Şimdi Ara

4 Telefon Arasında Kaldık Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar,eşim için telefon bakıyorum şarj,kamera,tasarım önceliğimiz.Oyun falan oynamaz bilmez de ;) Facebook'ta Candy Crush sadece.Neyse tercihlerimiz

Lg G3 Beat
    Asus Zenfone 5
    Casper Via 5
    Lg L Bello

Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden.

• Sony düşünmez misin? Sony Xperia Z yi de örnek verdiğin telefon fiyatları aralığında bulabilirsin. Tasarımı olsun, performansı olsun çok tatmin edici.
  • Tabi teknosadaki turuncu fırsatlar gibi kampanyaları takip etmelisin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conduth -- 5 Mayıs 2015; 23:16:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conduth

Sony düşünmez misin? Sony Xperia Z yi de örnek verdiğin telefon fiyatları aralığında bulabilirsin. Tasarımı olsun, performansı olsun çok tatmin edici.

O fiyat aralığında Z zor ya.Bulsam bir tane de kendime alırım hala Monte kullanıyorum :)
  • Turkcellde xperia e4g bakin daha ucuza ve zenfone haric hepsinden daha donanimli beyazini dusunun bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenfone 5'in 2GB bellekli modeline yönelmeniz en doğrusu sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: superwera

Turkcellde xperia e4g bakin daha ucuza ve zenfone haric hepsinden daha donanimli beyazini dusunun bence

İnceledim o telefonu çok hoşuma gitmedi .
  • Zenfone

• Zenfone iyidir bu aralıkta Turkcell t50 de var ben kyllanmadım ama kullanan 1-2 arkadaşım memnun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Zenfone iyidir bu aralıkta Turkcell t50 de var ben kyllanmadım ama kullanan 1-2 arkadaşım memnun

Zenfone şarj olayı düşündürüyor.Çok sıkı kullanıcı olmayanlar bile günü çıkaramadığından şikayetçi .
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    zenfone 5 ben kullandım telefon kamera yönunden iyi donma yaşamadım tabi beni zenfone 5 tek hatlı 16 gb olan modelinden di teknosadan almıştım sana öneririm oyunları rahatlıkla oynarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelans67

zenfone 5 ben kullandım telefon kamera yönunden iyi donma yaşamadım tabi beni zenfone 5 tek hatlı 16 gb olan modelinden di teknosadan almıştım sana öneririm oyunları rahatlıkla oynarsın

Eşim kullanacak oyun oynamaz.Öncelliğimiz o değil bu sebepten.İyi foto çeksin şarjı üzmesin yeter
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkcası ben kimi gördüysem ne marka telefonu olursa olsun şarjdan şikayetçi

Ek :

Zenfone 5 inceleme videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonafide -- 6 Mayıs 2015; 10:13:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Hocam açıkcası ben kimi gördüysem ne marka telefonu olursa olsun şarjdan şikayetçi

Ek :

Zenfone 5 inceleme videosu

Doğrudur hocam incelemelerde 15 dk oyun oynuyor %20 şarjı gidiyor.Normal kullanımda bitmesin yeter bizim için

• Avea intouch4

• Allah'tan bu 4 telefon dedik.O telefondan hariç her telefon önerisi gelmiş
  • Zenfone =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Zenfone =)

Kurban olayı her mesajının sonuna pembe gülücük koyma
  • güncel
  • her telefonun şarjından şikayet gelir ama ben daha bir telefonun boşta dururken bile günü çıkartamasıyla karşılaşmadım akşama kadar sövdüğü aceyi arıyorum şarj yüzünden
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.