Şimdi Ara

ip5s z2 note3 G3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar hepsını gg den alıcam... 5s 16 gb 2.el alıcam. Dıgerlerı 0 olucak...oyun oncelıklı..kamera cok onemlı deıl.. Ama saydıklarımda hepsı ıyı zaten.. 3-3,5 yıl kullanıcam.ister dayansın ister dayanmasın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5s oyun konusunda seni pişman etmez her oyunu kasmadan oynatır ama 4" ekranda ne kadar zevk alırsın onu bilemem ve seni 3-4 sene götürür.g3 2k ekranı yüzünden performansta düşüklük yaşarsın.batarya fazla dayanmaz.g3 sıkıntılı bir cihaz.note 3 her oyunu kaldırmaz ama kaldırdığı oyunlarda o ekranda çok zevk verir.ben sony cihazlardan hep uzak durmuşumdur tasarımları hoşuma gitmiyor.Ama performanslı cihazlar o saydığın android cihazlar arasında en performanslısı
  • niggas kullanıcısına yanıt
    Note 3 her oyunu kaldırmaz mı Yahu bari sallıyorsunuz destekli sallayın. Şu cihazı kullanmayı bilmeyenler hep şişiyor yok kasıyor bilmem ne. Arkadaş bırakın da millet istediği cihazı istediği gibi objektif bir şekilde bakabilsin. Note 3 kullanıyorum şu forumda ne kadar troll ve Samsung düşmanı varsa samsung'u karalıyor. 4 yıl önce Samsung kullanmış gelmiş hala s6 6 ay sonra şişecek. Ulan bire adam daha cihaz yeni çıkmış neyin ne olduğu belli değil neden bu ön yargı?

Ben burada kalkıpta Samsung'un fanboyluğunu yapmıyorum. Yanlışın karşısındayım. Ön yargının karşısındayım.

Bütçen varsa büyük ekranda rahatça oyun oynamak için Note3 al. Ek olarak kamera performansı olarakta gayet iyi.
    Daha küçük boyut ve tatmin edici derecede malzeme kalitesi için Z2. Zaten güncel bir donanım ve arayüzü var.
    G3 2k ekran ile ısınma ve batarya problemi var.
    Ip5 ise performanslı cihaz ama bataryası ve küçük ekranda ne kadar oyun oynatır bilemem.

• gkdnztfk22 G kullanıcısına yanıt
    LG G3 KASA ÇATLAMA PROBLEMİ VAR VE OYUN İÇİN ÖNERİLMİYOR 5S GÜZEL AMA GOOGLE PLAY YOK UYGULAM EN COK ANDROİD DE VAR NOTE 3 VEYA Z2 BENİM ÖNERİM Z2 ABLAMADA Z2 ALDIK VE ÇOK BEGENIYOR SESİ OYUN KAMERA ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Note 3 her oyunu kaldırmaz mı Yahu bari sallıyorsunuz destekli sallayın. Şu cihazı kullanmayı bilmeyenler hep şişiyor yok kasıyor bilmem ne. Arkadaş bırakın da millet istediği cihazı istediği gibi objektif bir şekilde bakabilsin. Note 3 kullanıyorum şu forumda ne kadar troll ve Samsung düşmanı varsa samsung'u karalıyor. 4 yıl önce Samsung kullanmış gelmiş hala s6 6 ay sonra şişecek. Ulan bire adam daha cihaz yeni çıkmış neyin ne olduğu belli değil neden bu ön yargı?

Ben burada kalkıpta Samsung'un fanboyluğunu yapmıyorum. Yanlışın karşısındayım. Ön yargının karşısındayım.

Bütçen varsa büyük ekranda rahatça oyun oynamak için Note3 al. Ek olarak kamera performansı olarakta gayet iyi.
    Daha küçük boyut ve tatmin edici derecede malzeme kalitesi için Z2. Zaten güncel bir donanım ve arayüzü var.
    G3 2k ekran ile ısınma ve batarya problemi var.
    Ip5 ise performanslı cihaz ama bataryası ve küçük ekranda ne kadar oyun oynatır bilemem.

