Şimdi Ara

Agar.io Oynuyoruzz! (580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.247
Cevap
145
Favori
919.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SAHTE GUMBUR O ALOOO BEN DEGILIM SAHTE GEZIYOR ARADA
  • ws://37.187.171.113:449
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biarkadasabakipcikicam

dh-burak güvenmeyin. Herkesi yedi.

Defalarca yedim ama bir turlu sinirimi alamadım ......duğumdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delta000

SAHTE GUMBUR O ALOOO BEN DEGILIM SAHTE GEZIYOR ARADA

çok iyi gidiyordukta işte 4 tane fake gümbür vardı bi ara hangisi olduğunu bilemedim. Açık yeşili besledim,oliver'la güzel gidiyordukta uykudan hata yaptım :D
  • Biarkadasabakipcikicam kullanıcısına yanıt
    ADAMLAR BAKTI UGRASAMAYACAK IZLEDILER BEN HEP INTIHAR EDODUM BI BAKTIM BI TANE DAHA GUMBUR VAR
    IKI KERE TAM YICEM BIZIMKILERIN ARASINDA KALIP OYUNDAN CIKIYORUM
  • DH Birarkadaş Dh Gümbür tam hatırlamıyorum ama buraki gibi nicki olan arkadaş hepinize çok teşekkür ederim. Çok güzel pusular kurduk Sıkılınca bıraktım oyunu, böyle oynayınca inanılmaz zevkli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

DH Birarkadaş Dh Gümbür tam hatırlamıyorum ama buraki gibi nicki olan arkadaş hepinize çok teşekkür ederim. Çok güzel pusular kurduk Sıkılınca bıraktım oyunu, böyle oynayınca inanılmaz zevkli oluyor

tr burakiydi sanırım dh'den değildi o galiba. Son dk mal gibi kendimi yem etmeseydim iyiydi,baya listeyi işgal ettik ama. Özellikle ben gülerim ama ile biri daha vardı kafa tutuyorlardı 2. sıradakiler birleşip onları yediğimiz an çok iyiydi.
  • Biarkadasabakipcikicam kullanıcısına yanıt
    BEN GULERIME BENDE COK GULDUM TAM ALICAM DERKEN ALLATA KALDI ZAVALLI
  • oyun var mı
  • quote:

DH Birarkadaş Dh Gümbür tam hatırlamıyorum ama buraki gibi nicki olan arkadaş hepinize çok teşekkür ederim. Çok güzel pusular kurduk Sıkılınca bıraktım oyunu, böyle oynayınca inanılmaz zevkli oluyor

Ben de vardim buyudum kendimi yem ettim size hep , en komigi de beni kovaladilar araya girdik hepimiz sonra siz beni feedlerken ben yem oldum size sonra hepsi yem oldu .En az 5dkdir kaciyordum
    Dh Ryzz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

quote:

Ben de vardim buyudum kendimi yem ettim size hep , en komigi de beni kovaladilar araya girdik hepimiz sonra siz beni feedlerken ben yem oldum size sonra hepsi yem oldu .En az 5dkdir kaciyordum
    Dh Ryzz

ip var mı gençler

• oyun bana boyle yaptıracak kadar çok donuyo bu Kredi Yurtlar Kurumu na lanet olsun
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    connect ("ws://37.187.171.113:448")
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ryzz

quote:

Dh Ryzz

Aynen hocam sizde vardınız ama sonradan katıldınız. Bir ara helal dh diye biri girdi oyuna ona çok güldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: bekirilhan

connect ("ws://37.187.171.113:448")

kimse yok
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Valla IP Olarak Bunu Yazmışlardı Başka Bilmiyorum.
  • connect ("ws://37.187.171.113:448")

buradayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

Orijinalden alıntı: gkdnztfk22

DH bulut çok güzel ekibiz çıkmam gerektiği için bölünüp sana yedirdim :)

Ben kötü mü oynadım

senun nıck neydı hatırlayamadım

• ulan adamlar bizim sayemizde zengin oldu be!
  • akşam oyun çevirelim, takım olalım. katılmak isteyen?
  • 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.