Şimdi Ara

Korax Android Smart G5 Android Uydu Alıcısı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
4
Favori
21.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: battor

quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

quote:

Orijinalden alıntı: battor

Cihazı alalı 1 hafta oldu 1 haftadır kullanıyorum cihaz gayet güzel.Almayı düşünen kişiler kesinlikle pişman olmayacaktır.Cihazın kanal geçişlerinde 1-2 sn ağır çekim yapıyor.Birde cihazı root yapmak gerekir.Sitelerde gezerken reklamları engelmek için ve cihazın dpi yi düşürmek için root gerekir.Bu konuyla ilgili acil olarak çalışmalarınızı bekliyoruz.

bu calısmalar dıkkate alınıyor
    bu hafta bıtıyor rootlanacaktır

Sabırsızlıla bekliyoruz.Root landıktan sonra cihaz 10 numara olur.

Daha bitmedi mi root işlemi ne zaman gelicek güncelleme

• Selam arkadaslar.
    inanin maksadim karalamak degildir.
    ben yandim sizlerde yanmayin.
    marka yazmiyorum.
    soz konusu uydu alicisinin bire bir aynisi olani 4 ay kullandim 3 kez service gidip geldi dogru duzgun kullanamadim.
    birde yurt disinda olursan ,yandin demektir ,turkiyeye ulastirmak ayri bir dert geri gelmez ayri.
    kullanip bozulmasi ise daha bir ayri.
    suan gene kullanim disi turkiyeye giden birini ariyorum tekrardan service gonderecegim...
    kisacasi benim gibileri coook . googleye bakin bulursunuz..
    zevkle bir uydu izletmedi inanin bana ,aldigima bin pisman oldum.
    cihaz gercekten super her haliyle fakat ,kullanimida son derece kullanisli ama sorunlari olunca malesef herseyi silip atiyor.
    hic yokken durduk yerde sabah cihazi acarsin yesil isik yanip soner sonrada kullanim disi olur, ondan sonrada al basina bela ,dogru service (baska caresi yok)
    calisir iken bir kac kez fisi takin cikarin aninda ruhuna fatiha..
    elektrik kesintileri bunu cokertmek ve veri kayibina ugratma en kolay yolu (buda turkiyede yayin)
    yani heran cihaza birsey olacak gibi korku icinde tv izlersiniz.
    ha bu baska diye bilirsinizki pek sanmiyorum cunku,detayli sekilde inceledim, soz konusu marka da, G5i satisa sundu ve 1 e 1 ayni..a sindan z sine kadar.
    sadece dis gorunumde hafif degisiklikler var gerisi ayni.
    kisaca arkadaslar bu cihazi alacak onlanlar soyle iyi dusunup ondan sonra ne yapacaklarsa yapsinlar ,baliklama atlarsaniz benim gibi per perisan olursunuz.
    son olarak eger bu cihaz gercekten sorunsuz ise inanin herkezden once ben baliklama atlarim ama ne demisler agzi yanan yogurdu ufleyerek yer..
    bu yuzden bencillik etmemek icin paylasmak adina bunlari yaziyorum artik karar size kalmis. saygilar

