Şimdi Ara

Stitchers (2015-?) | ABC Family | 2 Haziran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi genç bir kadının gizli bir ajansa katılıp, yeni ölen insanların zihnine girerek cinayetleri çözmesini anlatacak. 2 haziranda ABC Family kanalında başlayacak. Baş rolde Emma Ishta var.
     Stitchers (2015-?) | ABC Family | 2 Haziran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 7 Mayıs 2015; 21:46:34 >

• konu guzel sacmalamaz ya da tekrara dusmezse tutabilir iyi bir bilim kurgu dizisi olabilir kurgu saglam olursa
  • 1x1

Öncelikle, umut vadediyor takip listeme aldım.

Başrolda ki bayan resmen ilk bölümü tek başına taşıdı. Fikir özgün sayılabilir, daha önce farklı türevlerini görmüştü ama bu biraz daha gelişmişi gibi.
    Başrolün tiplemesini çok beğendim, duyusuz küsta gibi gözüküyor ama izlemekten keyif alıyorsunu.

Sonuç olarak dizi olmuş gibi, 1 sezonluk diyelim. İlk bölümden çıkarımlarım bunlar.
  • Takip bu aralar nedense yeni cıkmıs dızılere sarıorum birazdan izlerim ilk bölümünü
  • Ben sevdim valla izlenir her türlü. Özellikle başrol çok eğlenceli
  • güzel başlangıçtı
  • Dizi güzeldi başroldeki oyuncu hakıkaten iyiydi izlenir
  • fena değil ama

bu denli karmaşık bi işlemi 1 dakika içinde 2 tane zibidi hatuna anlatıyor

oda he olay bu kadar mı deyip dalıyor havuza ve hoop adamın zihninde

geri kalan olaylar fena değil

konu biraz daha derinleşirse bağlayıcı olacaktır

umarım spoiler içine almayı başarmışımdır
  • Konusu fena değil ilk bölüm düşmüş fırsat bulunca izleyip editlerim.
  • iZombie'ye benzemiyor mu konu olarak. Farklı bir olayı varsa izleyelim yoksa gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölüm güzeldi dizinin ama oyunculuk zayıf geldi. Onun dışında başlangıç ve son uyumluluğu güzel olmuş. Yıldızlararasındaki gibi başta sonlardan spoiler vermelerini sevdim.
    @Vicdan Azabı Hocam benziyor ama iZombie'e biraz daha ergen dizisine kaçıyor. İleride aşk dizisine dönecek hissi veriyor. Burdaki konu ve rüyalara girme tarafı çok daha başarılı. İlk bölümü izleyip bence siz karar verin.
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam dediğiniz gibi en iyisi izleyip karar vermek

• Bikaç bölüm Fringe izlemiştim benzer bi sahne olmuştu sanırım ilgimi çekmişti baya, dolayısıyla bu konu da ilgimi çekti.
    Başlayalım bakalım indirdim ilk bölümü izlerim birazdan
  • 10 üzerinden kaç veriyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

10 üzerinden kaç veriyorsunuz?

Bolum 2 mciktimi bilmiyorum ama ilk bolum guzeldi 7,5 8 veririm. Ama konusu geregiyle cok derinlesebilcek bi dizi degil ilerde sacmalamaya baslicaklar gibime geliyo

• Takibe alalım bakalım eyvallah _Marvel_
  • İlk 3 bölümüde izledim bu arada izlemeyenler çıktı onlınediziden seyredebilirler.
    Şahsen dizi güzel ilerliyor konusu değişik fakat şu var başroldeki kızın hissetme gibi bir kavramımı yok onu anlamadım ne gülüyor ne seviniyor ne ağlıyor nede üzülüyor bilmiyorum ama kız böyle. Birde son 3 bölümde marthada annesi o ilmek programının sahibinde olan kadınmış bunu öğrendik dizide ufak espriler var desem yeridir ve çok iyi yansıtılıyor fakat dizi devam edermi bilinmez nerelere bağlıcaklar merak ediyorum birde kanal abc olunca düşünmeden edemiyor.
  • Devam eden var mi diziye ilk bolümü izlemistim hosuma gitmisti daha devam etmedim ama.

• çok traş bir dizi.

İzlemek isteyen var ise tavsiye etmiyorum.
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Diziyi izliyordum sıkıldım bıraktım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.