Şimdi Ara

32 gb Toshiba Oshumi 2 usb 50 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
13
Favori
10.255
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtrxxx

Eminim test sonuçları aynen böyle , yazılar doğru . Belki bilgisayar ya da Windows ile alakalı bir sıkıntı söz konusu olabilir. Farklı model bir usb 3.0 bilgisayar elime geçerse tekrar test edeceğim.

Benim testlerdeki sonuçlarla karşılaştırınca bir sıkıntı olduğu kesin. Benim laptop'da bir ara USB 3.0 diskler yavaş çalışıyordu (ASUS), sonradan bir sürücü yükleyerek çözdüğümü hatırlıyorum ama detayları aklımda değil.

Bendeki 32GB'lık disk, testlerde yazma hızı ve okuma hızı aynen ürün bilgilerindeki gibi çıkıyor, pratikte; dosya kopyalamada ise yazma hızı yine 80-100mb/sn arasında geziyor.
  • 39 TL'ye 64 GB nasıl mal ettiniz acaba?
    64 GB en ucuz nasıl mal edebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

quote:

Orijinalden alıntı: mtrxxx

Eminim test sonuçları aynen böyle , yazılar doğru . Belki bilgisayar ya da Windows ile alakalı bir sıkıntı söz konusu olabilir. Farklı model bir usb 3.0 bilgisayar elime geçerse tekrar test edeceğim.

Benim testlerdeki sonuçlarla karşılaştırınca bir sıkıntı olduğu kesin. Benim laptop'da bir ara USB 3.0 diskler yavaş çalışıyordu (ASUS), sonradan bir sürücü yükleyerek çözdüğümü hatırlıyorum ama detayları aklımda değil.

Bendeki 32GB'lık disk, testlerde yazma hızı ve okuma hızı aynen ürün bilgilerindeki gibi çıkıyor, pratikte; dosya kopyalamada ise yazma hızı yine 80-100mb/sn arasında geziyor.

Alıntıları Göster
    Diski NTFS olarak formatladım.
    USB 2.0 ve 3.0 farklı portlara taktım.

Toshiba ExII 64 GB için sonuçlar şu şekilde:

USB 2.0:

32 gb Toshiba Oshumi 2 usb 50 tl

USB 3.0:

32 gb Toshiba Oshumi 2 usb 50 tl

Sanıyorum USB girişlerinde bir sorun vardı , şu anda değerler normal görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanco -- 14 Mayıs 2015; 11:58:41 >

• İrfan kullanıcısına yanıt
    n11 50 tl kupon vardı , bkm express 50 üzeri alışverişe 20 tl iade ile birlikte 39 'a geldi.
  • Arkadaşlar Bkm den ilk 50 tl ye 20 tl iade de ilk 15000 de olduğumuzu nasıl öğreneceğiz yada olmadığımızı?
  • erkutamca kullanıcısına yanıt
    şu başlıktaki son postlardan takip edebilirsin. arkadaşlar hala dolmadığı bilgisini almış.
    http://forum.donanimhaber.com/m_105274328/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceakbas

şu başlıktaki son postlardan takip edebilirsin. arkadaşlar hala dolmadığı bilgisini almış.
    http://forum.donanimhaber.com/m_105274328/tm.htm

Eyvallah Hocam sağolasın.
  • Düşünen olursa , 75 TL 'ye 64 lüğünü satabilirim.
    Deneme amaçlı kullanıldı , faturası ile birlikte verilecektir.

SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stanco -- 25 Temmuz 2015; 17:29:52 >
  • 32'liği dün ulaştı bana. 80-90 mb arası hızı var. Birkaç film denedim. Görünüşü ve büyüklüğünü dikkate almazsak tatmin edici. Ama anahtarlığa takılacak bir bellek de değil. Biraz daha kibar olsaymış 2 tane bile alırdım.
  • bende sipariş verdim birtane bkm ile aldım kampanyası bitmedi ise hala 20 tl iade ederlerse çokda süper olur gibi konuyu açan arkadaşa teşekkürler
  • piyasada 32gb lığı 120 tllerde 64 gb lığı 230 tllerde ........... şaka gibi 32 gb 47,5 tl sanalpazarda (yarısından daha ucuz)
  • bu fiyat çok performanslı.ben 32 gblığını aldım.43 tlye geldi.10 lira sanal puan ile aldım.
  • beyler 32 gb lık modelini aldım. hangi formatta biçimlendirirsem daha fazla hız alırım? Ntfs 6kb de formatladım 1.66 lık filmi 39 ile yazabiliyorum ancak belleğe normal mi bu?

Edit: 7 gb'lik iso attım ortalama 70 ile yazdı. ben 100 ler falan bekliyodum hayal mi kurruyordum yoksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terius -- 22 Mayıs 2015; 18:16:24 >
  • kaçırdık ya be, tuvi
  • quote:

Orijinalden alıntı: melchiah1978

kaçırdık ya be, tuvi

Neyi kaçırdık hala satışta ?

edit: dayanamadım 64GB sipariş verdim, BKM iadesi gelirse kargo ile birlikte 78tl'ye gelmiş olacak. 200mbps yazma hızı muazzam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 22 Mayıs 2015; 19:43:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 32 lik olanından aldım dün ulaştı elime yapılan testte hız çok düşük
    anakartım gigabyte GA-970A-D3 bios ayarında usb3.0 açık acaba ürün ve driveri yüklüacaba orjinal değilmi yoksa benim ayarlarımda mı sıkıntı var anlayamadım.
     32 gb Toshiba Oshumi 2 usb 50 tl 32 gb Toshiba Oshumi 2 usb 50 tl 32 gb Toshiba Oshumi 2 usb 50 tl

• flash belleğin dosya formatına bir bakınız,
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

flash belleğin dosya formatına bir bakınız,

Dosya formatı NTFS olarak formatladım ilk taktigimda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motopol -- 23 Mayıs 2015; 18:58:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • managerxn kullanıcısına yanıt
    Çinden aynısını sipariş ettim 20 gün civarında geldi,boşuna Türkiye den alıp fazla para vermeyin aliexpress dolu ürün var.
    Windows 8.1 kullanıyorum kendi otomatik tanıyor,windows7 ise içinden çıkan driver kuruyorsun.
    Hızını merak edersen konumu inceleeyebilirsin aynı bellek değil ama senin için fikir oluşturur.
    http://forum.donanimhaber.com/m_104170174/f_//tm.htm#104170174
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.