Şimdi Ara

AOC 23' I239V 6MS Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
3
Favori
1.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sıralar monitör arayışındayım, AOC'un 23" I22369V model IPS Led monitörü var N11'de. Yorumlarda ekran kalitesi güzel filan diyor. Diğer sitelere baktığım zaman hafife alınmayacak bir fiyat farkı görüyorum. Ürün linki:http://www.n11.com/aoc-23-i2369v-6ms-genis-ekran-ips-led-monitor-P60395099

Bu ürünü kullanan, bu satıcıdan daha önce ürün almış olan var mıdır? Almayı düşünen var mıyıdır veya? Veyahut, 400-450 TL civarında, önerebileceğiniz farklı bir monitör var mıdır?

• 1.5 sene önce 320 tl civarına aldım. Bu parayı sonuna kadar hakediyor.
  • 24'' 1920x1080 2ms

http://www.hepsiburada.com/benq-gl2460-24-2ms-analog-dvi-full-hd-led-monitor-p-BD802629?productId=bd802629&categoryId=3002879

399a aldım martta.. dolar euro patlayınca fiyatlar zıplamış
  • Cevap için teşekkür ederim. Web tabanlı çalışmaktayım ve photoshop gibi grafik programlarını da kullanmaktayım, yeterli olacaktır sanırım değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranmyildirim

Cevap için teşekkür ederim. Web tabanlı çalışmaktayım ve photoshop gibi grafik programlarını da kullanmaktayım, yeterli olacaktır sanırım değil mi?

gayet yeterli. Text modu var gözü fazla yormuyor.
  • Uydu falan bağlayabilir miyiz hem pc hem uydu bağlasak tv gibi

• 350 liradan almıştım, görüntü kalitesi iyi ama flicker free değil, iade ettim.
    Okumak için alacaksanız sıkıntılı. LG panel kullanıyor, AOC'nin yeni BOE panel kullanan monitörlerinden daha iyi. Yeni seriler flicker free, tek dezavantajı bu.
    Bütçeyi artırabiliyorsanız Dell'in ayarlanabilir yükseklikli, dikey de kullanılabilen monitörlerine bakın. Monitörde okumak her ne kadar sıkıntılı olsa da okumak için daha elverişli.
  • media markta alttaki model 349 liraydı.ama kalmamış
    http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/AOC-I2476VW-23-6-in%C3%A7-D-Sub-DVI-Geni%C5%9F-Ekran-IPS-LED-Monit%C3%B6r,103452,504960,1843443.html?langId=-14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 8 Mayıs 2015; 21:53:53 >
  • Benim gibi PC ve ps4 ile kullanacaklar, çift HDMI olan 2369vm modelini alabilirler, çek puan 400 e getirdim hizlialdan

• kullanıyorum, memnunum. ekranı mat. bir kaç kere taşındım sağlammış iyi çıktı.
  • Çok kararsız kaldım. Hem IPS olmasını istiyorum, hem de 450 TL'yi geçmeyecek. Bu monitörün tepkime süresinin 6MS olması da düşündürücü. Oyun oynayan bir insan da değilim aslında ama yüksek gibi geldi açıkçası.
  • Oyuncu monitörü değil. ancak diğer işler için mükemmel bir F/P oranınan sahip bende kullanıyorum.
  • Galiba bu monitörü alacağım. Bugün gidip Vatan'da inceleyeceğim belki de oradan alırım. N11deki satıcıya pek güvenim oluşmadı açıkçası... Teşekkür ederim yorum yapan arkadaşlara :)

• biraz konu dışı olucak ama 20" göz yormayan monitör tavsiyeniz varmı(21.5" var ve büyük geliyor kullanım yeri için)
  • http://www.vatanbilgisayar.com/asus-236-vn247h-genis-ekran-led-monitor.html

500 liraya almıştım zamanında mağazadan. 1 ms tepki süresi, 2 hdmi çıkışı ve dahili hoparlör. Ayrıca eski bilgisayarlar için VGA da var. Alırken ki amacım ilerde mutfak televizyonu olarak da kullanabileyim diye hoparlörlü aldım. Şu an kendisi doların azizliğine uğramış fiyat olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannondale

Benim gibi PC ve ps4 ile kullanacaklar, çift HDMI olan 2369vm modelini alabilirler, çek puan 400 e getirdim hizlialdan

aoc. monitör bu modelinden memnunmusun..528.- TL Fiyatı var şu an......
  • durrsun kullanıcısına yanıt
    Hocam çift HDMI girişi olup, 5ms tepkime hızı olan i2367FM modeli var. Bu modeli almayı düşünüyorum ben de. Açıkçası dizaynı bile daha güzel geliyor. Hepsiburada'da fiyatı 499,99 ANNEMICIN kupon koduyla 474,99TL ye geliyor şu an. Kararsızlık var hafiften ama bunu alacağım sanırım ben de.
  • i2367FM modeli mat ekran özellikte mi..
  • Bana 23 uzeri hdmi guzel goruntulu monitor lazim 400 tlye felan yani f\p

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SALIGIA

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-236-vn247h-genis-ekran-led-monitor.html

500 liraya almıştım zamanında mağazadan. 1 ms tepki süresi, 2 hdmi çıkışı ve dahili hoparlör. Ayrıca eski bilgisayarlar için VGA da var. Alırken ki amacım ilerde mutfak televizyonu olarak da kullanabileyim diye hoparlörlü aldım. Şu an kendisi doların azizliğine uğramış fiyat olarak.

hocam geçen ay 500 tl idi yahu ne zaman 640 TL oldu :( dolar hep para biriktiriyordum yav 2 haftaya alacaktım tüh gittigidiyor falan bakarım bi 500 tl üstü ise almam zaten konudakini alırım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stickand -- 11 Mayıs 2015; 22:13:29 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.