Şimdi Ara

Asus ile hız aşırtma sınıfı anakart nostaljisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus'un ROG serisi üst sınıf anakartlarının geçmişine doğru yolculuk yapıyor, Recep Kulan ile geçmişten günümüze bu anartkarlar ile yapılan hız aşırtma denemeleri ve kırılan rekorları hatırlayarak ufak bir nostalji yapıyoruz.

• asus eyidir eyi

• Overclock Candır

Extremi Heyecandır

Pahalı Hobi Olsa da,

Keyfi Nirvanadır..

Eskiden işlemciyi extreme soğutma ile 5ghz. yapmak için kırk takla atardık şimdilerde 2 tıkla aynı mhz. dahası bazı işlemciler default hızları bu mhz.lerde! Üreticiler çok oluyorlar artık çok,İnsanda keyif de bırakmadılar..
  • Müşterilerine en çok değer veren firmalardan biridir benim için Asus. Topluluk için kurmuş olduğu sosyal birimlerinde kullanıcılardan gelen geri dönüşleri değerlendirmeyi bilmesi de ayrı bir artıdır.

Videodaki Reco muhabbeti de gerçekten samimiyeti anlatıyor.

• desktop pazarı daralıyor.overclock daha da hızlı daralıyor.o yüzden bu tip ürünler eskisi kadar rağbet görmüyor.zaten üreticiler de artık daha standart modeller çıkarmaya başladılar.eskidendi bas voltajı, 60-70% performans arttır.
  • Ahhhh AMD yılları ne güzeldi. İşlemcinin fanını söküp bakardık ne kadar dayanacak diye o zamanlar çok zevkliydi bu işler.

• off ne günlerdi be e6300 leri stok hava stoğutma ile 1.86 4,5 ghz ye çıkarmalar bir yandan ramlerle frekans tutturmaca oynama yaşlanmaya başlamışız yahu :/

• quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

off ne günlerdi be e6300 leri stok hava stoğutma ile 1.86 4,5 ghz ye çıkarmalar bir yandan ramlerle frekans tutturmaca oynama yaşlanmaya başlamışız yahu :/

Aynen hocam efsaneydi. Timinglerle oynamak falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armin van Buuren* kullanıcısına yanıt
    evet işlemci tutsa bu sefer ramlar sorun çıkarıyordu çünkü fsb hızı arttıkça mecburen ramin hızı da artıyordu biz ne yapıyorduk timinglerle oynuyorduk hepimiz metametik dehası olmuştuk o zamanlar
  • Mobil platformlara boyun eğmeyeceğiz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rempıç :D

• BIOS A TÜRKÇE DİL DESTEĞİ GELSİNNN!

Gönlümü feth eden anakartı gelemedi daha X99 Sabertooth :)

• Asus iflas etse gram üzülmem

• amd64 3000 venice der geçerim dostlar:D stok fanla 3ghz yapioduk ben 3.4ghz de bench alıyodum stock fanla:D

• Recep Kulan " Hey " Absolute Zero , HWA , OC Team Türkiye, EXPANDER
    Yaşlı bir abi vardı azot ustası ne günlerdi be...
    Adını sayamadığım bir dünya kişi var.Eskiden herşey daha güzeldi.Sadece TR nin adını duyurmak için hWbot muydu neydi overclock sitesine ne uğraşıyorduk.

P4 640-650 ler keza ekran kartları hey gidi günler hey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.A.T.U -- 10 Mayıs 2015; 16:10:44 >
  • Ben hala p5q deluxe kullanıyorum e8500 işlemciyle beraber...Gerçekten hala her işin altından kolaylıkla kalkıyor.
    10 sene olmuş (: Doğru ürün seçimi ne kadar önemli burdan anlayın...

• Programı yapmış iken baştan itibaren yapmışsınız sanki dükkan 17:30 kapanıyor sizde 17:20 programa başlamışsınız ne bu acele erdi bey neyse elinize sağlık yinede :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.