Dikkatli oku dikkatli laf kalabalığı yapma.Cevap bile yazmam senin gibilerine ama o zaman da kendinizi haklı sanıyorsunuz."Note 3 her oyunu kaldırmaz" yazmışım bak.O önyargı gözlüklerini çıkartıp tekrar oku metnimi.Yazdığım metinde herhangi bir markaya yancılık yaptığım ya da herhangi bir markayı gömdüğüme dair birşey bulursan o zaman gel karşıma.Bu forumda herkes bilir benim yorumlarımı,objektifliğimi.Sen burda sırf dikkatli okumadığın için üzerime atlamışsın ya bu bile senin cihazına toz kondurmak istemediğini(fanboy) gösterir.Asphalt 8 oynayabiliyor musun mesela ? eğer oynuyorsan bir video çekte paylaş burda herkes görsün.Real racing 3,Nova 3,GTA San Andreas,Fifa 15 bunları oynayabiliyor musun ? Flappy bird kurup onunla mı idare ediyorsun yoksa.Dostum senin gittiğin yoldan biz dönüyorduk.Daha tecrüben benimle "sidik" yarıştıracak kıvama gelmemiş gelmezde.Senin 3 yıl kullandığın cihazı ben 5 dk da patates eder veririm eline.Yazdıklarımı dikkatli oku sonra yorum yap.Haydi eyvallah.

Asıl sen dikkatli oku. Ne kadar objektif olduğun ortada. 3-4 yıl önce Samsung kullanıp gelip buraya yorum atmakla olmuyor. Oraya yazdım fanboy değilim diye gir bak konulara yazdığım yorumlara fanboyluğumu bulabilecekmisin. Senin o saydığın oyunları sen indirmeye çalışırken ben bitirmiştim. İşte burada cihazı tanımadığın ortaya çıkıyor. Senin o saymış olduğun oyunlar ve daha fazlası cihazımda 0 kasma ile oynamakta. Senini gibi değersiz bir troll için zamanımı boşa harcayamam. Burada o kadar insanı yalan yanlış fikirlerinle oyuna getirip hakkına girme. Elinde olmayan cihaz hakkında konuşma. Gelmiş burda Note 3 her oyunu kaldırmaz diyor!!!!
    Eğerki fanboy olsam cihazımın neden eksiklerini alacak olan arkadaşlara anlatıp artısını eksisini ayırayım ? Bu arada gelip gidip benim laflarımdan alıntı yapıp bana geri yazmış. Önce git de özgün bir şekilde okumayı/yazmayı öğren.

Anca rom/root atıp ahaa bak benimkinin hızı 2,7 ghz oldu heheheee. Baaak benimkinin arayüzüde değişti budur demi cihazı patates etmek. İlerlediğin yol belli. Dünyada ADAM kalmadı da senle mi sidik yarıştıracam? Sakın kendini büyük görme elbet vardır senden de büyük İşte aciz insan senin gibiler. Gelirler ben onu bunu şunu yaptım derler ancak egolarını tatmin ederler.

• Tartışmasız Note 3. =)
  • quote:

Asıl sen dikkatli oku. Ne kadar objektif olduğun ortada. 3-4 yıl önce Samsung kullanıp gelip buraya yorum atmakla olmuyor. Oraya yazdım fanboy değilim diye gir bak konulara yazdığım yorumlara fanboyluğumu bulabilecekmisin. Senin o saydığın oyunları sen indirmeye çalışırken ben bitirmiştim. İşte burada cihazı tanımadığın ortaya çıkıyor. Senin o saymış olduğun oyunlar ve daha fazlası cihazımda 0 kasma ile oynamakta. Senini gibi değersiz bir troll için zamanımı boşa harcayamam. Burada o kadar insanı yalan yanlış fikirlerinle oyuna getirip hakkına girme. Elinde olmayan cihaz hakkında konuşma. Gelmiş burda Note 3 her oyunu kaldırmaz diyor!!!!
    Eğerki fanboy olsam cihazımın neden eksiklerini alacak olan arkadaşlara anlatıp artısını eksisini ayırayım ? Bu arada gelip gidip benim laflarımdan alıntı yapıp bana geri yazmış. Önce git de özgün bir şekilde okumayı/yazmayı öğren.

