Şimdi Ara

Samsung 34' Kavisli Monitor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Acaba form dan Samsung 34" kavisli S34E790C modelini alan ya da kullanan oldu mu?
    Kullanan arkadaslar yorumlarını paylaşabilirlerse sevinirim.

Tesekkurler.

• Arkadaslar,

Ürünün elime ulaştı en kısa zamanda testlerini yapıp sizinle paylaşacağim.Resim çözünürlüğü çok iyi olmayabilir telefondan dolayı

• quote:

Orijinalden alıntı: Scropion

Arkadaslar,

Ürünün elime ulaştı en kısa zamanda testlerini yapıp sizinle paylaşacağim.Resim çözünürlüğü çok iyi olmayabilir telefondan dolayı

hayırlı olsun benimde takibinde olduğum bir monitör lg 34uc97 modelini veya bunu alıcam görüşlerinize göre özellikle 21,9 ve 16,9 formatındaki filmlerin siyah bant durumlarınıda incelerseniz çok makbule geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanKaplan

hayırlı olsun benimde takibinde olduğum bir monitör lg 34uc97 modelini veya bunu alıcam görüşlerinize göre özellikle 21,9 ve 16,9 formatındaki filmlerin siyah bant durumlarınıda incelerseniz çok makbule geçer

Alıntıları Göster
    Tesekkür ederim yorumuz için, 21.9 formatlı filmler de bir sorun yok siyah cizgi olmadan seyretmek mümkün ama 16.9 formatlı filmler de ve diziler de ekranın sağında ve solunda siyah çizgiler oluyor ama alışınca gözünüze batmıyor daha önceden Ultrasharp U2913WM modelini kullanmıştım, o modelden dolayı siyah çizgilere bir aşinalığım var.
    Hangi modeli alırsanız alın bu siyah çizgiler hep olacak bunun için yapılabilecek bir şey yok gibi duruyor şu an için ama alıştıktan sonra çok da insanın gözüne batmıyor

• quote:

Tesekkür ederim yorumuz için, 21.9 formatlı filmler de bir sorun yok siyah cizgi olmadan seyretmek mümkün ama 16.9 formatlı filmler de ve diziler de ekranın sağında ve solunda siyah çizgiler oluyor ama alışınca gözünüze batmıyor daha önceden Ultrasharp U2913WM modelini kullanmıştım, o modelden dolayı siyah çizgilere bir aşinalığım var.
    Hangi modeli alırsanız alın bu siyah çizgiler hep olacak bunun için yapılabilecek bir şey yok gibi duruyor şu an için ama alıştıktan sonra çok da insanın gözüne batmıyor

Alıntıları Göster
    bilgilendirme için teşekkürler alışıcaz artık o siyah bantlara tekrar hayırlı olsun güle güle kullanın.

• Dostum bilgisayarda kavisli ekran garip olmadı mı ya ? Nasıl memun musun bari ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Dostum bilgisayarda kavisli ekran garip olmadı mı ya ? Nasıl memun musun bari ?
    Valla açıkcası bende sizinle aynı şekilde düşünüyordum hep kafam da bir soru işareti vardı taki ürünü kullanana kadar.
    Monitör!ü kullandıkça hoşuma gitmeye başladı bayağı bir dizi falan seyrettim şu an için herhangi bir sıkıntı yok oyun olarak bir tek "Pillars Of Eternity" 'e baktım fikriniz olması açısından bir de screenshot ekledim kafanıza takılan herhangi birşey olursa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım

• quote:

Valla açıkcası bende sizinle aynı şekilde düşünüyordum hep kafam da bir soru işareti vardı taki ürünü kullanana kadar.
    Monitör!ü kullandıkça hoşuma gitmeye başladı bayağı bir dizi falan seyrettim şu an için herhangi bir sıkıntı yok oyun olarak bir tek "Pillars Of Eternity" 'e baktım fikriniz olması açısından bir de screenshot ekledim kafanıza takılan herhangi birşey olursa elimden geldiği kadar cevaplamaya çalışırım

Alıntıları Göster
    http://forum.donanimhaber.com/m_105623778/tm.htm benimde merak ettiğim bi soruydu bu. birde film izlemek kare monitörlere göre daha zevkli olup olmadığını merak ediyorum

• quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_105623778/tm.htm benimde merak ettiğim bi soruydu bu. birde film izlemek kare monitörlere göre daha zevkli olup olmadığını merak ediyorum

Alıntıları Göster
    Kesinlikle çok daha keyifli tam kare ekran sayılmasa da Samsung'un U28D590D modelini kullanıyordum,
    S34E790C'den önce kesinlikle film seyretmek çok daha keyifli zaten sorun diziler de.
    Genelde filmlerin format'ı 21.9 olduğu için tam ekran seyretmeniz münkün oluyor bir sorun çıkmıyor.