• Kardesim ben cihazi 2 aydir kullaniyorum su ana kadar hic bir problem yasamadim cok sukur.tabi bu cihazi alip kullanan arkadaslarda yorum yaparlarsa herkes ona gore karar verir.ben cihazdan cok memnunum.birkac eksik var onlarida firmaya bildirdim bekliyorum .
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 26 Aralık 2015; 13:45:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok kızmam niye kızayım ben 55 dolar maliyet diyenlere maliyetin 10 dolar olduğunu yazdım sen 250 tl vermişsin doğrudur ben 530 Tl verdim ve çökme olmadan en fazla 1 ay izledim sen ordan yazacağına bir bak araştır bugün marka değeri en yüksek olan iphone bile 30 $ maliyet ile üretiliyor sana gelene kadar 1000 $ oluyor niye marka değeri var ben cihazlara laf etmedim senin için dünya harikası olabilir bu senin bakış açınla ilgili. sonra sen kimsin ben orda beni aldattığını düşünenlerin isimlerini yazdım onlar bile cevpa vermedi sen kalkıp kendince şirinlik yapıyorsun. hımm şıracı bozacı olayına benziyor
  • Hocam başkasını bilmem ancak pek polemiğe girmek istemediğim halde bir düzeltme yapmak lazım
    1: benim nıke candostum2007.. yanı su anlama gelır bu.. 2007 yılından berı ben forumdayım...8 yıl oldu...ve hıcbırzaman tıcarı bir amacım yoktu.. bir firmada eleman olarak maaşlı calışan biriydım....ürün alıp ne yapacaklarını bilmeyen o kadar insan varkı..sız yapıyor olabılırsıınız ama kanal sıralama yapmayı beceremeyen vardı.. bunları anlatmaya calıstım vıdeolarımda... 18 eylül gunu frekansları ndeğiştigi gun sabah 7de işe geldım ve hemen kanal taraması nasıl yapılıp onu cekıp sıteye koydum ve aynı gun bınlerce kişi tarafndan ızlendı ve kımseye o günü bekleyen fırsatcılara gerek kalmadan kendılerı tarama yaptılar.. sonra birgun bir arkadas bana dostum seniin vıdeolarını gıttıgıdıyor da yayınlamıslar.. yanı düşünebiliyormusun ben uru ntanıtımlarını yapıyordum.. fırmalar benım vıdeolarımı kendı elemanlarıymısım gıbı koymuslar.. tektek tespıt edıp bu vıdeolarımı kaldırttım ve o bana aynı zamanda bır fıkrı verdı.. uydudestek.tv internet sitemi kurdum.. butun vıdeolarımı orada bırlestırdım...
    benden uru nalmayıp buyuk magazalarda daha ucuz dıye alıp sonra destek bekleyenlere bile yardımcı olduk.. cok sukur bugune kadarda kımseyı kırmadık
    sonra herkesın klasık ürün acıklamasını yazılı yaptıgı olayı ben vıdeo cekerek yaptım.. sonrasında taklıtlerım çogaldı..ve emınol rahatsızlık duymuyorum.. tam tersı birşeye önayak olduysam bu benı mutlu eder.. karıncanın rızkını veren allah benımde verıyor.. içini temız tut emın ol anlayamassın bıle ...ben suanda yurtdısı agırlıklı calısıyorum zaten..canaksız settupbox lar... ulusal sıfresız kanallar sıfır sorunla ızlıyorlar tamamen legal..
    bu ürüne gelince x fırmalarla kıyaslanabılrı soylentılerde cıkabılır.. bu bır tıcarettır hocam malıyetı su kadar bıze bu kadara verılıyo.. siz ıthal edın hocam getırın soz tanıtımı da benden olacak.. kendınız soyluyorsunuz ornekler vermıssınız..
    sunu unutmayalım fırmalar biz tv basında zevk yasayalım dıye ugrasmaz...daha cok nası lpara kazanırım derdındeler.. korax g5 500tl suanda.. cok ogrenmek ıstersen soylım bana malıyetı ınanırsın ınanmassın senın sorunun 140$.. yanı asagı yukarı 420tl.. taksıtlı komısyon falan derken 450tl buluyor.. 50tl kalıyo..
    bırde şunuda soyle bana lutfen sizi magdur ettıgımı de yazmıssınız.. sızın nıke den tanıyamam ..nası lbır haktır bu.. varsa helallasalım.. sıze nasıl bır kotuluk yaptıgımı bilmek hakkım..burada paylasabılırsınız ..ben bılerek boyle bır hata yapmadım kı allahıma sukurler olsun CANDOSTUM olarak var oldum .. benı hdbox cıhazından bılen bılıyor .artık bır kanıtlama durumum yok..sadece varsa bır hakkkınız medenı ınsanalr gıbı oturup konusulur ve teslım edılır.. yoksa boyle yargılamak dogru degıl
    düşman kazanmar cok kolaydır dost kazanmaktır onemlı olan..dost olmak varken dusmanlık neden.. 5 kurus menfaat ıcın mı yapacam bunu ben.. 1 ay kullanıp begenmeyenlerın cıhazını ıade aldıgım kısıler var
    DIPNOT: bu cıhazda yuzlerce sattım ve cok sukur kı ınnohybrıt durduruldu veya buna benzer brı tane bıel sorun cıkmadı...
    ccccam mukemmel ıptv basarılı.. uygulamalar keza ogle..sadece root olayı var.. onuda fırma ıle konustum.. ürün garantı dısı kalıyormus olursa..orayada bırsey dıyemem
    rootlama olsa kullanıcı kurcalar fırmaya servıs yagar..neyse sabahın bu saatıdne bunları paylasmak ıstedım
    yınede benden yana varsa ben helal edıyorum hakkımı..ama sızı nvarsa helal etmenız ıcın o hakkı bılmem lazım hocam..yanılıyormuyum...!

