Şimdi Ara

Enpara Seslenenkitap ve Babil'de %50 İndirim! (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.966
Cevap
54
Favori
107.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırım %5 kodu artık kullanılmıyor. sipariş geçeceğim düşmedi yanlış kupon kodu girdiniz diyor
  • dün 110 liralık sipariş verdim, yüzde 5 indirim kodunu da kullandım, paylaşan arkadaşlara teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çocuğu için kitap alan yokmu ya..(6 yaş)
    sitede kitaplar için pek açıklama ve görsel paylaşılmamış mesala kitap hangi yaş grubu için onu bile anlayamıyoruz :(
  • babilcom-LvqzPnR

kod çalışıyor bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

çocuğu için kitap alan yokmu ya..(6 yaş)
    sitede kitaplar için pek açıklama ve görsel paylaşılmamış mesala kitap hangi yaş grubu için onu bile anlayamıyoruz :(

Yayınevleri kısmından can çocuk seçerseniz kitaplarda yaş seviyesi belirtilmiş.ben oyle alıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eeMiNee

sanırım %5 kodu artık kullanılmıyor. sipariş geçeceğim düşmedi yanlış kupon kodu girdiniz diyor

Simdi siparis verdim ben de caliştı tesekkurler

Yanlış kopyalamış olabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvven

quote:

Orijinalden alıntı: eeMiNee

sanırım %5 kodu artık kullanılmıyor. sipariş geçeceğim düşmedi yanlış kupon kodu girdiniz diyor

Simdi siparis verdim ben de caliştı tesekkurler

Yanlış kopyalamış olabilirsiniz

evet kodu yanlış kopyalamışım. siparişi geçtim şimdi teşekkürler.
  • Temmuz Kampanyasi bitmeden geceyim diye 2 kitabi 50 tlye gectim %5 i de unutmusum bidahakime artik

• Temmuz Kampanyasi bitmeden geceyim diye 2 kitabi 50 tlye gectim %5 i de unutmusum bidahakime artik

• quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

%5 Kodu herkes kullanabilir.

babilcom-LvqzPnR

tskler çalışıyor iyi oldu bu
  • 2 gün önce verdiğim siparişim az önce geldi. Kitaplar sapasağlam bir sorun yok çok şükür. Mng kargo seçmiştim. Ama bir sitemim olacak. Herhalde az sayıda kitap sipariş ettim diye kutuya koyma gereği duymamışlar. Bildiğin gazeteye ekmek sarar gibi kartona sarıp yollamışlar. Allahtan sıkıntısız geldi. Sıkıntı olsa fatura da yok çünkü. Onu da yollamamışlar

Enpara Seslenenkitap ve Babil'de %50 İndirim!

• bugün sipariş veren oldu mu ?

3d hatası alıyorum. enparayı arayınca , bugün babil'de problem olduğunu ilerleyen saatlerde sipariş verebileceğimi söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavgirin -- 30 Temmuz 2015; 15:07:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SC

Verdik ilk siparişimizi

Bu 15 liralık indirim nasıl oluyor? (birkaç sayfa geriye gittim ama bulamadım. birtek %5'lik indirim kodu var)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavgirin

bugün sipariş veren oldu mu ?

3d hatası alıyorum. enparayı arayınca , bugün babil'de problem olduğunu ilerleyen saatlerde sipariş verebileceğimi söylediler.

Dün ben de 2 kez 3d hatası aldım. 3. denemede düzeldi.
    Umarım kargolamayı düzgün yaparlar. Üstteki yorumları okuyunca kıllandım iyice.
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    Ekstra bir indirim değil gözüken %15

• _SC kullanıcısına yanıt
    aynı kitapları ben ekleyince bende %15 indirimsiz hali görünüyor da o yüzden sordum. acaba mobilden ekliyorum sepete ondan mıdır?
    Bakıyorum hemen

Mobilden olduğu için olabilir. Ben pc den ekliyorum 4 kitap için 47,08 olarak gösteriyor.
  • Bu kampanya uzamaz mı? Eğer uzarsa ben de encard alacağım. Bu konuda firmaya mesajlar atılır baskı kurulursa kampanya uzatılabilir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.