• Scropion kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullanın, bende bu samsung monitörü almayı düşünüyorum, oyun felan zaten oynadığım yok ama sürekli 3d-2d çizimler yapıp render alıyorum bilgisayardan.
    benimde aklımda LS34E790CNS var, göz yorma durumu nasıl peki sizi bulmuşken sorayım?
    birde aklımdaki diğer monitörü kullanmışsınız sanırım, u28D590D, bunuda 4k olduğu için düşünüyordum, siz niye değiştirme gereği duydunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonIVX

hayırlı olsun güle güle kullanın, bende bu samsung monitörü almayı düşünüyorum, oyun felan zaten oynadığım yok ama sürekli 3d-2d çizimler yapıp render alıyorum bilgisayardan.
    benimde aklımda LS34E790CNS var, göz yorma durumu nasıl peki sizi bulmuşken sorayım?
    birde aklımdaki diğer monitörü kullanmışsınız sanırım, u28D590D, bunuda 4k olduğu için düşünüyordum, siz niye değiştirme gereği duydunuz acaba?
    Tesekkür ederim. Uzun zamandır kavisli ekranları takip ediyordum masa üstünde 2 monitör kullanmak yerine tek monitör olsun diye düşündüm.
    Çift mönitör olunca insanın gözü çok daha fazla yoruluyor o yüzden tek monitör tercihim S34E790C yönünde oldu, kavisli ekran da göz yorulması hemen hemen yok gibi bir şey önceden 2 saat falan bilgisayar başında oturduğümda gözlerde sulanma ve göz de batma hissi oluşuyordu şimdi bunların hiçbirini yaşamıyorum.

• quote:

Tesekkür ederim. Uzun zamandır kavisli ekranları takip ediyordum masa üstünde 2 monitör kullanmak yerine tek monitör olsun diye düşündüm.
    Çift mönitör olunca insanın gözü çok daha fazla yoruluyor o yüzden tek monitör tercihim S34E790C yönünde oldu, kavisli ekran da göz yorulması hemen hemen yok gibi bir şey önceden 2 saat falan bilgisayar başında oturduğümda gözlerde sulanma ve göz de batma hissi oluşuyordu şimdi bunların hiçbirini yaşamıyorum.

Alıntıları Göster
    hocam kullandığınız süre içierisinde herhangi bi sorun yada pişmanlık yaratacak bi durum oldumu ileride çıkcak ultr hd bluraylara için 4k monitör ve bu model arasında kalmış durumdayım siz iki monitörüde kullanmış biri olarak ne tevsiye edersin

• quote:

hocam kullandığınız süre içierisinde herhangi bi sorun yada pişmanlık yaratacak bi durum oldumu ileride çıkcak ultr hd bluraylara için 4k monitör ve bu model arasında kalmış durumdayım siz iki monitörüde kullanmış biri olarak ne tevsiye edersin

Alıntıları Göster
    Selam,
    Valla açıkçası ne diyeceğimi bilemedim, bence gidip her iki monitörü de görün yakından bakın ona göre karar verin bende pişmanlık yaratacak bir durum olmadı ekranların netliği her iki mönitörde de süper benim S34E790C tercih etmem deki en büyük neden tek monitör kullanmaya karar vermem di.
    Çift monitör kullanıyordum ama paneller arasında kalan boşluk sürekli gözüme takılıyordu o yüzden böyle bir tercih yaptım. Sizin şu an ne kadar zor bir durum da olduğunuzu tahmin edebiliyorum bende sizin gibi kafada bir sürü soru işareti ile günlerce uğraştım durdum. Ama hangi monitörü tercih ederseniz edin her ikisi de sizi gayet memnun edecektir, bu durumda vereceğiniz karar çok geniş bir ekran mı kullanacaksınız yada 4K bir monitör ile mi yola devam edeceksiniz. Almadan önce monitörleri görmenizde çok büyük fayda var.

• Evet haklısınız en iyisi gidip canlı görmek çözünürlük farkı olmasa kesinlikle geniş ekranı alırdım tek sorun ettiğim noktaa çözünürlük işte.
  • quote:

Evet haklısınız en iyisi gidip canlı görmek çözünürlük farkı olmasa kesinlikle geniş ekranı alırdım tek sorun ettiğim noktaa çözünürlük işte.
    Seçtiğiniz ürünle igili yorumlarınızı bekliyoruz ne zaman almayı düşünüyorsunuz?
    Bildiğim kadarı ile her iki üründe Vatan'da mevcut oradan bakabilirsiniz.
  • Kararımı verebilsem şuan alıcam yarın topkapı vatana gidip bi fikir edinim birini alırsam davul ve zurnayla haberdar ederim
  • quote:

Kararımı verebilsem şuan alıcam yarın topkapı vatana gidip bi fikir edinim birini alırsam davul ve zurnayla haberdar ederim
    Şimdi den güle güle kullanın
  • teşekkür ederim
  • http://m.lg.com/es/monitores/lg-31MU97
    sanırım benim aradığım model bu. ama tr de yok malesef gelde çık işin içinden
  • quote:

http://m.lg.com/es/monitores/lg-31MU97
    sanırım benim aradığım model bu. ama tr de yok malesef gelde çık işin içinden
    Güzel duruyor alet bir ürünün çıkıp da ülkemize hemen gelmemesi arayıp da bulamamak çok sinir bozucu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.