Şimdi Ara

Tony Hawk'ın Yeni Oyunu Yeni ve Eski Nesil Konsollar için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•        Activision nihayet yeni Tony Hawk oyununu duyurdu. Bu yeni Tony Hawk oyunu Tony Hawk's Pro Skater 5 adını alacak.

Bu yeni yapımda seride bir ilk olarak power-uplar yer alacak ve bazı özel görevlerde roket atabileceğiz. Belirtilene göre yapımda hem tek başınıza hem de co-op olarak tamamlayabileceğiniz görevler yer alacak.

Tony Hawk's Pro Skater 5'ta Tony Hawk'ın yanında Nyjah Huston, Aaon Homoki, Ishod Wai ve daha pek çok ünlü kaykaycıyla oynayabileceğiz. Bahsettiğimiz yapım bu yılın sonunda PlayStation 4 ve Xbox One'a gelirken ilerleyen dönemlerde de eski nesil konsollar için çıkışını yapacak. Oyun için yayınlanan ilk ekran görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Adamların derdi para olduğu o kadar belli ki, ulan eski nesil mi kaldı ortada ? Eski nesildende para kaldıralım diye eski nesil odaklı oluyor motor sonra PS4 ve XO da cilalı eski nesil versiyonunu oynamak zorunda kalıyoruz. Yapın adam akıllı grafiklerde PS4 One odaklı oynayalım doğru düzgün yok ordanda para kazanacaklar illa.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • offf PC ye yok mu? ::(

• Evet kaldı herkesi kendin gibi zengin sanma ne demek eski nesil kaldımı ya Allah Allah

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcan102

Evet kaldı herkesi kendin gibi zengin sanma ne demek eski nesil kaldımı ya Allah Allah

2006 da aldığın gpu yeni oyunları açmadığı zamanda da zenginmiyiz yeni gpu mu alıcaz diyeceksin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: mertcan102<br> <br> Evet kaldı herkesi kendin gibi zengin sanma ne demek eski nesil kaldımı ya Allah Allah<br> </blockquote><br> 2006 da aldığın gpu yeni oyunları açmadığı zamanda da zenginmiyiz yeni gpu mu alıcaz diyeceksin ?

Ya ne alaka şimdi ps3 bu oyunu çok rahatlıkla kaldırabilecek bir makine...La ne çabuk bitirdiniz eski nesili anlamdım gitti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri
    La ne çabuk bitirdiniz eski nesili anlamdım gitti...

Aynen. oyunun görselleri GTAV PS3 versiyonundan hallice.
    Karakterlerde biraz yapaylık var. Ben daha iyi bir görsellik bekliyordum açıkçası, çünkü bir futbol oyunu gibi kalabalık olmayacak ve GTAV gibi uçsuz bucaksız da olmayacak. Bu gibi eksilerden kazandıklarıyla iyice coşturmalıydılar bence.

• Yeni nesilde iyi satarlarsa eski nesili iptal ederler.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ekran görüntüleri çöp gibi.bi de yeni nesil için 60 dollars istemiş paragöz acti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.