Şimdi Ara

Asus 500 milyon anakart sattı; Geçmişten günümüze ülkemizde Asus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Asus dünya genelinde 500 milyon anakart satışı gerçekleştirdi. Özel etkinlikte mikrofonu Asus yetkilisine uzattık ve geçmişten günümüze Asus'un Türkiye'deki faaliyetlerini konuştuk. İyi seyirler...

• Asusu çok begeniyorum baya kaliteli.. Asus Türkiyede baya aktif ve sürekli yarışmalar düzenliyor ama msi ın uefi biosunda Türkçe dil desteği varken asusta halen yok... ufak bi eksi bu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 8 Mayıs 2015; 2:52:35 >
  • Uygun fiyat istiyoruz asustan artık donanımda. Türkiye ye özel rakamlar belirlesinler. Gönlümüzü daha çok alsınlar. :)

• Video editlemede sorun olmuş galiba.
    Asus 500 milyon anakart sattı; Geçmişten günümüze ülkemizde Asus
  • crazy585858 kullanıcısına yanıt
    Ufak degil koca bi eksik bu..
    helede recep beyin inceleme videosunda biostaki basligin ne oldugunu anlamadigini belirtmesinden sonra...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayfadaki tespitler güzel ve yerinde Türkçe bios gerçekten lazım madem bunca yenilik yapıyorsun bunu söylüyorsun türkiye pazarında bu kadar varız diyorsun ee desteği neden vermiyorsun ? İngilizcesi olmayan arkadaşlar için sıkıntı bir durum.

Fiyatları her zaman über olmuştur zaten bu konuda bir düşüş olacağını sanmıyorum.

Ve bizde tebrik edelim Asusu, üst sınıf ürünleri takdire şayan oluyor, MSI ile Giga ' dan bir adım önde olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 8 Mayıs 2015; 2:28:34 >
  • anakart aldım 2 yıl sonra pert,tablet aldım 1 ay sonra pert, garanti işlemez,ekrana 1200 tl,şarj aletine 120 tl isteyen,karaktersiz bir marka,olmasada olur.

• Bir de düzgün servis ile çalışşalar çok daha iyi olacak, aksi halde TR pazarında çok bir önemi yok bu firmanın ne kadar sattığının ya da ne kalite de ürün çıkardığının, geri hizmet önemli ilk etapta.
  • video bulunamadı diyor izliyemşiyorum bi kontrol edermisiniz acaba

• Anakart diyince MSI derim

• asus genel marka anlamında uygun fiyatlı kaliteli ürünlerle tanınıyor. ancak amd 970 çipsetli anakartlarda sorun yaşayan çok kullanıcı var. ben servise göndermiştim pentadan sıfırı geldi eski ps2 klavye-mouse kullanıyorum girişler ters çalışıyor belki bios güncellesem düzelir ama stabilite bozmamak için dokunmuyorum :)

• crazy585858 kullanıcısına yanıt
    asus da uefi bios da turkce yok mu?
  • dakamon kullanıcısına yanıt
    uygun fiyatı asus'dan bekleme
    uygun fiyat msi ve asrock da var
  • Asus iyidir, oteki kitanin apple'i

• ''Video Bulunamadı'' diyor?

• 1 tane kartlarıda bende var :)

• Çizginin son dönemlerde çizgisinden çıkması ve SMSİnfo'nun bitmeyen rezillikleri beni Asus'tan soğuttu. Pahalı ürünlerde kesinlikle uzak durmak lazım. Alt seviye ürünleri de başta anakart olmak üzere genelde kalitesiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dovahkiin -- 9 Mayıs 2015; 9:24:44 >
  • Keşke birde asus servisi ve müşteri memnuniyeti vidyosu çekseniz,tarafsız bi şekilde.
  • Türkçe bios şart ingilizce bilelim yada bilmeyelim Türkçe olması Türkiye ye verdiğin önemi gösterir!! Asus bunu yapmalı ki bizde Asus a önem verelim ürünleri az fiatlı değil kucak dolusu para öde sonra burada bu nediyor diye ayıflan !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Sayfadaki tespitler güzel ve yerinde Türkçe bios gerçekten lazım madem bunca yenilik yapıyorsun bunu söylüyorsun türkiye pazarında bu kadar varız diyorsun ee desteği neden vermiyorsun ? İngilizcesi olmayan arkadaşlar için sıkıntı bir durum.

Fiyatları her zaman über olmuştur zaten bu konuda bir düşüş olacağını sanmıyorum.

Ve bizde tebrik edelim Asusu, üst sınıf ürünleri takdire şayan oluyor, MSI ile Giga ' dan bir adım önde olduğunu düşünüyorum.

dünyanın lider anakart üreticisi asustur gigabyte kullanıyorum pişman değilim ama asus daha iyi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.