Şimdi Ara

iOS uyumlu yeni fotoğraf uygulaması: Camera51

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS uyumlu yeni fotoğraf uygulaması: Camera51 

Geçtiğimiz dönemde Android platformu için kullanıma sunulan fotoğraf uygulaması Camera51, şimdide iOS için yayınlandı.

iSO 8.0 üzeri iPhone, iPod Touch ve iPad için hazırlanan Camera51, fotoğraf odaklı bir yapıda geliyor ve gelişmiş algoritmasıyla kişileri ya da objeleri otomatik olarak algılayabiliyor. Bu algılama ile otomatik özçekim / normak çekim yapabilen ya da belirlenen objenin kareye sığması için yol gösterebilen uygulama, isteğe bağlı olarak gelişmiş manuel seçimlere de izin veriyor ve cihazların hem ön hem de arka kamerasını aktif olarak kullanabiliyor.

Ücretsiz olarak sunulan Camera51 uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz. Tanıtım videosu da aşağıda yer alıyor.

• Retrica varken yüzüne bakan olmaz
  • 2009 da yazsa tutardı artık çok geç :)

• Denemekten zarar gelmez.=)
  • Manuel ayar vs. sunamadıktan sonra(ki bu sdk bazında engelleniyor diye biliyorum), bas çek olarak kendi kamera uygulamasına ne avantaj sunabilir ki ? Daha iyi noise giderme ya da kalite sağlayabilen bir app'e rastlamadım.
    Hepsi aynı basçek olayını filtrelerle ya da yardımcılarla süsleyip püsleyip önünüze koyuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.