Şimdi Ara

Acil Cevap Alırsam Sevinirim SCX-4623FN/STS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Yazıcım Tam Kagıdı Alıyor Ama bu Cıkıs Yerinin Orda Kagıt Kalıyor Yani Kagıdı Vermiyor Bunu Neden Yapıyor ? Yazıcım Cıkıs Yerinde Yarım Kalıyor Anlamıs Degılım Neden Yapar bunu ?

• merhabalar ,yazıcınızda oluşan problem 2veya 3 sebebten dolayı kaynaklanabilir.Öncelikle yazıcının kağıt alma lastiğini nemli bir bezle iyice temizleyip kurulayınız.Yüksek bir ihtimalle düzelecektir.Eğer düzelmez ise cihazınızın kağıt sensörlerinde veya fırın ünitesinde problem olabilir.iyi günler.yazıcı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız içinwww.baytoner.com.tr.
  • baytoner kullanıcısına yanıt
    Yazıcı Kagıt Paletim Demiz Fırın Unitesini Degistirdim Baska Yazıcı İle Sensör Dedigin Su Sarı Sey İse Onuda Arkadas Degistirdi Ama Sonrada Ugrasamadı Bıraktı.
  • WoLFLyCris12 kullanıcısına yanıt
    kağıt yolunda 3 adet sensör var.Muhtemelen onlardan biri veya rolerlara bağı clush motorlar var onlar zmanlama hatası yapıyor olabilir.Toner kartuşunu değiştirdiniz dimi?
  • baytoner kullanıcısına yanıt
    Tabiki Ama Zamanlama Hatası oldugunu Sanmıyorum Güc Kartındaki Sensorler Yapıyor Olabilirmi?
  • kağıt fırın ünitesindemi kalıyor.1 cm kadar çikıp kalıyorsa çıkış sensörüne zamanında ulaşamadığı için kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: baytoner

kağıt fırın ünitesindemi kalıyor.1 cm kadar çikıp kalıyorsa çıkış sensörüne zamanında ulaşamadığı için kalıyor

4-4,5 cm felan
     Acil Cevap Alırsam Sevinirim SCX-4623FN/STS Acil Cevap Alırsam Sevinirim SCX-4623FN/STS

• büyük bir ihtimalle cihazın kağıt çıkış sensörü arızalı .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.