• quote:

Orijinalden alıntı: pasanger

Yok kızmam niye kızayım ben 55 dolar maliyet diyenlere maliyetin 10 dolar olduğunu yazdım sen 250 tl vermişsin doğrudur ben 530 Tl verdim ve çökme olmadan en fazla 1 ay izledim sen ordan yazacağına bir bak araştır bugün marka değeri en yüksek olan iphone bile 30 $ maliyet ile üretiliyor sana gelene kadar 1000 $ oluyor niye marka değeri var ben cihazlara laf etmedim senin için dünya harikası olabilir bu senin bakış açınla ilgili. sonra sen kimsin ben orda beni aldattığını düşünenlerin isimlerini yazdım onlar bile cevpa vermedi sen kalkıp kendince şirinlik yapıyorsun. hımm şıracı bozacı olayına benziyor
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 26 Aralık 2015; 13:44:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasanger

Yok kızmam niye kızayım ben 55 dolar maliyet diyenlere maliyetin 10 dolar olduğunu yazdım sen 250 tl vermişsin doğrudur ben 530 Tl verdim ve çökme olmadan en fazla 1 ay izledim sen ordan yazacağına bir bak araştır bugün marka değeri en yüksek olan iphone bile 30 $ maliyet ile üretiliyor sana gelene kadar 1000 $ oluyor niye marka değeri var ben cihazlara laf etmedim senin için dünya harikası olabilir bu senin bakış açınla ilgili. sonra sen kimsin ben orda beni aldattığını düşünenlerin isimlerini yazdım onlar bile cevpa vermedi sen kalkıp kendince şirinlik yapıyorsun. hımm şıracı bozacı olayına benziyor
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 26 Aralık 2015; 13:43:15 >
  • Candostum cihaza root guncellemesi gelmiycek mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krol

Selamlar

Karalamak bedava sizi anliyorum:) suan degil ama 2-3 ay sonra bu cihaz hakkinda tekrar bir kullanicilarin memnuniyeti hakkinda arastirma yaparsaniz sizinle tekrar burada konusmayi isterim. Su an piyasa da bu cihazdan bir adim ileride bir android cihaz var ise bana gosterin, piyasayi da gectim kore de ya da cin de bu teknik ozelliklerden ileride bir cihaz yok ve cihaz son seviye, eger kullansaniz anlarsiniz bu dedigimi, yok ram isletim sistemine yetersiz , firma itibarsiz vs bu dedikleriniz tamamen yalan, kusra bakmayin. Her firmanin kusurlari illaki olmus olacaktir herkes insan fakat destek ve kalite konusunda korax in onune yer alan bir firma yok bunu saticilarla gorusurseniz size anlatirlar.

Saygilar

Yahu istenilen fiyata koyduğu donanıma bakın, sonra konuşun.

Korax ın mallarını biliyoruz piyasada. Sierra gibi firmalar ne ise Korax da o.

Sanki gittik Technisat a kötü dedik.

• androidden klon insan yapmışlar böyle sikko bir sistem görmedim demiş, 2 gün sonra intihar etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incendies -- 4 Eylül 2015; 13:38:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birde androidin uydusu çıkmış wuuwuwuwuuw. kesin süperdir.

