Şimdi Ara

Taşınabilir hdd fırsatı (kipa 130tl) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
9
Favori
5.741
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

en sonda aksesuar bölümü yapmışlar büyük şekilde özel satılıyor ve kasasıda kendine özel, oraya sordunuz değil mi, cumartesi akşamı vardı sergilemediklerinden normal müşteri bitirmiş olamaz, isteyince içerden tek tek çıkarıyorlar, 1 tb özellikle çok sayıda var demişlerdi

Pazar öğlen gidebildim ben hocam çok kalabalıktı, evet o arka kısımdaki reyona ve kasaya sordum yarın bir daha uğramaya çalışacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

Bornova Büyük kipadaki 180tl mi fiyat nedir?

Merhaba arkadaşlar uzak kaldım başlığa.

İzmir Büyük Kipa'da

Armor S03 Değil Armor A80 2TB Disk 200 TL

Taşınabilir hdd fırsatı (kipa 130tl)

Armor A60 2TB Disk 200 TL (normalde bunun fiyatı daha ucuz olmalı ama maalesef aynı fiyattan satılıyor, görünüşü güzel diye sanırım)

Haftabaşında 40 tan fazla stok vardı kolay kolay bitebileceğini düşünmüyorum :)
    1TB lık diskler de 130TL almak isteyen olursa..

• tmm eyw sağol
  • Arkadaşlar Armor A80 içerisinde Seagate'in kaliteli 2.5 Disklerinden var.
    Armor A60 içerisinde ise Toshiba'nın kendi taşınabilir disklerinde kullandığı model var.
    Ben Toshiba Stor.e diskleri uzun süredir kullanıyorum. (2TB lık 400 gündür çalışan disk var elimde)
    Son derece hızlı diskler USB 3.0 hızları okuma 130 ve üzerinde yazma hızları 70-80MB.
    Bu tür diskler Arşiv amaçlı olduğu için arşiv hızlarını paylaşıyorum. Tabii ki 3MB lık 10000 tane resim kopyalayım derseniz kopyalama hızınız 20-30a düşecektir.
    USB 3.0 hızını sadece hard disk değil aynı zamanda anakart kalitesininde etkileyeceğini unutmayalım, bu yüzden kopyalama hızı kişiye göre değişebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SailorTurkey

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

Bornova Büyük kipadaki 180tl mi fiyat nedir?

Merhaba arkadaşlar uzak kaldım başlığa.

İzmir Büyük Kipa'da

Armor S03 Değil Armor A80 2TB Disk 200 TL

Armor A60 2TB Disk 200 TL (normalde bunun fiyatı daha ucuz olmalı ama maalesef aynı fiyattan satılıyor, görünüşü güzel diye sanırım)

Haftabaşında 40 tan fazla stok vardı kolay kolay bitebileceğini düşünmüyorum :)
    1TB lık diskler de 130TL almak isteyen olursa..

usta izmir büyük kipa dediğin hangi kipa bornovada olan mı?

• Aynen Park Bornova'ya gelmeden önceki büyük kipa
  • teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

Alıp gönderebilecek birisi pm atabilir mi?

bende ariyorum

• izmirde yakın olan varsa 2 tb lik alabilirmi birde nerde bu kipalar? gelince elden nakit vereyim parasını şimdi bitmesin yetişelim derken...forum bornova kipadan başka bornovada kipada mı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 15 Mayıs 2015; 18:58:11 >
  • Şimdi forum Bornova kipaya SP 2tblık hddleri sordum, ellerinde kalmamış. Reyonda hiç silicon power ürünü yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Şimdi forum Bornova kipaya SP 2tblık hddleri sordum, ellerinde kalmamış. Reyonda hiç silicon power ürünü yoktu.

öğlen gibi ordaydım biri geldi hepsini toptan aldı dedi ordaki bir elemen sadec sessizce sövdüm sepetteki toshibaları samsungları gösterdi ama pahalı olnlarda....
  • Maalesef öyle olmuş ben de dün gece forumdan bir arkadaş için kontrol ettim kalmamış. Yani 30 taneye yakın disk vardı pazartesi akşamı anlam veremedim nasıl biter

• Trafik Hastanesi / Park Bornova yolunda (Ankara asfaltı devamı) gelmeden büyük kipa var ilk kurulan KIPA, Ege kampüs sınırları içinde kalan.
    Ben oraya yönlendirdim insanları orada 30 dan fazla stok vardı yanlış anlama olmasın, o stoklar bile bitmiş silip süpürmüşler vallaha.
    Büyük ihtimalle Forum Bornova'daki Kipa'ya giden şahıs oraya da uğramış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SailorTurkey

Trafik Hastanesi / Park Bornova yolunda (Ankara asfaltı devamı) gelmeden büyük kipa var ilk kurulan KIPA, Ege kampüs sınırları içinde kalan.
    Ben oraya yönlendirdim insanları orada 30 dan fazla stok vardı yanlış anlama olmasın, o stoklar bile bitmiş silip süpürmüşler vallaha.
    Büyük ihtimalle Forum Bornova'daki Kipa'ya giden şahıs oraya da uğramış.

evet hocam bende aynı kipadan bahsediyorum geri dönmesi ege kampüs metroya yürümeyince sıkıntı olan :D
  • Ankara Atlantis Batikent kipaya giden oldu mu ?

• SailorTurkey kullanıcısına yanıt
    İhtiyacı olan değilde, ticaretini yapana gitmesi büyük kayıp. Satan Kipada da var kabahat, Amerikada bu tarz özel fırsat ürünlerinde şahıs başı 1 ürün ile sınırlar alışverişi.

200TL alabilen, ihtiyaç fazlası olan varsa 230TL bana satabilir.

Fırsatı paylaşan arkadaşa da ayrıyetten teşekkür ederim.
  • Ankarada nerde var bilen var mı?

• Kocaeli kipada stok bilgisi Hakkında fikri olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: bedfellow

Kocaeli kipada stok bilgisi Hakkında fikri olan var mı

Hocam geçen hafta gidip bakmıştım ama bi cacık yoktu,reyonda toshiba-samsung 1tblıklar vardı.Müsaitseniz ve yarında kapalı değilse bi gidip bakın isterseniz,şansınıza belki getirmişlerdir.
  • ankara forum avm stok bilgisi olan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.