Şimdi Ara

G3 mü? Z3 mü? Z3 compact mı?[TELEFON YARIN ALINACAK][YARDIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu 3 telefon arasında kaldım.
    Fiyatı dolayısıyla G3 e yakınım ama 2k ekranı yüzünden düşünüyorum.

Z3 ve Z3 compact nasıldır?

Fazlaca oyun ve uygulama kullancağım ve şarjının uzun süre gitmesini istiyorum.

Hangisini önerirsiniz?

edit :Şimdiki telefonum S2

edit2:telefon yarın alınacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikissyoumahir -- 8 Mayıs 2015; 17:44:04 >

• g3 fazla ısınıyormuş öle duydum çoğu kişi önermiyor

bende telefon alacam z3 compact ile asus zenfone 2 arasında kaldım
  • Z3c

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Z3c

z3c kullanıcısıysanız z3c batarya ömrü ekran görünümü oyun perf. hakkında bilgi verebilir misiniz
  • z3. Bu arada arkadaşlar yeni nesil telefonlarda deli gibi oyun oynayacaksanız yüksek batarya performansı beklemeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran önemli degilse z3 com. al ben olsam z3 alırım lg g3 güzel bir telefon ama oyun oynanmaz oyun oynuyacagın için z3 öneririm sarj yonunden de sony ustundur
  • sony z2 ile z3 arasında uçum gibi bir fark yok önce onu soyluyem z3 daha güncel ve tasım yönünden iyidir ben enişteme z3 comp aldım ve begenıyor ama ekran hd diye biliyorum full hd degil ve 4.6 inç z3 ve z2 full hd ekran sahipler 5.2 inç ekran kısaca bu siteye bak kararını kendin ver :)

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/409-844-900/sony-xperia-z2_sony-xperia-z3_sony-xperia-z3-compact/
  • Z3c batarya olarak piyasadaki en iyi cihaz neredeyse. Batarya ve perf. açısından şüpheniz olmasın derim özellikle beyazı nefis

• quote:

Orijinalden alıntı: dolcia

Z3c batarya olarak piyasadaki en iyi cihaz neredeyse. Batarya ve perf. açısından şüpheniz olmasın derim özellikle beyazı nefis

ankara kentparkta 1500 tl hocam gidip bakacağım
  • Z3 varken diğerlerini görmek bile hata bence. =)
  • G3'ün rakibi Z2'ydi ve Z2 genel anlamda daha tercih edilesi bir modeldi. Şuanki amiral gemisi Z3 Z2'nin revize edilmiş hali gibi görülebilir. Z2'den daha ince, çerçeveler biraz ufalmış durumda, işlemci olarak bir tık daha iyi, kamera, ekran iyileştirmeleri vs ve batarya 100mah geriye gitmiş durumda ama Z2'de olmayan hızlı şarj özelliği eklenmiş. Yani Z2 G3ü geride bırakırken Z3 listendeki en iyi cihaz. Fakat diyorsan ki ekran ufak olsun Z3c de gayet mantıklı. G3 almayın aldırmayın 2k ekran sadece lafta var LGnin ekranları zaten kaliteliydi bu tamamen bi satış politikasıydı, yarattığı sıkıntılar sebebiyle LG'ye kaybettirdi. Ya ekran 5.5 olmayacaktı 5.2 FHD devam edecekti ya da 2k olmayacaktı 5.5 FHD yapılacaktı. Yaklaşık on ay G2 kullandım ve fiyatıma göre kullanıcısına vaadettikleri inanılmazdı fakat G3'ün tasarımını, kamerasını heba ettiler LG'ye çok kızgınım :) şuan üst seviyede fp olarak alınabilecek cihazlar z3c, z2, htc one e8, belki zenfone 2 seçim size kalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Z3 varken diğerlerini görmek bile hata bence. =)

z3 tuzlu biraz hocam

• z3c ye biraz yakın gibiyim z3 de sorunlar var gibi
  • Şimdi bende tam olarak aynı telefonlar Arasında kaldım. Gelirken baktım telefonların üçüne de baktım kurcaladım kameralara baktım aynı ortamda fotoğraf çektim. 3 ününde kamerası aynı. Tırt yani öyle ahım şahım kalite yok aynı kameralar. Yalnız lg nin ön kamerası diğer z lerden iyi
    Z3c yi açamadık aynı zaten abi dedi z3 le ona bak dedi onu kutudan çıkartıp getirdi. Iphone 5s var bende telefonların Boyları aynı . Güzel geldi bana ama ordaki arkadaş hiç bir bilgisi yok hiç bişey diyemedi bana. Gördüklerim bunlar konuyu takipteyim bi iki hafta içinde alacam bi tanesini

• Bu üç cihaz arasında alacağın cihazları şu şekilde ayıralım.

Büyük ekranda rahat bir kullanım için Z3,
    Donanımı yüksek ve güncel olsun ama ben küçük ekranlı bir cihaz isterim dersen z3c.
    Tek farkı Z3 den 1gb ram eksik olmasıdır.

Cihazların fotoğraf kaliteleri ortamdan, çekim modlarından, ışıktan doalyı farklılık gösterir. Bunları göz önüne alarak cihazları değerlendiriniz.
  • Z3 Compact
  • Z3compact

• Z3compact

• not:telefon yarın alınacak yardım
  • G3 ün rakibi Z3 değil Z2'dir.Bunların arasından seçim yapılacaksa Z3 uygundur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.