Şimdi Ara

Üstatlardan ankastre fırın önerisi bekliyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ZANUSSI ZOB35712BK BU MU YOKSA Profilo FRMA952 Mİ... HANGİSİNİ ALMALIYIM...ÇOK KARARSIZ KALDIM, ÜSTATLARDAN YARDIM BEKLİYORUM

• quote:

Orijinalden alıntı: benimlatif

ZANUSSI ZOB35712BK BU MU YOKSA Profilo FRMA952 Mİ... HANGİSİNİ ALMALIYIM...ÇOK KARARSIZ KALDIM, ÜSTATLARDAN YARDIM BEKLİYORUM

Hangisini aldın, memnun musun?
  • henüz almadım araştırıyorum.... üstadlardan cevap gelmiyor bir türlü
  • Daha üstad olamadık ama cevapsız kalmasın : İki fırın da güzel hangisini görsel ve ekonomik olarak beğenirsen onu al. Zanussi + özellikleri iç hacmi daha geniş, düyük tepsi, piliç çevirme ve sökülebilen cam profilo da ise tepsi sistemi raylı ve katalitik koruma var.
  • Zanussi fırınla ilgili kapak iç camı sökülebiliyor diye biliyorum. Bunun dışında yanlardaki tepsi rayları da sökülebiliyor mu? Bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldınız mı, sonuç?
  • Bende ikisinden birini düşünüyorum ama hangisi kararsızım.
    Candoğan bey annesine alacaktı. Aldıysa yorumlarını alsak Zanussi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_han

Bende ikisinden birini düşünüyorum ama hangisi kararsızım.
    Candoğan bey annesine alacaktı. Aldıysa yorumlarını alsak Zanussi için

Mutfağı yaptıramadığımdan fırın alamadım maalesef. Annem 23 senelik aeg mini fırını kullanıyor halen

Zanussi fırını öneririrm. Piyasadaki en geniş tepsiye ve fan çarkına sahip. Alttan ısıtma destekli pizza programı var. Özellikle börek ve hamur işleri için önemli bir program. Ayrıca yan telleri çıkabiliyor, yukarıda bir arkadaşımız sormuş o yüzden belirttim. En önemlisi de fiyatı çok uygun. Simfer fiyatına İtalya üretimi fırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zanussi'nin başlangıç seviyeleri 60 litre fırın çok ufak. üst modelleri de 1700 civarı bulunabiliyor onlar 70 litre..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.