Şuanki popüler decklere bakarsak nerubian egg demonlock-zoo da , haunted creeper hunter-shamanda , zombie chow paladinde yer buluyor kendine rahatça. Bunun dışında mad scientist olmadan mage-hunter oynanmaz. Son wing druid için harika . voidcaller olmadan demonlock decki yapmak imkansız . deaths bite olmadan cw oynanamaz.

Brm de güzel fakat olmazsa olmaz diyebileceğimiz bir kart yok ayrıca deste çeşitliliği çok az . brm yi açan biri emperoru saymazsak dragon paladin oynayabilir , nefarianı control decklerde kullanabilir (kesinlikle olmazsa olmaz değil ) chromaggusu yine control decklerde kullanabilir ekstradan ufak ilaveler dışında yapacağı pek bir şey yok diye düşünüyorum ben.

Direk aklıma gelenleri yazdım şimdi 2modu da tekrardan inceledikten sonra daha tarafsız olabilirim belki :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben Naxx diyorum. Bence her decke uygun bir çok kartı var.

Ana konudaki mesajımdan alıntı:

quote:

Ben de Naxx veya Blackr arasında düşünüyordum hangisini alsam diye. Bence Naxx daha iyi genel olarak kartlara falan bakarsak. Legendaryler de Loatheb ve Khel Thuzad çok iyi kartlar, Sludge Belcher ve Zombie Chow'da öyle. Diğer kartlar da bir şekilde neredeyse her desteye girebilecek seviyedeler. Ben Naxx'ı alacağım, öneririm.
  • BRM'yi insanlar deniyor hala, birşeylere oturtmaya çalışıyorlar. Sonucu çok etkileyeceğini düşünmesem de, biraz daha şans tanımakta fayda var.
  • Açık ara Naxxramas. Bu oyuna zaman ayıran seven uzun süre oynamak isteyen herkesin mutlaka bitirmesi gereken bir adventure.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KraLmaNia10 -- 11 Mayıs 2015; 12:30:49 >
  • Ben genelde Priest, Paladin ve Shaman oynuyorum. Elimde legandery olarak Ragnaros, Prophet Valen, Dr. Boom ve Maexxna var. Genel olarak her class'ta 8-10 kartım var.

Naxxramas'ın zamanında ilk wingini beleşe yapmışım. Şimdi 700 gold biriktirdim Naxx. 2. wing mi Blackrock 1. wing mi önerirsiniz? (700 gold biriktirip görev yapmaya devam edeceğim)

Naxx.'ta Sludge Belcher ve Loatheb'i hep görüyorum destelerde ama BM'deki Grim Patron, Gang Up ve Emperor Tharussian da az canımı yakmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Ben genelde Priest, Paladin ve Shaman oynuyorum. Elimde legandery olarak Ragnaros, Prophet Valen, Dr. Boom ve Maexxna var. Genel olarak her class'ta 8-10 kartım var.

Naxxramas'ın zamanında ilk wingini beleşe yapmışım. Şimdi 700 gold biriktirdim Naxx. 2. wing mi Blackrock 1. wing mi önerirsiniz? (700 gold biriktirip görev yapmaya devam edeceğim)

Naxx.'ta Sludge Belcher ve Loatheb'i hep görüyorum destelerde ama BM'deki Grim Patron, Gang Up ve Emperor Tharussian da az canımı yakmadı

hocam loatheb/sludge belcher daha önemli bence. uzun vadeli düşünürsek öncelik naxxramas'ın hepsini ve BRM ilk wingi bitirmek olmalı. BRM'nin kalan dört winginin açıkçası "lüks" olduğunu düşünüyorum. şimdilik BRM'nin kalan winglerinde çoğu desteye kolayca uyum sağlayabilecek kartlar yok. ammavelakin loatheb,sludge belcher,mad scientist,kel'thuzad gibi kartlar çok önemli kartlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mösyö Bolamyer

quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Ben genelde Priest, Paladin ve Shaman oynuyorum. Elimde legandery olarak Ragnaros, Prophet Valen, Dr. Boom ve Maexxna var. Genel olarak her class'ta 8-10 kartım var.

hocam loatheb/sludge belcher daha önemli bence. uzun vadeli düşünürsek öncelik naxxramas'ın hepsini ve BRM ilk wingi bitirmek olmalı. BRM'nin kalan dört winginin açıkçası "lüks" olduğunu düşünüyorum. şimdilik BRM'nin kalan winglerinde çoğu desteye kolayca uyum sağlayabilecek kartlar yok. ammavelakin loatheb,sludge belcher,mad scientist,kel'thuzad gibi kartlar çok önemli kartlar.

