Şimdi Ara

Enpara Seslenenkitap ve Babil'de %50 İndirim! (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.967
Cevap
54
Favori
107.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Poff avantajix kampanyanın başından beri var mıydı ya
  • Geçerli durumda olan indirim kodu var mı?
  • %5 indirim kodu: babilcom-YrMmzzq
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

%5 indirim kodu: babilcom-YrMmzzq

Teşekkürler.
  • Bu site daha ucuz değil mi?

http://www.albikitap.com/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baloncuk ve ayraç stokları bitti sanırım babilin.

%5 indirim kodu+ enpara ile son siparişim 50 liraya geldi. Daha ne olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mexicana -- 24 Ağustos 2015; 10:58:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

Bu site daha ucuz değil mi?

http://www.albikitap.com/

Değil .

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.UniquE

Poff avantajix kampanyanın başından beri var mıydı ya

Hayır bu ay geldi

• silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 9 Haziran 2018; 16:39:16 >
  • 107 liralık siparişte hopi kullandım 27 tl 80 oldu.%10 hopi verdi ilk fiyattan 10 lira öyle geldi.Enparayla bir 40 lirada iade gelicek.Bedavadan biraz pahalıya geldi sanırım.
  • Şöyle bir sipariş geçtim bakalım enparamızı kullanalım dedik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paclobutrazol -- 24 Ağustos 2015; 14:30:20 >
  • Arkadaşlar kartını kullanmayacak varsa, %10 hopi sizde kalacak şekilde yardımcı olmak isteyen olursa kullanabilirim. Kitaplar gelince size havaleyi yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

Arkadaşlar kartını kullanmayacak varsa, %10 hopi sizde kalacak şekilde yardımcı olmak isteyen olursa kullanabilirim. Kitaplar gelince size havaleyi yaparım.

Hem kartı ücretsiz kullanacaksın hem de havaleyi kitap geldikten sonra yapacaksın valla kabul eden olursa bravo
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

Arkadaşlar kartını kullanmayacak varsa, %10 hopi sizde kalacak şekilde yardımcı olmak isteyen olursa kullanabilirim. Kitaplar gelince size havaleyi yaparım.

Hem kartı ücretsiz kullanacaksın hem de havaleyi kitap geldikten sonra yapacaksın valla kabul eden olursa bravo

Alacağım kitap iptal olursa, bir daha uğraşmamak için yazdım, forumdan yaptığım alışverişler var. Ona bakarsan, adam bana 1700lira gönderdi, ben sonra adama telefonu yolladım, adam gerizekalı mı yani?

Ücretsiz kullanacaksın derken? Kullanmayacaksa ve boşa gideceğine hem yardımcı olur hemde Hopiden 10lira geliyor. + olarak herşey menfaat midir sana göre?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-684118601 -- 24 Ağustos 2015; 15:30:13 >
  • 1700 lira benim yaptığım ticaretlerin yanında hiçbirşey zaten ben bunu güven için demiyorum ama kimsenin parayı önceden almadan cebinden verip sonra havale gelsin diye bekleyeceğini üstüne 50 lira için bir sonraki ayın 5. işgününü bekleyeceğini sanmıyorum. 10 Lira Hopi benim gözümde çer çöpten ibaret kullanabileceğin düzgün biryer yok

Beni tanımadan etmeden menfaat filan diye laf sokma bilen biliyor sanalpazar konusunda bir sürü insana ücretsiz hediye çekimi kullandırdım. n11 çeki veriyorum ama hiç tanımadığın adama nakit para kullandırmak başka birşey
  • Beyler sparis vercem simdi kupa defter falam hediye var mi yapmam gereken bisey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

1700 lira benim yaptığım ticaretlerin yanında hiçbirşey zaten ben bunu güven için demiyorum ama kimsenin parayı önceden almadan cebinden verip sonra havale gelsin diye bekleyeceğini üstüne 50 lira için bir sonraki ayın 5. işgününü bekleyeceğini sanmıyorum. 10 Lira Hopi benim gözümde çer çöpten ibaret kullanabileceğin düzgün biryer yok

Beni tanımadan etmeden menfaat filan diye laf sokma bilen biliyor sanalpazar konusunda bir sürü insana ücretsiz hediye çekimi kullandırdım. n11 çeki veriyorum ama hiç tanımadığın adama nakit para kullandırmak başka birşey

Ben sana; senin ne kadar paran var,kimle ne kadar ticaret yaptın, ne kadar harcıyorsun, kime ne veriyorsun, ne bağışlıyorsun mu dedim? Örnek yazdım sadece
    Isteyen yada işine gelen yardımcı olur. Istemeyen okur geçer.
    Sen sanmıyor olabilirsin ama sanan insan olabilir. Sana göre çöp olan başkasının işine yarayabilir Laf sokmak amacıyla yazmadım ama laf girmiş galiba kusura bakma.

• quote:

Orijinalden alıntı: J. Moriarty

edit: bir arkadaş yardımcı oldu teşekkürler

Kampanya dan 45 lira hakkı kalmış birisi varsa, eğer bana şu kitabı satın alırsa, 30 lira verebilirim.http://www.babil.com/urunler/1271503/otostopcunun-galaksi-rehberi--besibiryerde

30 lira havale yaparım hemen, siz de benim adresime satın alırsınız kitabı. 7 lira kar yapmış olursunuz, benim de işim görülür

hocam beşiktaş kabalcıya giderseniz daha uygun fiyata bulursunuz ben kabalcıdan 26 tl ye almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.UniquE

Poff avantajix kampanyanın başından beri var mıydı ya

Hayır bu ay geldi

tamamdır
  • Geçen ay Eragon ilk serisini almıştım bu ayda diğer serileri alarak bir fantastik seri kitabını da tamamlamış oldum.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.