Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
9.156
Cevap
239
Favori
472.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G27 nin fiyatı gerçekten abartı. G29'un tipide oyuncak gibi olmuş. G27 nin bir yarış direksiyonu havası var ama g29 rezalet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkeze iyi bayramlar Thrustmaster T300 almayı Ali abi ve Tolga Beyin yardımlarıyla kafaya koymuş durumdayım. Fakat T300'ün pedallarının LT G27'den bile kötü olduğunu okudum biryerlerden. İlerleyen zamanlarda Fanatec ClubSport Pedals V2 veya V3 pedalları alsam T300 ile beraber kullanabilirmiyim?
  • luskan kullanıcısına yanıt
    Ancak dışardan birde çevirici alman gerek eğer konsolda kullanıcaksan
    Eğer sadece pc de kullanıcaksan direk pc ye taktığın için kullanabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Ancak dışardan birde çevirici alman gerek eğer konsolda kullanıcaksan
    Eğer sadece pc de kullanıcaksan direk pc ye taktığın için kullanabilirsin

Direk pc de kullanıcam abi 6 yaşından beri pc oyuncusuyum yaşım 32 konsol işi garibime gidiyo ama büyük saygım var konsol oyuncularına, t300 ayarları içinde yardımcı olucak arkadaşlar vardır heralde burda?
  • luskan kullanıcısına yanıt
    Var var kemal var bizim ondan alırsın ayarları
    Bende kara kutu atariden beri sırasıyla comodor amiga ps diye konsol oyuncusuyum
    Tam 26 senedir 32 yaşında başladım 58 yaşımda oldum hala konsolda oynarım
    Pc de denedim sıkıldım mause klavye ayar derken oyundan soğudum
    Konsolda aç düğmeği direkt oyna cd almışsan tak cd yi oyna

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Var var kemal var bizim ondan alırsın ayarları
    Bende kara kutu atariden beri sırasıyla comodor amiga ps diye konsol oyuncusuyum
    Tam 26 senedir 32 yaşında başladım 58 yaşımda oldum hala konsolda oynarım
    Pc de denedim sıkıldım mause klavye ayar derken oyundan soğudum
    Konsolda aç düğmeği direkt oyna cd almışsan tak cd yi oyna

Project cars ı aldığında bana özelden mail adresini mesaj at sana resimli plarak gönderirim ayarları.

• Sim Racing Hardware güzel bir LCD ekran çıkarmış. Fiyatı 200 €
    High Quality 4.3″ 480×272 TFT LCD display
    – Fully enclosed all-metal Alloy Case
    – Pre-Assembled
    – choice of RED or BLUE anodized washers
    – USB Lead Included

-Free software Included

-Supports a growing list of simulations inc: AC, iRacing, GSCE, pCars, rFactor and rFactor2, R3E, GTR2, Race07. (more titles will be added along with more screens etc in regular free updates)

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

• Arkadaşlar koltuk ararken türksit pit-stop adında bir ürün buldum bunu alsam tekerlerini kilitli teker yapsam iş görürmü yorumlarını okudum olumsuz bişey yok henüz siz ne düşünürsünüz konsolda g27 ile oynıyorum.
    Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

• merhabalar, uzun zamandır uzak kalmıştık forumdan... aklımda obutto'nun workstationunu almak var.

hem workstation hem de sim rig olarak kullanılabiliyor. fakat türkiye için distribütrü yok sanırım.

https://www.obutto.eu/index.php?route=common/home
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

Sim Racing Hardware güzel bir LCD ekran çıkarmış. Fiyatı 200 €
    High Quality 4.3″ 480×272 TFT LCD display
    – Fully enclosed all-metal Alloy Case
    – Pre-Assembled
    – choice of RED or BLUE anodized washers
    – USB Lead Included

-Free software Included

-Supports a growing list of simulations inc: AC, iRacing, GSCE, pCars, rFactor and rFactor2, R3E, GTR2, Race07. (more titles will be added along with more screens etc in regular free updates)

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

valla bunlara hiç o parayı vermeye gerek yok bence android telefonunuza dashmeterpro kurun ve her oyunda keyfini sürün 100 tl ye patlar

• kartal2339 kullanıcısına yanıt
    ios için varmı bu yazılım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

ios için varmı bu yazılım

ios için olanlarda vardır mutlaka
  • Efrastousles kullanıcısına yanıt
    Ben Turksit Mustang kullanıyorum. Tekerlekleri sabit ayakla değiştirdim. Pek bir sıkıntı yok ama direksiyonun pozisyonuda önemli.
    Direksiyon alçakta ise yan kolluklar sıkıntı olabiliyor. Bunun dışında bir problem yok.
  • MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    SRH çok şık ürünler çıkarıyor gerçekten. Bir o kadar da pahalı oluyor ama insanın içide gitmiyor değil :)
    T500 için yaptıkları dashboard çok hoşuma gidiyor mesela.
  • kartal2339 kullanıcısına yanıt
    Gereklilik konusunda hakkınız var. Teknik anlamda çok gerekli ürünler değil ve dash meter pro gibi başarılı yazılımlar gayet iyi netice veriyor.
    Ancak işte burada donanım hastası insanlar olduğumuzdan her zaman sadece gereklilik ile değerlendiremiyoruz ürünleri.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Benim bütçem oldukça kısıtlı ve tek istediğim şey otomatik toparlama özelliği olmayan bir direksiyon seti. Direksiyon + gaz-fren yeterli.
    Ben sadece Eurotruck Simulator 2 süreceğim ve daha önce nasıl bir şey olduğunu bilmeden aldığım snopy direksiyonun otomatik direksiyon toparlama özelliği yüzünden rahat süremiyordum, kırıp attım.
    Tek istediğim şey direksiyonun çevirdiğim pozisyonda kalması, direksiyonu bıraktığım zaman otomatik olarak toparlanmasın.

Lütfen bana bu özelliğe sahip en uygun fiyatlı direksiyon önerisi yapınız. Max verebileceğim bütçe 250 TL kadar.

Teşekkürler ilginiz için.
  • HeroTürk kullanıcısına yanıt
    Toparlamalı derken merkezi yaylı sistemlerden bahsediyorsunuz sanırım.
    Logitech DFGT veya Logitech MOMO tarzı giriş seviyesi FFB direksiyonlar işinizi görecektir. Bunların sürücü ayarları ile oynayarak toparlamayı ayarlayabilirsiniz.
    Çok temiz ikinci ellerini bulmanız mümkün. Başka direksiyonlarda var ancak giriş seviyesi de olsa daha altını tavsiye etmiyoruz.
  • Hocam öncelikle teşekkür ederim hızlı cevabınız için.
    Evet merkezi yaylı sistemden bahsettiğim hocam, direksiyonu bıraktığınız an zınk! diye geri ortalanıyor direksiyon. En sevmediğim özellik.

Ben söylediğiniz 2 direksiyon setine de baktım 2. ellerine ve MOMO yu ne sıfır ne de 2. el satan yok şuan maalesef bulamadım.
    Logitech DFGT 2. el olarakta aşağıda linkini verdiğim ürünü buldum ve temize benziyor. Sizce 265 TL eder mi? birde bu direksiyonda merkezi yaylı sistem yok değil mi hocam?

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/logitech-driving-force-gt-direksiyon-189837551#product-information

• Bence biraz fazla 265 ben 150 ye verdim ederi 200 bence

• Eyvallah hocam fiyat konusunda uyardığınız iyi oldu. Öyleyse daha uygun fiyatlı ilanlara bakayım.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.