Şimdi Ara

Özçekim odaklı Sony Xperia C4 lanse edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Özçekim odaklı Sony Xperia C4 lanse edildi

Bir süredir çeşitli kaynaklar tarafından elde edilen görselleri internete sızdırılan Japon devi Sony'nin özçekim odaklı Xperia C serisinin yeni üyesi Xperia C4 bugün itibariyle resmiyet kazandı. 

Donanım olarak Xperia C3 modelinden biraz daha ileri olan modelde 5.5 inçlik Full HD ekrana yer veriliyor. 8 adet Cortex-A53 çekirdeği ve Mali-T760 grafik birimi taşıyan MT6752 yongasetinin güç verdiği modelde 2GB RAM ve 16GB artırılabilir hafıza bulunuyor. 

Arka kısımda 13MP çözünürlüğünde bir kamera yer alan modelin dikkat çekici özelliği ise ön kısımda 5MP çözünürlüğündeki kamerası ve LED flaşı. Kamerada ayrıca 25mm geniş açılı lens yer alıyor. Sony ön kamerayı çeşitli efekt ve düzenleme yazılımları ile desteklemiş. Bu bakımdan özçekim tutkunları için model iyi bir alternatif olacak. 

Modele 2600mAh gücünde bir batarya hayat verirken, LTE, Bluetooth 4.1, NFC, 5. nesil WIFI gibi son bağlantı teknolojileri de unutulmamış. Model Omnibalance tasarım dilini devam ettirirken, 7.9mm kalınlığa erişiyor. 

Android 5.0 işletim sistemi üzerinde çalışan model bu haliyle orta üst seviye bir konuma yerleşiyor. Elbette modelin fiyatı da önemli bir unsur olacak ancak şimdilik herhangi bir detay verilmiş değil.  

• Xperia serisi çok uzatıldı.
  • Şu alt çerçevedeki inceliği Z serisinde hem üstten hem alttan başarabilseler çok iyi olur bence, yani çok iyi olmasa bile şu anki tasarımın çerçevesini eleştirenler bakımından daha iyi olurdu

Onun dışında fiyatıda fazla uçuk olmazsa selfie manyakları için güzel bir cihaz olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ön kamera çıkıntılı mı bana mı öyle geldi ? -_-

• her şey güzel ama bu telefon kafada 1600-1700 tl gibi görürüz sonra yine zarar açıklayacaklar

• Selfie tutkunlari icin guzel ve kaliteli bir alternatif

• Bomba gibi telefon olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üst taraftaki çıkıntı büyük ihtimal kamera modülünden kaynaklanıyor gibi . Güzel cihaz yapmış ama 5.5 inç için 2600 mah batarya Stamina mod full açık olsada yetmeyebilir .

• Tasarım omnibalance değil, örneğin alt ve üst boşluk eşit değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenatici

Sony Xperia Z4'den daha mı iyi bu şimdi ? Z4 alcak gibiyim bende ama kararsızımdahttp://teknolojituru.com/sony-xperia-z4-ruzgar-misali/ o kadar piyasada telefon var ki hangisini alayım bilemiyorum. Çok fazla seçenek var.

S6 veya iPhone 6 Plus 64GB al. Büyük ekran önemli diyorsan Note 4 de alabilirsin. Küçük ekran istiyorsan Z3 Compact veya Galaxy Alpha'yı 1300 civarına alabilirsin. Ne arıyorsun ve kaç para vermek istiyorsun?

• quote:

Sony Xperia Z4'den daha mı iyi bu şimdi ? Z4 alcak gibiyim bende ama kararsızımdahttp://teknolojituru.com/sony-xperia-z4-ruzgar-misali/ o kadar piyasada telefon var ki hangisini alayım bilemiyorum. Çok fazla seçenek var.

Z3 veya Z2'yi tercih edebilirsin.
  • Ben beğendim . Fiyatı ucuz olmalı ama. Donanım olarak hayli yeter bir telefon olmuş. Lolipop ile geldiği için uzun süre güncelleme ihtiyacı olmadan kullanılır.

• 900 lira civarlarında olursa tam bir f/p ürünü olur

• quote:

Orijinalden alıntı: mskblt

900 lira civarlarında olursa tam bir f/p ürünü olur

Bu dedigine sen inandinmi

• Öne flaş koyana kadar yazılıma görüntülü arama desteği koyunda o kamera bir işe yarasın.

• 1500 ister sony buna :D sona satamaz bunu oturur ağlar telefon bölümü niye zarar ediyo diye.

• Bakalım sonu bu sefer neresininden kırpacak

• quote:

Z3c, z2 veya m8 bak

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Öne flaş koyana kadar yazılıma görüntülü arama desteği koyunda o kamera bir işe yarasın.

Özçekim odakli bir telefonun ön kamerasi bu yuzden işe yaramayacaksa gg wp. Mantiksiz bir yorum olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: FURY.

Xperia serisi çok uzatıldı.

Xperia bir markadir seri değil..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.