Anca rom/root atıp ahaa bak benimkinin hızı 2,7 ghz oldu heheheee. Baaak benimkinin arayüzüde değişti budur demi cihazı patates etmek. İlerlediğin yol belli. Dünyada ADAM kalmadı da senle mi sidik yarıştıracam? Sakın kendini büyük görme elbet vardır senden de büyük İşte aciz insan senin gibiler. Gelirler ben onu bunu şunu yaptım derler ancak egolarını tatmin ederler.

Kurduğun cümleler o kadar düşük ki bir cümlede Şam dan bahsedirsun diğer cümleye geçince Bağdat tan bahsediyorsun yazıyı nasıl bir hırsla yazdığın belli :) 3-4 yıl önce kullandığın samsung cihazlara göre yorum yapma diyorsun .Son kullandığım cihaz note 4 edge.Onuda kullanma sebebim note 4 ile aralarındaki farkları gerçek kullanıcı deneyimiyle yorumlamak.Kardeşim ben bir cihazı alıp ömürlük kullanmıyorum zaten telefon bayiimiz var bütün cihazlar önümde yani anlatabiliyor muyum? s6 ve s6 edgeyide kullanıp buraya yorumlarımı yazarım elimize geldiği zaman istek gelirse buradan.Ben bir deneme cihazını 2 ya da en fazla 3 ay kullanıp telefonun tabiri caizse ağzına ......Yani benim amacım cihazların gerçek performanslarını öğrenmek.2-3 ay da yeterli bir süre bir cihaz için.Note 3 ü ilk türkiyeye satışa çıktığında 2 sene önceydi sanırım alıp 1,5 ay falan kullandım o zamanın en ağır oyunlarıyla denedim 3d grafik testleri yaptım.Her oyunu kaldırmıyor kardeşim 1 oyun vardı mesela adını unuttum hata veriyordu direk kapanıyordu.Uyumlu değildi cihaza ama note 4 te açıyordu aynı oyunu.Mesela ağır grafikli oyunları full performans oynatamıyordu.Mecburen efektleri falan kısıyordum öyle oynuyordum.Yani burda yanlış anlamada sen kaç yaşındaysan senin yaşının 2 katı kadar cihaz kullanmışımdır şimdiye kadar samsungundan tut sony sine apple ına htc sine falan fistan.Anlıyorum tartışmada kendini ezdirmek istemiyorsun,cihazını ezdirmek istemiyorsun ama durum bu.Yani benimle kendi bilgini yarıştırmaya kalkma bu senin az bildiğinden değil benim çok tecrübem olduğundan.Çok gezen mi çok okuyan mı derler ya ben çok gezenim işte o sorudaki.Hadi istersen uzatma konuyu konu kirlenmesin.Amacından sapmaya başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: niggas

quote:

Kurduğun cümleler o kadar düşük ki bir cümlede Şam dan bahsedirsun diğer cümleye geçince Bağdat tan bahsediyorsun yazıyı nasıl bir hırsla yazdığın belli :) 3-4 yıl önce kullandığın samsung cihazlara göre yorum yapma diyorsun .Son kullandığım cihaz note 4 edge.Onuda kullanma sebebim note 4 ile aralarındaki farkları gerçek kullanıcı deneyimiyle yorumlamak.Kardeşim ben bir cihazı alıp ömürlük kullanmıyorum zaten telefon bayiimiz var bütün cihazlar önümde yani anlatabiliyor muyum? s6 ve s6 edgeyide kullanıp buraya yorumlarımı yazarım elimize geldiği zaman istek gelirse buradan.Ben bir deneme cihazını 2 ya da en fazla 3 ay kullanıp telefonun tabiri caizse ağzına ......Yani benim amacım cihazların gerçek performanslarını öğrenmek.2-3 ay da yeterli bir süre bir cihaz için.Note 3 ü ilk türkiyeye satışa çıktığında 2 sene önceydi sanırım alıp 1,5 ay falan kullandım o zamanın en ağır oyunlarıyla denedim 3d grafik testleri yaptım.Her oyunu kaldırmıyor kardeşim 1 oyun vardı mesela adını unuttum hata veriyordu direk kapanıyordu.Uyumlu değildi cihaza ama note 4 te açıyordu aynı oyunu.Mesela ağır grafikli oyunları full performans oynatamıyordu.Mecburen efektleri falan kısıyordum öyle oynuyordum.Yani burda yanlış anlamada sen kaç yaşındaysan senin yaşının 2 katı kadar cihaz kullanmışımdır şimdiye kadar samsungundan tut sony sine apple ına htc sine falan fistan.Anlıyorum tartışmada kendini ezdirmek istemiyorsun,cihazını ezdirmek istemiyorsun ama durum bu.Yani benimle kendi bilgini yarıştırmaya kalkma bu senin az bildiğinden değil benim çok tecrübem olduğundan.Çok gezen mi çok okuyan mı derler ya ben çok gezenim işte o sorudaki.Hadi istersen uzatma konuyu konu kirlenmesin.Amacından sapmaya başladı.

Zaten senin kimliğini bildigim icin bundan sonra yazmayacagim. Daha savundugu ideolojiyi tam kavrayamamis ergen trolleri ile ugrasmayacagim.

Bu yazacaklarimi kucuk gordugum icin degil ama gercek bir troll oldugunu yuzune vurmak icin yazcagim.

Daha format atmayi bilmeyen bir troll icin gercekten guzel csb yaziyorsun. Eger troll oldugunu bilmesem hakkatten inanacagim. Telefon dukkanlari filan iyi csb. Daha ios platformu neden oyunlarda kasmiyor sorusuna ram muhabbeti yapip cevap veren bir troll icin gercekten bu konuda gelismen lazim.

Allah'ıma şükürler olsun ki bilgimde yerimde. Yaşım emin ol senden buyuk. Kucuk bir troll icin iyi csbler yaziyorsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: niggas

quote:

Zaten senin kimliğini bildigim icin bundan sonra yazmayacagim. Daha savundugu ideolojiyi tam kavrayamamis ergen trolleri ile ugrasmayacagim.

Bu yazacaklarimi kucuk gordugum icin degil ama gercek bir troll oldugunu yuzune vurmak icin yazcagim.

Daha format atmayi bilmeyen bir troll icin gercekten guzel csb yaziyorsun. Eger troll oldugunu bilmesem hakkatten inanacagim. Telefon dukkanlari filan iyi csb. Daha ios platformu neden oyunlarda kasmiyor sorusuna ram muhabbeti yapip cevap veren bir troll icin gercekten bu konuda gelismen lazim.

Allah'ıma şükürler olsun ki bilgimde yerimde. Yaşım emin ol senden buyuk. Kucuk bir troll icin iyi csbler yaziyorsun

Ahaha :) Telefon ve Pc farklı şeyler be kardeşim.Girip sırf bir açığımı bulmak için eski mesajlarıma bakmışsın birde üşenmeden :) yapma kardeşim yapma kendini çok küçük düşürüyorsun.Bende oturmuş senin gibi biriyle tartışıyorum.Tamam ben artık karşımda nasıl birisi olduğunu biliyorum.Konuyu da uzatmak istemiyorum hadi eyvallah.

