Şimdi Ara

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.144
Cevap
238
Favori
470.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinde dfgt olupta satmayı düşünen varsa bir teklifim var bana ulaşabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ForeverY-

Elinde dfgt olupta satmayı düşünen varsa bir teklifim var bana ulaşabilirsiniz
    Thrustmaster'dan uygun fiyatlı yeni bir direksiyon geliyor.

T100 ve T300 modellerinin arasında yer alacak: Thrustmaster T150.

Avrupa satış fiyatının 200€ civarı olacağı tahmin ediliyor.

PC, PS3 ve PS4 uyumlu olacağı muhtemel direksiyon hakkındaki diğer söylentiler:

900 veya 1080 derece dönüş çapı
    11" Direksiyon çapı
    Force Feedback
    TH8A vites uyumu
    T3PA ve T3PA - PRO pedal uyumu
    12 bit çözünürlük - 4096 adım
    Hem belt hemde dişli içeren yeni bir mekanizma
    Immersion Touch Sense teknolojisi

Bana göre Thrustmaster bu girişimleri ile Logitech'i iyiden iyiye köşeye sıkıştırmış durumda.

Ayrıca FANATEC den de yakında büyük ihtimal ile FORZA markalandırmalı olacak yeni bir direksiyon bekleniyor.

Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assasin_2015 -- 24 Ağustos 2015; 8:47:38 >

• Assasin_2015 kullanıcısına yanıt
    Ortombo ile görüşmüştüm bu konuyu Thrustmaster G29 u T300 lere göre rakip görmediği için ona karşılık çıkartıyormuş daha düşük versiyon olarak. Dalga geçer gibi bir strateji olmuş. Adamlar en son teknoloji diye satıyorlar G29 u...
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Logitech şu stratejisi ile başına gelebilecek her şeyi maalesef hak ediyor.
    Diğer yandan Thrustmaster'ın model üzerine model çıkararak direksiyon konusunda ciddiyetini ortaya koyması memnuniyet verici.
    Bu alanda Mass production anlamında tek tabanca olma yolundalar. Gerçi bu da hiçbir zaman iyi bir şey değil ama iyi olan kazansın zaten.
    ŞÖYLE DÜŞÜN TEK MEMNUNİYET VERİCİ KISMI tHRUSTMASTER IN ps5 ÇIKTIĞINDA DA BU YELPAZEYLE BERABER DESTEK VERECEKMİŞ GİBİ GÖRÜNÜYOR YENİ NESİL KONSOLLARA. ZATEN EN ÇOK ÖNEM VERDİĞİM ŞEY İLERİYE YÖNELİK UYUMLULUK..
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Sony, Microsoft gibi yeni bir güvenlik çipi koymazsa PS5'e evet. Şimdiye kadar yapmadılar, umarım ileride de yapmazlar.
    G27 ve logitech bundan patladı ya ps4 te işte korkum oydu ama sanki o konuda thrustmaster biraz daha fazla güven veriyor gibi, T100 ps3 için yapılmasına ragmen çalıştı ps4 te.. En kötü menülerde dualshock ile gezilir diye düşünüyorum ilerde öyle birşey olsa bile..
  • Project Cars da ayar uzmanı Kemal bey'e başvurmanızı tavsiye ederim.
  • Ona attım maili :) son project cars 3.0 güncellemesine göre olan ayarları..
    200 euroda az bi para değil velakin nerden baksan
    Türkiyede satılması 1000 tl yi bulur
    Yalnız bi nokta var bu dandik pedallarıyla
    Bu alete 1000 tl çok para olur t300 ün bile dandilk
    Pedallarıyla çok para
    Ben logitec g29 u tercih ederim birde garanti olayıda var

Pedal + garanti olayından tercihim g29 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

200 euroda az bi para değil velakin nerden baksan
    Türkiyede satılması 1000 tl yi bulur
    Yalnız bi nokta var bu dandik pedallarıyla
    Bu alete 1000 tl çok para olur t300 ün bile dandilk
    Pedallarıyla çok para
    Ben logitec g29 u tercih ederim birde garanti olayıda var

Pedal + garanti olayından tercihim g29 olur
    Evet , an itibariyle Ups den ürünleri teslim aldım. 40 günlük bekleyişe değer umarım.
  • Ali abi Türkiyede 1000TL yi bulacağını sanmıyorum. 700-800 TL aralığının üstünde olursa çok cazibesi olmaz dediğin gibi.
    400€ luk T300'ün Türkiyede en fazla 1.500 TL civarlarında olduğu düşünülürse, bu cihazında 700-750 TL civarlarında olması lazım.
    Tabi test neticeleride önemli ama ben bu cihazın DFGT ye yakın fiyatı ve yeni nesil desteği, geliştirilebilirliği ve çözünürlüğü ile kendi bareminde mantıklı durduğunu düşünüyorum.
    Neticede iyi bir direksiyon olması önemli tabiki, testler aksin söylerse 200tL ye de satılsa kıymeti yok.

Geçen gün Gamescon da yapılan röportajları dinledim ve herkesin ortak kanısı LOGITECH'in çok yanlış bir yolda olduğu yönünde.
    LOGITECH'in kendi yetkilileri bile G27 nin PS4 desteğinin önünde hiç bir donanımsal engel yokken neden desteklenmediği soruları karşısında kızarıp, bozardılar.

Tabiki herkes kendi seçimini yapıcak ama durum ortada abi, sen eski cihazı alıcaksın, hiç bir dişe dokunur gelişim yaratmayacaksın, paket içeriğinide azaltacaksın ve bunu daha pahalıya satacaksın...
    Sadece protesto amaçlı bile satın almamak lazım gibi. Canlarının istediği gibi cebimize göz dikmemeliler. Yerimiz sağlam ne olsa yediririz dememeliler.

• ersinx81 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun. Güle güle kullan
    Teşekkürler
    Hayırlı olsun,iyi günlerde kullan umarım istediğin gibi çıkar ürün :)
    Zaten G29 u almıyacaksam bir tek nedeni başlıca nedeni protesto olacaktır tolga
    Ersincim güle le güzel günlerde keyifle kullan kardeşim

Dediğimide unutma olduki bıkıpda satarsan eğer
  • Doğrudur abi Bakalım Fanatec'in yeni direksiyonları nasıl gelecek?

911 yada CSR toplam satın alma maliyeti daha düşük modeli göreceğiz. Bu aralar çok acele etmemek lazım, herkes eteklerindeki taşları döksün bir
  • Bu aralar sırf forza 5 için xbox one alıp
    Forza5 oynamak istiyorum
    Ne yazıkki direksiyon takıp çıkartma işinden
    Üşendiğimden inat ettim almıyorum

Ne zaman çıkartacaklar şu combo direksiyonu
    Ya şu fanatecin ne güzeldi combo direksiyonları

Gerçi odam müsait tek bana ait
    bir standa forza direksiyonu içinmi kursam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 24 Ağustos 2015; 15:05:29 >
  • Şahsi kanım Forza 5 için kılını kıpırdatmaya değmez. Ben sırf onun için Xbox One alıp sattım.
    Forza 6 çok güzel görünüyor. Onu beklemek lazım, bu arada da çıkacak direksiyonları göreceğiz.
    Fanatec den gelecek direksiyonun FORZA etiketli olabileceği söyleniyor.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.