• çinden cihazları getirip üzerine logo basmakla oluyor sanıyorlar...bunun muadili çin cihazları ne kadar merak ediyorum...
  • sayin candostum2007 öncelikle ben bu cihazi sizin videonuzu izleyerek geçen ay aldım. korax kalitesini tartışmama gerek yok teknoloji bilgisi olan her bireyin bu bu kaliteyi bildiğini düşünüyorum. korax g5 i bir aydir kullaniyorum ve cihaz süper beklentilerimi karşılıyor.lakin bir problemi var ve bu benim canımı sıkıyor, cihazin uzun sure açik kalmasindan midir bilmiyorum ama, yayını aniden ağırlaştırıyor ve o esnada donmalar ile beraber titreme oluyor yayında, bekliyorum geçer diye ancak o kanalı değiştirmeden sorun düzelmiyor. kanalı değiştirip tekrar aynı kanala geldiğidimde düzeliyor.1 ay içerisinde 2defa yaşadım bunu. aydınlatirsaniz sevinirim.

• Hd uydu alıcısı-recevier Vurgunculuğu,Milyon liralar kazanan uyanıklar!

Bu makaleyi mutlaka okuyun bütün bakış açınız ve fikirleriniz değişecek, ama kararınız değişir mi onu bilemiyorum.
    https://twitter.com/ruselcrove/status/648102631529926656
  • Arkadaşlar atlanta G5 iyimi sizce korax G5 çıkartmış ve korax G5mi Atlanta G5mi atlanta G5 Emmc var hepsi burada hizli al.com teknosa vs gibilerde korax G5 yok birde Atlanta G5 cccam neten varmi acaba next minix gibi netti takip hobird uydusu kanallarını discovery NatGeo chastebes euro sport Hd kanallar gibi uydudan çözüyormu yada boyle sistem varmi yoksa koraxmi çözüyor destek varmi acaba Atlanta G5te koraxmi g5mi atlanta g5mi sizce

• herşey güzel fiyat pahalı
  • Candostum merhaba, en son çıkan Atlanta g5 mini yazılımı korax g5 miniye yüklenir mi

• Merhaba

Korax G5 , flash player 11 desteğine sahipmi, bilgisi olan varsa paylaşabilirmi?
  • flash destegıne sahıp olsada bu tur cıhazlar oncelıkle ram ve ıslemcı yüzünden performans alınmaz wep browser ve flash gerektıren uygulamalarda
    550 tl gıbı bır rakama da bu cıhazları nasıl vıjdanınız el verıyorda satmaya kalkıyorsunuz cıhazın boardı bellı tunerı bellı ıslemcısı ramı bellı
    bu cıhaz max 200 tl edecekken 2.5 katı yüksek fiyattan satılıyor burda bu cıhazı öve öve bıtırmeyen satıcılar ve yandaşları
    öbür dünyada da kendılerını öve öve btıremeyeceklerı bur durumla karsılasabıleceklermı..
    cıhazda doğru duzgun tuner bıle yok plastık kutu ıcıne 20 dolarlık board takılmış sıparsı verırken cınden korax yazdırmış mılletı kazıklamaya çalışıyorlar yazıklar olsun bu cıhazı tr ye getırtıp te bu fıyata satanlara ve sattıranlara
    koklu bır fırma zaten turkıyeye bu tur cıhaz lar getırtırse uygun fıyattanda satması ve vatandasın fayadalanmasını sağlar
    ne yazıkkı bızım turk mılletınde hep vatandaşı kandırıp elındekı parayı çarpma yapısı var
    ıyı nıyetlı ınsanlar zaten böyle seylere alet olmaz......
    asgarı ucretın yarısına 20 dolarlık cıhazı getırtıp satanlar ve alet olanlar bu cıhazları satmak ıcın her turlu cambazlığı yapmaktan gerı kalmazlar
    benım hemen hemen kullanmadığım uydu cıhazı kalmadı ama son zamanlarda bu tur cıhazları getırtıp bu fıyata satanlara yuh dıyorummm.......

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.