Uzun bir süredir note 3 kullanan biri olarak kırarak değil gerçekten soruyorum. Mesela hangi oyunları kaldıramaz note 3? Hangi oyunu oynarken kasıyor?

• Oyunu açamama nedeni exynos işlemciden dolayı olabilir bakınız şuan hali hazırda galaxy S6 da gta san andreasta oyun içinde grafik hataları olabiliyor, testte görmüştüm hele ki o dönemde açamaması ilginç olur,

Neyse, ben iphone 5s kullanıcısıyım space gray( bayiliyorum bu renge ) pil dışında hızı, kamerası, oyun performansı, ekranı (güneş ışığında da dahi gözüküyor) , malzeme kalitesi, parmak izi okuyucusu çok başarıli ,64 bit mimarisi( yani ya ben alıştım artık tecrübe edemiyorum yada çok ahım şahım bişey değil pratikte) gayet iyi. Kulaklık ses çıkış gücü htc one m8 kadar olmasada sanırım peşinden geliyor ve gayet güzel, hoparlörü çok net ve gür ses veriyor Ama üzerine basa basa söylüyorum pili gerçekten üzebiliyor, iphone 5s alırken muhakkak 1 adet taşınabilir şarj almanızı öneririm, yani şu cihazın pilini çok değil 2000-2500 mah arası birşey olsa inanın kompakt olmasıylada rakipsiz olurdu, birde fiyat sanırım ve alırken tavsiyem uzun vade için32 yada 64 gb ki ücreti artmakta

Note 3 de güzel telefondur hiç kullanmadım en son samsung s2 kullandığım için kullanici olarak degil bir gözlemci teknoloji takipcisi olarak bir iki kelam edebilirim, halen güncel dahili 32gb hafızası ek olarak micro sd ile genişlemekte, 3gb ram ile ekranı ve gpusu gayet iyi, kamerası testlerde ve örneklerde de başarılı, boyutsal olarak biraz büyük ama ekranın kasaya oranı gayet iyi

G3 te kullanmadim, testlere baktim. Gercekten albenili duran bir telefon titan grey ile, ekran kasa orani ile zaten efsane, 2k ekranı tercih edilebilir 32gb dahili hafiza ve 3gb ram, kamerası da iyi özellikle lazer oto fokus ile, 1w hoparlör cıkış gücü, birde sanırım ses ile alakali ozellikleri vardi kayit esnasinda vs, ama işte keşke 2k olmasaydı ekranı ne gereği vardı sırf rekabetten dolayı bakın ben 2k ekran koydum beni alın diye reklam yaptılar, ısınma var malesef her cihaz isiniyor benim 5s biraz oyun oynadiktan sonra inanin rahatsiz ediyor birde metal olmasindan dolayi, ama performans düşürücekse bu ısınma can sıkar, oyunlarda da kimi kasar der kimi kasmaz der, ben ilk çıktığı zamanlarda bir eksi görmemiştim, zaten sizde görmezsiniz, ama yan yana kıyaslarsanız yada benzer oyunu daha önce daha uygun donanım ekran kombinasyonuyla tecrübe etmişseniz hissedebilirsiniz, ama oyunu açmaz gibi bir durum olacagini sanmiyorum ki qualcomm işlemci ve andreno gpu gayet iyi optimize oyunlara.

Bundan önce Z1 kullanmaktaydım, gayet memnundum arada bir kameradan atmalar oluyordu sadece, pili çok iyiydi zaten ondan sonra bocaladım bunda pil konusunda, z2 ise daha gelişmiş versiyonu, ekranı z1den daha iyi ben yinede memnundum ama z2 daha iyi ips kullanilmis sanirim. Z1 de hoparlör ses çıkış gücü dillere destandı heralde ayıp olmasın diye koymuşlar yani sağır olduğunuzu düşünebilirdiniz kisaca berbatti ama z2 de ise çift hoparlör ve testlerde de gordugum kadarıyla gayet başarılı, Daha hızlı işlemci ve fiyat performans ürünü.