Sağolasın hocam yaptım 2. wingi Naxx'tan

• Hocam peki winglerin kolaylığı nasıl normal mod'da?Yani benim destem çok iyi değil legendary yok yani yenebilirmiyim sizce normal modda?Ranked'da 16'ya kadar indim şuan.Hatta destem şöyle.Resimde gözükmeyen 2 Soulfire ve 2 Mortal Coil var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 11 Mayıs 2015; 21:43:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seered

Hocam peki winglerin kolaylığı nasıl normal mod'da?Yani benim destem çok iyi değil legendary yok yani yenebilirmiyim sizce normal modda?Ranked'da 16'ya kadar indim şuan.Hatta destem şöyle.Resimde gözükmeyen 2 Soulfire ve 2 Mortal Coil var.

yenebilirsin normal mod kolaydır,destelerine çok güvenmiyorsan wingi satın almadan önce guidelara ve nasıl desteler kullanıyorlar bakabilirsin. genellikle kolay oluyor normaller,ancak son wingdekiler biraz zorlayabilir sanırım, bütün wingleri oynamadığım için yanlış bilgilendirme yapmak istemiyorum.

• quote:

quote:

Hocam peki winglerin kolaylığı nasıl normal mod'da?Yani benim destem çok iyi değil legendary yok yani yenebilirmiyim sizce normal modda?Ranked'da 16'ya kadar indim şuan.Hatta destem şöyle.Resimde gözükmeyen 2 Soulfire ve 2 Mortal Coil var.

yenebilirsin normal mod kolaydır,destelerine çok güvenmiyorsan wingi satın almadan önce guidelara ve nasıl desteler kullanıyorlar bakabilirsin. genellikle kolay oluyor normaller,ancak son wingdekiler biraz zorlayabilir sanırım, bütün wingleri oynamadığım için yanlış bilgilendirme yapmak istemiyorum.

Kanki hearthstone oynuyorsun haber vermiyorsun. Rank 15 oldumbende.

• quote:

Normal mod çok kolay Naxx'da zorlanmadan geçersin herhangi bir Deckle. Bazen Priest falan seçmek gerekir ama hp buff yapman için.
    Blackrock'ın Normal modu bile çok zorladı beni ama.

• Aynen hepsini normal mod'da geçtim bazılarında 2-3 tez tekrarlamak zorunda kaldım şans olmayınca ama hepsini geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

quote:

quote:

Kanki hearthstone oynuyorsun haber vermiyorsun. Rank 15 oldumbende.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zxcv321 -- 15 Haziran 2016; 23:33:03 >

• Dün BRM satın aldım full paket 1 aylık hs maceram var fazla detaylı bilgiye sahip değilim fakat ilk iki kişiyi yendim sondaki kişi 30 damage birden vuruyor . Bir türlü çözemedim nasıl geçtiniz arkadaşlar.

• SonSadrazam kullanıcısına yanıt
    1-3'lük Hatun kişilikli minionun açıklamasını okumamışsınız hocam. Onu öldürünce 30dmg vuran hero power'ını kullanıyor. Öldürmeden yenin.
  • DgnByz kullanıcısına yanıt
    Okudum da 3 canı var zaten neyse ugrasmak gerek anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: SonSadrazam

Okudum da 3 canı var zaten neyse ugrasmak gerek anlaşılan.

Taunt kullanmayın, agresif bir deck kullanın. O zaman rahat kazanırsınız.
  • Teşekkür ederim Warrior ile yendim sonunda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.