Şimdi Ara

Joye e-8 fiyat performans

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon alacaklar bu telefonu kesin incelersin.Hem fiyatı hem özellikleri

8 çekirdek 2 gb ram

kamera mükemmel telefon almadan bi araştırmanızda fayda var.

• 5para etmez cin telefonu elde patlar yazilim guncelleme servis 0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çin telefonu diye ön yargılı bakıyoruz discovery cihazımdan ben hala memnunum hiçbir sorunda açmadı.

Teknoloji işi birazda şans'dır. Kaliteli ürün sorun yaratmaz diye bir kaide yok.
  • Fiyati sanirsam 799 tl idi. Simdi bu fiyat araliginda yelpaze dar ama emin olun joye e-8 den daha kaliteli cihazlar var.

639 tlye Sony nin e4g canavari fiyati ile ve performansi ile joye e-8 den daha iyi bir alternarif.

Diger bir alternatif Samsung E5 dir.

• SONY E4G - 1.5 GHZ 1 GB RAM VAR

SAMSUNG İSE : 1.2 QUAD CORE 1.5 GB RAM VAR

İKİSİDE ÖZELLİK OLARAK DİĞER ÖZELLİKLERİDE DAHİL Joye-E8'den iyi değil üstelik daha pahalı :)

Araştırın isterseniz.
  • bhayzci kullanıcısına yanıt
    Kardesim ram ile telefon alinmaz. Optimizeye yazilima ve guncellige bakilir. Bu cihazlarda qualcomm un bu sene tanittigi 64 bitlik islemci var.

S410 64 bitlik cortex a53 cekirdekleri barindiran islemcidir.

Isterseniz bu cekirdeklerin ne kadar enerji tasarrufu sagladigini ve s410 ile ne kadar optimize calistigini arastirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Kardesim ram ile telefon alinmaz. Optimizeye yazilima ve guncellige bakilir. Bu cihazlarda qualcomm un bu sene tanittigi 64 bitlik islemci var.

S410 64 bitlik cortex a53 cekirdekleri barindiran islemcidir.

Isterseniz bu cekirdeklerin ne kadar enerji tasarrufu sagladigini ve s410 ile ne kadar optimize calistigini arastirin.

aaa cekırdek sayısı kac oooohoo ıyıymıs ram kacta 2mı,hayyy yasssaa bee kamera kac megapıksel 15 mı ooohhhh tamam super ceker tamam tmam ıyı bu telefon alınır,dur ben forumdada onereyımde mıllet bosuna htc lg sony samsung almasın yaa bos yere mıs gıbı joye ıste herseyı varr....

bu levelde telefon/teknık bılgısı olan zıhnıyete neyı anlatıcazkı hangıbırıne anlatacazkı
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    Hocam amacim arkadasi ezikleyip kucuk gormek degil hic bir zamanda bu sekilde olmadim :)

Yorumunuzda haklisiniz. Ghz, megapixel e,ram e bakilarak cihaz alinmaz :)

Aksam aksam guldurdun hocam Allah' ta seni guldursun :) Gerci yazdiklarinin hepsi gercek simdi ki nesil sidik yaristiracam diye her seyin abartilisini istiyor. Biz f/p cihaz onerelim, onlar isin hava atma asamasinda :)

• Para verilecek telefon degil.

• aynı ozellıktekı + olarak parmak okuyucusu olan piranha iq+ 650 tl ye alınırken bu telefon kımse 800 tl vermez.tasarımı bıle berbat.
  • Ben bugun inceleme firsati buldum gayet hosuma gitti ama ben begendim diye herkes begenecek diyemem sadece tavsiye verdim ama incelemenizde fayda var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.