Şimdi Ara

Huawei Ascend g7 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonu almak istiyorum, özellikleri baya iyi gibi fiyatına göre. Kronik sorunu ve eksik yanları var mı? 1000 tl ye daha iyi ne alınabilir?

• siriusblack2051 S kullanıcısına yanıt
    900tlye kadar bulabilirsin 1000tl biraz şişirme fiyatlar fiyatına göre gayet iyi özellikle kasa,kamera ve batarya konusunda çok iyi bir telefon bende bir ara almayı düşünüyordum öne çıkan bu özelliklerden bahsetmiş bunun dışında donanım olarakta yeterli bir cihaz eski snapdragon 400 1gb ramli moto g kullanıcısı olarak söylüyorum huaweinin sahip olduğu arayüzle snapdragon 410 ve 2gb ramli cihaz her türlü yeter kronik sorunları için anabaşlığını bir incele derim.
  • g7 mi daha iyi note 3 neo mu?=)
  • Hacı SAR değeri yüksek diye pek tavsiye etmiyorlar burda. Cihaz bence de güzel ama anlayamadım gitti.
  • Sar değeri normal bence combolarla 850-900tl bulabilirsen kaçırma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alinir g2den sonra 1000tl civarinda en cok önerilen cihazlardan birisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

900tlye kadar bulabilirsin 1000tl biraz şişirme fiyatlar fiyatına göre gayet iyi özellikle kasa,kamera ve batarya konusunda çok iyi bir telefon bende bir ara almayı düşünüyordum öne çıkan bu özelliklerden bahsetmiş bunun dışında donanım olarakta yeterli bir cihaz eski snapdragon 400 1gb ramli moto g kullanıcısı olarak söylüyorum huaweinin sahip olduğu arayüzle snapdragon 410 ve 2gb ramli cihaz her türlü yeter kronik sorunları için anabaşlığını bir incele derim.

Fp olarak suan xperia E4G. G2 ve G7 en goze batan telefonlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar sar değeri diğer telefonlara göre birazcık yüksek gibi geldi bana ama forumdan bir arkadaştan sipariş ettim yazdıklarınızdan sonra. Yardımlarınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.