Htc one m8 e ve s5 e de bakmanizi öneririm, her cihazin birbirine göre artisı var, birinin kasası iyi diğerinin ekranı, birinde parmak izi okuyucusu var, diğeri multimedya canavarı(stereo hoparlör ve kulaklik çıkış kalitesi) hangisi size uyarsa liste uzar gider.

Son olarak şuanda hali hazırda snapdragon 800 ve kombine gpu ile gayet yeterli, ben ios kullanıyorum çünkü yüzlerce uygulamam var yani ya satın aldım yada kısa bir süre ücretsiz oldu kaptım o yüzden vazgeçemiyorum ama dedigim gibi 5s alıcaksanız pili de bir düşünmemiz gerekir ,

Ek olarak, arkadaşlar sakin olun yahu yanlış anlaşılmalar olmuş niye saldirirsiniz birbirinize :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebellion -- 7 Mayıs 2015; 2:54:00 >

• Oyun oncelikli ise z2 zaten.iphone 2.el olacak demissin risktir ve batarya sana patlar 3~5 aya,ki oyun icin zaten iphone bence uygun degil,bataryayida dusununce z2 daha isabetli secim olur

• ip5s alma. pil olarak zayif.
    note 3 veya g3 e bak.
    ben g3 aldim ama note3 pahali. deger mi sanan ma ya. 5.75 hayvansi bisey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone geç,g3 geç,z2 geç.note 3 her türlü gider

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 3 gg de 1500 cıvarı deılmı... 5s evet 2.el alıcam... Sarjı hıc sıkıntı deıl.. Ama 32 lıklerde cok pahalı 2.el olsa bıle.. Fotoları pc atarım cektıkce....100 cıvarı foto.. 15 cıvarı vıdeo.. 8-9 oyun. Normal buyuk karısık....100 cıvarı muzık.. 7-8 tane program. Whatsap gıbı....bu arada jb nedır ne ıse yarar.. Iphone 2.elde sıkıntı cıkmazsa 16gb gold 5s dusunebılırım.... Cunku sarj sıkıntım yok tam bana gore gıbı..tabı z2de bakabılırım..

• Ben note 3'ün hiçbir oyunda kastığını görmedim, sonuçta Mali T628MP6 gpu var.Telefonu ben kullanmıyorum ama gayet kaliteli,unreal engine benchmark ın da ultra'da 60 fps yapan bir cihaz.

Herkesin söylediği gibi g3 ün ekranı pil performansını düşürüyor ama "biraz".1440p ile 1080p arasındaki fark fazla fark edilmiyor.Donanım klasik olarak qualcomm snapdragon 801 çipe sahip, içinde adreno 330 gpu var ki benim s5 ile aynı, işte bu gpu cidden kasabiliyor.Yinede öyle "Abi kasmaktan oynayamadım." şeklinde değil.Ama kameraya bakarsak dslr'a "yaklaşmış" desem biraz garip olabilir ama çoğu kamera modülünden daha sağlam bir modüle sahip, zaten laser odaklama ve görüntü sabitlemenin olması ile fotoğraflar keskin çıkıyor.

Z2 ye gelirsek g3 ile aynı çipsete sahip sadece işlemci hızı 0.2 daha düşük.Ben xperia'yı fazla beğenmiyorum ama z serisi her zaman ilgimi yakalamıştır.Su geçirmezlikten tut, ps4 ü uzaktan oynama, lens genişliği gibi avantajları var.Xperia ların tek eksiği her zaman arayüz olmuştur.Bilmiyorum hala öyle mi, xperiaların çoğunda uygulamayı sd karta atamama sorunu vardı.Ekrana bakarsak, triluminos ve x-reality görüntü motoru gibi teknolojiler öyle tvlerinde olduğu gibi değil, ekranları biraz satürasyonu yüksek gibi gözüküyor, yani öyle ip5s,g3 ve note 3 deki gibi bir ekrana sahip değil ama önemli olan iç donanım,sonuçta full hd.

