Şimdi Ara

Payday 2'nin Yeni Nesil Konsol Sürümü Haziran'da Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       En çok oynanan FPS oyunları arasında yer alan Payday 2 bildiğiniz gibi yeni nesil konsol çıkışına hazırlanmakta. Yapımcı ekip Payday 2: Crimewave Edition'ın PS4 ve Xbox One çıkış tarihlerini açıkladı.

Belirtilene göre yapım yeni nesil konsollara 12 Haziran'da çıkış yapacak. Oyunun bu sürümünde pek çok DLC olacağını belirtelim. Yapım 50 dolar fiyat etiketiyle oyuncuların karşısına çıkacak. Payday 2: Crimewave Edition için yayınlanan yeni videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• 50 dolar mı yuh anasını. 10 tl den almayanı dövüyolar steam de

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Fiyat sıkıntı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Fiyat çok Pahalı...

• Steam'de Payday 2: GOTY versiyonunun fiyatı zaten 50 dolar. Neyine bu kadar şaşırıyorsunuz anlamadım.

• PayDay 2 çok güzel bir oyun ama sürekli güncelleme alıyor sürekli, bazen 100-200 mb bazen 2-3 gb arası oluyor. Kimi zaman açayım da iki oyun oynayıp kapatayım diyorum, bi bakıyorum güncelleme gelmiş ve bu kadar günlleme çıkmasına rağmen oyun şu hilecileri kapı-dışarı edemedi bi'türlü.

• inşallah batarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Trapdoor

PayDay 2 çok güzel bir oyun ama sürekli güncelleme alıyor sürekli, bazen 100-200 mb bazen 2-3 gb arası oluyor. Kimi zaman açayım da iki oyun oynayıp kapatayım diyorum, bi bakıyorum güncelleme gelmiş ve bu kadar günlleme çıkmasına rağmen oyun şu hilecileri kapı-dışarı edemedi bi'türlü.

Onlar güncelleme değil paralı dlc, milletten para koparmak için dlc çıkartıyorlar ve biz kullanmasak bile b*ku b*kuna indiriyoruz.

• En çok oynanan ? şu an 6000 oyuncu anlık oynuyor nasıl girdi o listeye acaba.Artık yeni oyun çıkmalı DLC simulatörü oldu oyun almasakta indirmek zorundayız.
  • Şuan US store'de 37 dolar ayrıca tüm dlc birlikte veriyor 1080p çıkacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.