Şimdi Iphone'a gelirsek, tamamen ayrı bir dünyaya girmiş oluruz.İlk başta söyleyim, o telefonları fiyatları yapım fiyatları ile abartılı bir şekilde orantısız.E hepsi öyle değil mi diceksiniz, maalesef değil.$100 a yapılıp $700 dolara satılıyor.Yani türkiyede 270tl lik cihaza 2.5 bin tl vermiş oluyoruz dicem ama biraz absürt oldu bu neyse.Iphone lar her zaman kullanması kolay ve stabil bir işletim sistemine sahip olduğu için tercih edilmiştir.Bir android kullanıcısı çok rahat alışabilir.İçinde çift çekirdek 1.3 ghz arm tabanlı bir işlemci var ama ios da işlemci hızı 700mhz ve daha az olabiliyor, ram'in 1 olmasıda hiçbir sıkıntı yaratmaz.Zaten oyun oynamak için alıcaksanız tek eksisi ekranın küçük olması.Fakat söyleyeyim, android kadar ucuz olmaz eğer jailbreak yapmıycaksanız.Evet bedava uygulama oluyor ama geri kalan her şey paralı.Kamerası klasik bir 8mp sensöre sahip, istenileni karşılıyor.Lens açıklığı sayesinde ışık alımı fazla olduğunda 13 mp aratmıyor ama abartmamak lazım.

Şimdi özetleyeyim,
    Note 3:Oyun ve iş için ideal
    G3:Oyun ve film izlemek için ideal
    Z2:Gezmek, su altı foto çekmek, oyun oynamak için ideal
    Ip5s:Oyun için ideal
    Gpu olarak note 3 ve ip5s önde, fakat diğerleri donanım açısından önde.Ben "şunu" alın diye söylemeyi sevmem, siz bu dediğim özelliklerden seçerek sonuca ulaşabilirsiniz.Fakat isteklerinizden daha fazla bahsedersiniz daha çok yardımcı olabilirim.Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaosy -- 7 Mayıs 2015; 9:10:48 >

O saydığın oyunlar note 2 de bile oynanır. Daha 1,5 yıl geçmiş yada geçmemiş nasıl bu kadar hızlı çöp oluyor bu cihaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonafide -- 7 Mayıs 2015; 9:20:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkdnztfk22

note 3 gg de 1500 cıvarı deılmı... 5s evet 2.el alıcam... Sarjı hıc sıkıntı deıl.. Ama 32 lıklerde cok pahalı 2.el olsa bıle.. Fotoları pc atarım cektıkce....100 cıvarı foto.. 15 cıvarı vıdeo.. 8-9 oyun. Normal buyuk karısık....100 cıvarı muzık.. 7-8 tane program. Whatsap gıbı....bu arada jb nedır ne ıse yarar.. Iphone 2.elde sıkıntı cıkmazsa 16gb gold 5s dusunebılırım.... Cunku sarj sıkıntım yok tam bana gore gıbı..tabı z2de bakabılırım..

Jb biz Türklerin tanımıyla "kırmak",yani dosya sistemine azda olsa erişim ve ona modifikasyon yapmamıza izin verir.Azda olsa diyorum çünkü ios kapalı kaynak olarak yapılmış bir işletim sistemi, yani kullanıcıların ve hackerların erişmesini engellemek için yapılmış ama "hacker" durdurulur muAndroid'de root'lamaya benzemez ama amaçları yakın.Çünkü yetkilendirmeleri çok farklıdır.Ama sizi para harcamaktan kurtarır.Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaosy -- 7 Mayıs 2015; 9:25:51 >

• Note 3 kullanicisiyim aylardir asphalt 8 den gta ya her oyunu kasmadan oynuyorum.Ayrica telefonumda 27 gb app var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.